Ochrona nowych graczy

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 12 lis 2012, 0:26

spokojnie co sie czepiasz kinia bolo nas wykrecil i zywimy do niego uraze i nie nazywaj nikogo zlodziejem bo nikt ci nic nie ukradl,po drugie moze nie wiesz ale jestem z 71 rocznika paru graczy u mnie w podobnym wieku wiec nie nazywaj nikogo w ten wlasnie sposob to jest gra ktora polega na tym by atakowac i zbierac sure wiec o co kaman niech kasjan zrobi jakies glosowanie cos w stylu i podobie do tego w temacie wydobycia...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: King » 12 lis 2012, 0:39

ARKAN pisze:spokojnie co sie czepiasz kinia bolo nas wykrecil i zywimy do niego uraze i nie nazywaj nikogo zlodziejem bo nikt ci nic nie ukradl,po drugie moze nie wiesz ale jestem z 71 rocznika paru graczy u mnie w podobnym wieku wiec nie nazywaj nikogo w ten wlasnie sposob to jest gra ktora polega na tym by atakowac i zbierac sure wiec o co kaman niech kasjan zrobi jakies glosowanie cos w stylu i podobie do tego w temacie wydobycia...


też nie byłeś w skowronkach jak atakowałem cie gdy zaczynałeś na u2 :p
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 12 lis 2012, 0:46

pewnie ze nie... ale siedzialem cicho i powoli do przodu to naturalne ze sie obrywa nie raz i nie dwa, zlomow co dostalem idac w gore to moje i pozniej stopniowo sie odgryzalem bo na tym to przeciesz polega...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: MbroTcheR » 12 lis 2012, 1:39

a ile razy ja też zostałem zjechany przez baala i kadama a gram dalej i jakos mi to idze
MbroTcheR
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 paź 2012, 16:32

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: sebzol » 12 lis 2012, 3:08

zacieram raczki zeby sfarmic cudowne faremki z top 20 i wg xD przyda sie cos aktywnego do zjechania ha xD wiecej surowcow, floty do stracenia. no chlopaki , tym razem pomysl wam wyszedl xD Gratuluje ! :) :twisted:
sebzol
 
Posty: 136
Rejestracja: 08 lip 2012, 22:27

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: King » 12 lis 2012, 15:37

czyli rozumiem ze wszyscy zgadzaja sie na cofniecie wydatkow anty w sklepie na badania i magazyny oraz nałozenie limitow na te dwa pakiety

teraz pytanie do kasjana czy jest w stanie cos takiego zrobic?
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: MbroTcheR » 12 lis 2012, 15:58

Wiesz tak szczerze ja za tym nie jestem. Ponieważ kupując te pakiety wiedziałeś co robisz i to była twoja decyzja i nikt cię do tego nie zmuszał. A mogłeś np. kupić surowce za to a nie teraz będzie cofanie i zwracanie anty. Jakim prawem???? Tu chodzi o to żeby nie ograniczać ataków ilościom pkt a nie o zwrot anty i obniżenie poziomów badan czy magazynów. Zastanówcie się co piszecie, to tak jak bym poszedł do sklepu kupił np Plazmę 60 cali potrzymał ją 2 tygodnie i chciał zwrot pieniędzy za oddanie Plazmy. Pomyślcie co piszecie
MbroTcheR
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 paź 2012, 16:32

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: King » 12 lis 2012, 16:08

po pierwsze nie porownuj swiata gry ze swiatem realnym bo o ile niemoglbys tak zrobic z telewizorem to tutaj tak mozemy
po drugie ilosc pkt przestanie zalezec od zasobnosci portfela a jak ktos bedzie chcial kupic sobie flote albo obrone to droga wolna, bedzie co niszczy
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: MbroTcheR » 12 lis 2012, 16:20

A do czego mam porównywać, chcecie zwrotu anty to tak jak zwrotu pieniedzy. I tak szczerze jak bym chciał to bym miał taka flotę że ta flota namesis by nawet nie pierdła, ale po co??? co to wtedy była by za gra??? Jak bym taka flote kupił sobie za kase to nie ma wtedy sensu ta gra
MbroTcheR
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 paź 2012, 16:32

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 12 lis 2012, 17:09

przestancie juz sie klocic kto co by nie kupil itd musimy wspolnie cos ustalic dojsc do jakiegos porozumienia choc wiadome jest ze i tak zawsze ktos bedzie niezbyt zadowolony,proponuje podawajcie konkretnie soje propozycje od jakiej ilosci punkt ma nie byc ochranki itd...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron