Porcja nowych zmian - 4 kwiecień 2014

Porcja nowych zmian - 4 kwiecień 2014

Postautor: Kasjan » 04 kwie 2014, 17:20

Wprowadziliśmy dziś następujące zmiany:

1. Limit ataków - można atakować max 5x słabszego lub 5x silniejszego. Zastosowanie być może tymczasowe - ma na celu wyrównanie szans oraz aktywizację słabszych. Będziemy obserwować co się dzieje i zbierać Wasze opinie aby w dalszym ciągu dostosowywać ten parametr aż do uzyskania jak najlepszych efektów - w związku z tym zastrzegamy możliwość dalszych zmian tego parametru.

2. Wylęgarnia jest już aktywna - gracze do 7 dni od założenia konta nie mogą atakować ani być atakowani. Tutaj również zastrzegamy możliwość zmiany ilości dni.

3. Zmieniliśmy paczki surowców za antymaterię. Wprowadzone zostały również nowe opcje przyśpieszenia badań i budowli - 3 godziny oraz 6 godzin.

4. Konkurs na zakończenie ekspedycji został rozstrzygnięty. Właśnie pracujemy nad wprowadzeniem nowych komunikatów, więcej szczegółów tutaj

5. Ostatecznie decyzja nie została jeszcze podjęta, zapraszam do merytorycznej dyskusji odnośnie pożyczania floty. W najbliższych dniach zaczniemy działać w tym temacie w oparciu o analizę Waszych wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 581
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości

cron