Zamknięcie rejestracji na U3

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: sperti » 28 cze 2015, 16:19

Tak idzie do przodu ale to co tutaj teraz mamy w top nie wiem 3-5 nie pamietam statystyk to przy normalnym trybie rozgrywki zajęłoby 5 lat albo wiecej bo przecież przez pierwszy rok czy dwa nawet jak były błędy z dublowaniem flot itd to nikt nawet sobie nie pomyslał aby dojść do takich zasobów surowców czy flot. Teraz niemal wszystkie błędy są skorygowane wiec zapowiadała by się ciekawa rozgrywka. Wiem że co niektórzy by sporo stracili no ale lepiej stracić i się bawić niż mieć wszystko i puszczać puste rutynowe fsy .
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: halls123 » 28 cze 2015, 17:46

Sperti no masz racje że lepiej zaczac od nowa bez błedów itp niż tkwic w miejscu i nic nie robic bo nie ma po kim latac.Ja moge zaczynac i od nowa ale z tego co widze to wiekszosc graczy sie na to nie zgodzi.Nie wiem co kasjan zamierza ale mam nadzieje ze cos co sprawi ze gra ruszy do przodu,mi juz sie nie chce tkwic na urlopie a słabych graczy nie chce atakowac wiec jesli nic sie nie zmieni to zrobie to samo co Ty i skasuje konto:-( kilku naprawde zajebistych graczy juz odeszło wiec ja tez jestem do tego skłonny.A naprawde lubiłem ta gre i według mnie była najlepsza jakie istnieja
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: drebot » 07 lip 2015, 16:29

Kurde dyskusja trwała na dobre i to bez mojego udziału normalnie. Jak widać jest podejmowanych kilka tematów do rozmowy. Pierwszy to przeniesienie graczy z u3 na u2.
A tego co się orientuję to są chyba różnice w prędkościach na nich. Jeżeli tak to:

-Nie jest problemem dla Kasjana znienic pewnych ustawień na u3. Otóż dać możliwość graczom wymiane obrony i statków na 100% wartości w surce i zamianę w dowolne statki, obrone dostępne na u2 . A co najważniejsze póxniejsze pomnożenie jej o wartość speeda wydobycia między u2 a u3. Nie jest problemem napisanie tez arkusza kalkulacyjnego, który zliczyłby dotychczasowe zużycie surki na badania i budynki. I wiadomo pomnożyć daną sumę w każdej wartości o wyżej określoną różnice wydobycia i zobaczenia ile o uzyskaną nadwyżkę surków dałoby się podnieść daną wartość badania lub budynku. Sprawiedliwe ? Mi się wydaje że jak najbardziej.

-kolejny temat to taki, że : "ło boże matko przenajświętsza jak mam pokonać tego drebota a gram dopiero 3 tygodnie(miesiące)" Otóż mówię Wam nupki. NIE DACIE RADY :twisted: . Pracowałem na to 4 lata gry i nie dacie rady mi podskoczyć. Będziecie robili FSy to was nie rusze proste. Czasem zezłomuje by zrobić kulke jak jej jeszcze nie macie i tyle. Voytas i ja latamy i robimy co chcemy. Ja jestem spokojny, On bardzo agresywny. Pilnujecie się i nic Wam nie jest. ( oczywiście czaje się na niego. Czekam tylko na odpowiednią chwile jak to było z innymi graczami ).

I na sam koniec ostatni temat " ło boże mario itd ci z top 10 mnie cały orają a jestem tydzień po ochronce.Trzeba zmienić mozliwośc ataku !!! " Otóż ten temat był już przerabiany i nie sprawdził się. Takie sztuczne ograniczenie zostało zniesione. A co do reszty patrz akapit wyżej.

W miarę czasu coś sobie pewnie przypomnę i dopiszę :) .... wnerwiłem się robię GSy, trzeba kulki zbijać.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: drebot » 07 lip 2015, 16:39

krisstow66



Wiem czym się gra na u3. Jak chcesz to mogę skasować wszystkie swoje ciężkie statki i rzeczy których nie ma na u3. Nie ma problemu :D :D :D :D
a tak wg to zapraszam Was na u2. Nie bójcie się niczego :) mnóżcie floty obrony, więcej złomy z nich będzie. Nawet możecie i pomnożyć wszystko, flotę i obronę x 100. Zapraszam :twisted:


....ehhh.....krzykacze. Takie powiększenie nie dałoby Wam nic dobrego, uwierzcie mi ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: halls123 » 08 lip 2015, 9:15

Drebot to Ty najpierw skasuj Voytasa a ja pożniej skasuje Ciebie :D :D
A tak poważnie to napisałeś wszystko jasno i dokładnie wiec nie rozumiem niektórych graczy,chyba lubia tylko klikac i nic wiecej nie robic.

Ja czekam do konca wakacji i jak nic sie nie zmieni to rezygnuje z gry :? Ja lubie jak cos sie dzieje gdy jest adrenalina itp niestety juz tutaj tego nie ma
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: drebot » 08 lip 2015, 20:45

Wystarczyłoby jakby nupki czytały forum a dokładniej pierwsze kroki itd :) I też nie miałbyś pewności czy ktoś, kto ma 10x mniej floty od Ciebie nie zaorałby Tobie obrony i małej floty dla złoma i farmingu ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron