zmiana w regulaminie punkt 10

zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: halls123 » 28 mar 2014, 9:09

Witam,dostałem informacje ze ma zostac wprowadzona zmiana w regulaminie punkt 10

" Zabronione jest atakowanie gracza mającego 10 razy mniej lub 10 razy więcej punktów."

Zmiana ma polegac na tym ze bedzie mozna atakowac gracza 2x silniejszego i 2x słabszego.Uwazam ze ten pomysł jest zły i spowoduje zastuj w grze.Jesli ta zmiana zostanie wprowadzona to np ja bede mogł zaatakowac tylko 7 graczy z ktorych tylko dwoch jest aktywnych.Jesli to zostanie wprowadzone to ta gra nie bedzie miala juz zadnego sensu.Mam grac po to aby atakowac i wojowac z dwoma graczami?Porazka :(
Ja rozumiem ze sa potrzebne zmiany zeby przyciagnac nowych graczy ale zachowajmy zdrowy rozsadek
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: kiniu » 28 mar 2014, 9:48

Wlasnie swietna zmiana nie ma gnębienia teraz wszyscy moga grac w swoim przedziale punktowym.
Szkoda ze dwa lata za późno i przepadlo U1 jak ktoś nie gral to nie ma pojecia co sie tam dzialo.
Teraz tylko tych graczy co wiedza jak grac na jedno Uni skleic gre w calosc.
A jedno pozostawic do 5mln moze by mobilizowalo nowych do dzialania i grania a po przekroczeniu przenies do reszty graczy
Bo teraz sa trzy po 10 grajacych to moze sie zrobi jedno z 30 grajacymi :lol:
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: Kasjan » 28 mar 2014, 9:48

halls123 pisze:Witam,dostałem informacje ze ma zostac wprowadzona zmiana w regulaminie punkt 10

" Zabronione jest atakowanie gracza mającego 10 razy mniej lub 10 razy więcej punktów."

Zmiana ma polegac na tym ze bedzie mozna atakowac gracza 2x silniejszego i 2x słabszego.Uwazam ze ten pomysł jest zły i spowoduje zastuj w grze.Jesli ta zmiana zostanie wprowadzona to np ja bede mogł zaatakowac tylko 7 graczy z ktorych tylko dwoch jest aktywnych.Jesli to zostanie wprowadzone to ta gra nie bedzie miala juz zadnego sensu.Mam grac po to aby atakowac i wojowac z dwoma graczami?Porazka :(
Ja rozumiem ze sa potrzebne zmiany zeby przyciagnac nowych graczy ale zachowajmy zdrowy rozsadek


Rozważamy jeszcze na ile zmienimy (zastrzegłem możliwość zmiany),
na pewno trzeba zniżyć ten parametr bo rozbieżność jest zbyt duża (gracz 1 000 000 vs 100 000 - masakra)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: Kasjan » 28 mar 2014, 9:54

kiniu pisze:Wlasnie swietna zmiana nie ma gnębienia teraz wszyscy moga grac w swoim przedziale punktowym.
Szkoda ze dwa lata za późno i przepadlo U1 jak ktoś nie gral to nie ma pojecia co sie tam dzialo.
Teraz tylko tych graczy co wiedza jak grac na jedno Uni skleic gre w calosc.
A jedno pozostawic do 5mln moze by mobilizowalo nowych do dzialania i grania a po przekroczeniu przenies do reszty graczy
Bo teraz sa trzy po 10 grajacych to moze sie zrobi jedno z 30 grajacymi :lol:


Uni1 nie mogło być kontynuowane ze względu na błędy poprzednich właścicieli,
jeśli chodzi o obecne statystyki to ilość logowań z ostatnich 24h na U1: 24, U2: 93, U3: 68

jak widać jest komu grać, problem polega na tym że co nie zbudują są regularnie grabieni, odchodzą i w ich miejsce przychodzą nowi - ta historia się powtarza w kółko, co miesiąc zostaje może 1% z wszystkich rejestracji
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: kiniu » 28 mar 2014, 10:02

To tez sadze ze to wyjdzie na dobre ta zmiana
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: halls123 » 28 mar 2014, 10:35

Ja rozumiem ze trzeba cos zmienic no ale bez przesady.Chcecie zrobic z tej gry rozgrywke miedzy 2-7 graczami? Ejj no,wyluzujcie troche.
Ta gra polega na atakach i grabieniu wiec nie ograniczajmy tego bo wszystko straci sens.
Ehhh zdenerwowalem sie z samego rana :evil:

Mozna zmienic prog ale nie x2
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: Kasjan » 28 mar 2014, 10:58

halls123 pisze:Ja rozumiem ze trzeba cos zmienic no ale bez przesady.Chcecie zrobic z tej gry rozgrywke miedzy 2-7 graczami? Ejj no,wyluzujcie troche.
Ta gra polega na atakach i grabieniu wiec nie ograniczajmy tego bo wszystko straci sens.
Ehhh zdenerwowalem sie z samego rana :evil:

Mozna zmienic prog ale nie x2



zastanawiamy się też nad startem od x5 /x4 / x3

dotychczas x2 wyglądało najlepiej ale wszystkiego nie da się przewidzieć i życie oraz doswiadczenie wszystko weryfikuje :)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: halls123 » 28 mar 2014, 11:22

gdyby to mial byc start nowego uni to limit x2 mialby sens ale nie na tym poziomie gry.Ja i tak od dawna nie rozwijam budynkow ani badan bo strace mozliwosc atakowania graczy a taka zmiana to juz wogole by to sprawila.Naprawde nie bylo by juz sensu grac.Dla nowych graczy to dobre rozwiazanie ale nie dla tych ktorzy juz tutaj dlugo graja
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: Alhana » 28 mar 2014, 11:45

Mamy nową propozycję :)

1. Ataki w przeliczniku x2
NOWI gracze będą mogli atakować max 2x silniejszych i 2x słabszych od siebie

2. ataki w przeliczniku x5
WETERANI będą mogli atakować max 5x silniejszych i 5x słabszych od siebie.

Uruchomienie "programu WYLĘGARNIA".
Trosce o nowych graczy, zostaną oni objęci 7 dniową ochroną od dnia pierwszego zalogowania się.
Przez ten czas zostanie założona blokada na nich, co sprawi że nie będą oni mogli być atakowani.
Sprawi to że będą mieli czas na poznanie gry oraz rozwinięcie się, i przede wszystkim nie zrezygnują z gry z powodu ataków.

Dzięki temu "programowi" lista graczy się zwiększy, co przeniesie się na atrakcyjność rozgrywek ;)

Co o tym myślicie?
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: zmiana w regulaminie punkt 10

Postautor: halls123 » 28 mar 2014, 12:05

Alhana pisze:Mamy nową propozycję :)

1. Ataki w przeliczniku x2
NOWI gracze będą mogli atakować max 2x silniejszych i 2x słabszych od siebie

2. ataki w przeliczniku x5
WETERANI będą mogli atakować max 5x silniejszych i 5x słabszych od siebie.

Uruchomienie "programu WYLĘGARNIA".
Trosce o nowych graczy, zostaną oni objęci 7 dniową ochroną od dnia pierwszego zalogowania się.
Przez ten czas zostanie założona blokada na nich, co sprawi że nie będą oni mogli być atakowani.
Sprawi to że będą mieli czas na poznanie gry oraz rozwinięcie się, i przede wszystkim nie zrezygnują z gry z powodu ataków.

Dzięki temu "programowi" lista graczy się zwiększy, co przeniesie się na atrakcyjność rozgrywek ;)

Co o tym myślicie?



To juz wyglada znacznie lepiej :)
pytanko jeszcze od jakiej ilosci punktow gracz bedzie traktowany jako weteran? Czy bedzie jakas blokada zeby nie mozna bylo zaatakowac nowego gracza i zmiescic sie w limicie punktow czy trzeba bedzie samemu tego pilnowac?
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Następna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron