Ochrona nowych graczy

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: Kapitan Bomba » 13 lis 2012, 1:33

a ja uważam, że słabsi gracze sami powinni się bronić, i im więcej złomów dostaną, tym lepiej nauczą się grać, albo zrezygnują. Każdy by chciał, żeby było więcej graczy, ale nikt się nie zastanowi po co gracze robiący sztuczny tłok, którzy i tak się nie rozwijają, bo co chwilę ktoś ich farmi/złomuje. Ja bym wolał trochę mniej graczy, ale dobrych, niż całe stado panikarzy, którzy raz zostali zjechani i skarżą się na forum.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: King » 13 lis 2012, 1:48

jakto poco tacy gracze? a na kim sie rozbudowales od poczatku gry? na samych aktywnych umiejacych grac? na idlerach
ja wole zeby farmy najpierw sie troche rozbudowaly
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: Kapitan Bomba » 13 lis 2012, 1:50

tu masz swoje racje, ale ciężko powiedzieć kto jest fajniejszy; nooby nie potrafiące grać co 2 dni, czy raz na 3-4 tygodnie porządny złomik...
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: King » 13 lis 2012, 1:58

dajcie ludziom grac to sie znajda nooby i pro, a niektore nooby moze nawet naucza sie grac
przez sformułowanie "dajcie grac" mam na mysli zachecenie ochroną do rozbudowania sie a potem samo sie potoczy...

graczy z czasem bedzie wiecej, gra jest zdecydowanie bardziej przyjazna i grywalna niz jeszcze 5mc temu jak niemasz kogo atakowac to odpusc sobie na chwile i poczekaj na wiecej graczy

siedze tu juz 7 lat i zawsze mialem kogo atakowac
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: sebzol » 21 lis 2012, 13:04

nadal lipa widze ze nie mozna atakowac nawet graczy z 1 mil pkt .
sebzol
 
Posty: 136
Rejestracja: 08 lip 2012, 22:27

Poprzednia

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron