Proponuję aby zmienić zasięg falangi z dotychczasowego na naliczany według następującego wzoru:
Poziom technologii szpiegowskiej/2 x poziom falangi = ilość układów, których sięga
Pozwoliłoby to troszkę zwiększyć zasięg falangi
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości