Zamknięcie rejestracji na U3

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: halls123 » 18 cze 2015, 7:08

Voytas co Ty im takiego zrobiłeś że wszyscy sie Ciebie boja :D :D
Zgodze sie z drebotem że gracze którzy robia fs-y nie musza sie niczego bac wiec nie rozumiem o co chodzi? No chyba że na u3 fs to jakiś problem.

Tutaj trzeba zastanowić sie nad jednym a mianowicie czego wy wszyscy tak naprawde chcecie?Grac w kilka osób dla zabicia czasu i tylko klikać czy stworzyc zajebiste uni na którym bedzie dużo graczy i bedzie sie cos działo? Gram tutaj kilka lat i powiem szczerze że kiedyś ta gra była naprawde super :) nie raz straciłem flote,nie raz rozwaliłem innego gracza i jakoś nikt do nikogo nie miał pretensji.Podobała mi sie adrenalina jaka tutaj panowała,ataki,ucieczki,wtopy,podstawki itp :) Jak sie logowałem na gre to miałem około 100 wiadomości szpiegowskich :D A teraz ta gra umiera :cry:

A teraz coś do graczy z uni3,sorki jeśli was uraze ale mam wrazenie że wy sie boicie i nie wiem dlaczego? Nie potraficie grac? Chcecie mnożyć flote itp ale weżcie też pod uwage to że im wieksza flota tym bardziej bedziecie atakowani :D

Ja rozumiem że nie da sie wszystkim dogodzić i wspólnie musimy dojsć jakoś do porozumienia i pojść na kompromis.To wszystko dla dobra gry.Rozumiem że jeśli ktoś z u3 jest we flocie top 1-10 to chce mieć przybliżona flote na u2 i to ma sens ale gracz który ma mała flote lub praktycznie jej nie ma to niech nie domaga sie tego że jak przejdzie na u2 to dostanie tyle floty że bedzie tutaj liderem.
Na u2 jest łatwiej sie odbić po złomie niż na u3 i to też weżcie pod uwage.Jeśli każdy bedzie tylko marudził to nic z tego nie wyjdzie ale jeśli sie zmobilizujemy to ta gra naprawde może być swietna i wróca czasy z przed kilku lat :)
Zastanówcie sie nad tym,pozdrawiam wszystkich i życze mądrych i przemyślanych decyzji
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: marek » 18 cze 2015, 8:05

To może wszystkie 3 na jedna tam tez są gracze co maja floty skoro U3 kulą u nogi
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: halls123 » 18 cze 2015, 8:44

marek widze że tylko ty masz problem,sprawdziłem staty na u3 i wiem dlaczego,jesteś top 1 we flocie.Dla mnie możesz też być top 1 na u2,żaden problem.Tylko pamietaj że długo sie tym nie nacieszysz :D
Co do u1 to jest niewypał,kupe bugów przez które gracze sie nachapali floty.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: marek » 18 cze 2015, 10:37

Ja to mogę nie grać jak tak komuś przeszkadzam.
A co do moich problemów to moja prywatna sprawa
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: krisstow66 » 18 cze 2015, 11:44

Popieram Marka w 100% . U3 ma swoje zalety.
A przy okazji , czy czasami na U3 nie ma więcej aktywnych graczy niż U2 ??
Może skasować ciężki statki i przenieść wszystko na U3 ? heheh :D
krisstow66
 
Posty: 28
Rejestracja: 28 wrz 2014, 10:28

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: krisstow66 » 18 cze 2015, 12:05

Kolego halls123 , ktoś kto gra w te gry dość długo wie , że F-s jest równie bezpieczny co ROSYJSKA GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA.
F-s tylko zwiększa szansę przeżycia.Chcesz być bezpieczny, miej potężną armię.
Skoro sprawdzałeś staty na U3 to wiesz ,że podstawy naszych flot to 100 000 pancerników,a też gramy kilka lat.
Widzisz jakąś równość , to według Ciebie było by sprawiedliwe ?
Marek nie ma problemu , Marek jest realistą i po prostu wie co będzie przy połączeniu ,
M A S A K R A :cry:
krisstow66
 
Posty: 28
Rejestracja: 28 wrz 2014, 10:28

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: halls123 » 18 cze 2015, 14:04

krisstow66 chyba nie masz doświadczenia w tej grze,mojega fs-a nigdy nie złapiesz zaznaczam NIGDY.Jedyna wpadka to; brak neta,pradu,nieplanowany wyjazd itp

Sprawdziłem staty i wypowiedziałem sie na ten temat,cytuje:To wszystko dla dobra gry.Rozumiem że jeśli ktoś z u3 jest we flocie top 1-10 to chce mieć przybliżona flote na u2 i to ma sens ale gracz który ma mała flote lub praktycznie jej nie ma to niech nie domaga sie tego że jak przejdzie na u2 to dostanie tyle floty że bedzie tutaj liderem.

Skoro nie zrozumiałeś to tłumacze
Jestem za tym aby gracze z u3 którzy przejda na u2 dostali flote przybliżona do flot graczy z u2.Zaznaczam że gracze ktorzy POSIADAJA FLOTE a nie że jak ktoś jest top 10 dostanie tyle floty że bedzie top 1.

Piszesz żeby przejsc na u3 ale zauważ że na u2 łatwiej jest sie odbudować po złomie niż na u3.Łatwiej jest nazbierać surowce i zbudować flote niż latać na expy.Ja do niczego was nie zmuszam po prostu chciałbym abyśmy wspólnie doszli do jakiegoś normalnego porozumienia.
Ja moge nawet zgodzić sie na to żebyście dostali taka sama flote jak ma drebot i nie bede marudził w tej kwestii.Przynajmniej bede miał na kogo polować :D

Tutaj nie chodzi o liczby,statystyki itd tylko o to aby ta gra odżyła i miała sens a nie latanie po idlerkach i stukanie w klawisze.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: Kasjan » 19 cze 2015, 9:32

Uzasadnię chęć połączenia wszystkiego w jedno uni,
Za okres styczeń - maj spośród wszystkich rejestracji (U2+U3) 9,9% użytkowników wybrało U3, pozostałe 90,1% wybrało U2,

średni czas rezygnacji z gry na U3 wynosi 2 dni, na U2 wynosi 37 dni,

na U2 jest więcej graczy, więcej kont i więcej angażujących się w początkowych fazach gry użytkowników,
dorzucając do nich graczy z U3 mam nadzieję na rozkręcenie rozgrywek,

dlatego też jako że z góry wiadomo że gracz z U3 vs gracz z U2 nie ma szans na dzień dobry myślałem nad polepszeniem startu przez np. pakiety antymaterii, docelowo nawet floty, obrony albo i badań
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: sperti » 26 cze 2015, 16:42

Każdy się zgodzi że najlepszy okres gry był w pierwszym roku gdzie 3 poziom grawitacji był nie lada osiągnięciem, to wtedy planowało się ataki łącząc się w acs i myślę że to nadal dobry pomysł aby połączyć tych co chcą z 3 uni w jedno ale nie w u2 tylko np u4 i wystartować od zera. Sam bym się skusił a jak wiecie od dawna nie gram, kilka przyczyn to brak celu w grze, kiedyś jak się niczego nie posiadało każdy dążył do tego aby się rozbudować, nie było takich różnic między graczami których nie można by było przeskoczyć acsem, dzisiaj jest grono osób które mają wszystko i zdobycie kolejnej poprzeczki jest nie do osiągnięcia - chodzi np o zlom drebota czy voytasa choć obaj grają dobrze to różnice w flotach są nie do przeskoczenia. Ruchy flot sa za szybkie no i powstawanie nowych budynków tez wydaje mi się zbyt szybkie, ale te tematy były już wałkowane.
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: Zamknięcie rejestracji na U3

Postautor: halls123 » 27 cze 2015, 13:45

Sperti wszystko sie zgadza tylko wez pod uwage to że gra idzie do przodu i nawet jak powstanie nowe uni od zera to za rok bedzie tak samo ze beda mocni gracze i słabi.To wszystko zależy od czasu jaki poświeca sie na gre,umiejetności,uporu i szczescia.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron