Znikające powłoki ochrony

Znikające powłoki ochrony

Postautor: StiguPL » 10 lip 2012, 12:59

Witam!
Problem polega na tym, że dzisiaj rano budowałem małe powłoki ochronne, najpierw kliknąłem budowę jednej, okey, wyprodukowano i ją mam, dałem nakaz budowy na dwie powłoki (też małe), zżarło surowce, budowały się (widziałem w kolejce po prawej stronie, pisało, że trwa budowa dwóch ochronek), no a teraz patrzę i jest tylko jedna :( Nie anulowałem budowy, zresztą surowce też nie wróciły... Raportów z ataków nie ma, więc nikt mi ich raczej nie rozbił... Wiem, nie poniosłem dużych strat, ale jak by się tak komuś stało przy jakiś większych zleceniach, to by nie było miło... Chyba, że to nie błąd i jest jakieś tego wytłumaczenie, to przepraszam ;)
Pozdrawiam

PS- teraz dobudowałem kolejne dwie powłoki, wskoczyłem na forum, wróciłem do gry, były dwie(powinny być 3, a licząc te z rana to 5), znowu spojrzałem na chwilę na forum, a po powrocie jest jedna powłoka...
StiguPL
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2012, 16:05

Re: Znikające powłoki ochrony

Postautor: shizer » 11 lip 2012, 19:32

StiguPL pisze:Witam!
Problem polega na tym, że dzisiaj rano budowałem małe powłoki ochronne, najpierw kliknąłem budowę jednej, okey, wyprodukowano i ją mam, dałem nakaz budowy na dwie powłoki (też małe), zżarło surowce, budowały się (widziałem w kolejce po prawej stronie, pisało, że trwa budowa dwóch ochronek), no a teraz patrzę i jest tylko jedna :( Nie anulowałem budowy, zresztą surowce też nie wróciły... Raportów z ataków nie ma, więc nikt mi ich raczej nie rozbił... Wiem, nie poniosłem dużych strat, ale jak by się tak komuś stało przy jakiś większych zleceniach, to by nie było miło... Chyba, że to nie błąd i jest jakieś tego wytłumaczenie, to przepraszam ;)
Pozdrawiam

PS- teraz dobudowałem kolejne dwie powłoki, wskoczyłem na forum, wróciłem do gry, były dwie(powinny być 3, a licząc te z rana to 5), znowu spojrzałem na chwilę na forum, a po powrocie jest jedna powłoka...


hmm wybudować można tylko po 1 :P tak mi sie wydaje a żeby mieć większą ilość to tylko jak Pakiet obronny kupuje sie za anty to wtedy tamte powłoki są doliczane masz więcej :P
Obrazek

You can fight like a Krogan, run like a leopard...
...But you'll never be better than Commander Shepard!!!
shizer
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 cze 2012, 16:06

Re: Znikające powłoki ochrony

Postautor: StiguPL » 11 lip 2012, 22:30

Aaa no okey, w takim razie mój błąd :) Dzięki za pomoc, ale to jest troszkę nie sprawiedliwe... Skoro nie mogę ich mieć, to po co okienko tworzenia, a potem w kolejce się wyświetla, że się budują? Po zbudowaniu się nawet chwile wyświetlały, że są 3... I surowców nie zwraca... No nie miłe :P Trudno... Jeszcze raz Dzięki za pomoc ;)
StiguPL
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2012, 16:05


Wróć do Błędy gry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron