wyróżnienie flot kolorystyka

wyróżnienie flot kolorystyka

Postautor: andiks » 08 gru 2015, 1:41

Misje lotów można było wyróżnic te które lecą do celu i z powrotem innym kolorem w tym misje pokojowe na inny kolor atak jeszcze inna barwą chodzi o rozróźnie dla atakowaneog bedzie czerwony a dla atakującego inny kolor . Bardziej widoczne beda zaś sam podgląd lepiej umieścić na samej górze będzie wygodniejsze nie na dole jak to ma miejsce obecnie zaś kolonie w lewym pasku pionowo i do tego można dodać opcje atakowanej planety czy księżyca przez strzałke przy danej koloni atakowanej. Przy przeglądaniu samej galaktyki dolne ułożenie koloni trochę przeszkadza. Sam czat można obniżyć nieco niema potrzeby zeby był u samej góry. Reszta jest okej
andiks
 
Posty: 35
Rejestracja: 05 gru 2015, 13:05

Re: wyróżnienie flot kolorystyka

Postautor: drebot » 08 gru 2015, 19:56

Nie głupi pomysł. Kwestia dogadania z Kasjanem.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: wyróżnienie flot kolorystyka

Postautor: andiks » 09 gru 2015, 1:38

to jest moja sugestia
kolor czerwony wiadomo atak atakowany go widzi natomiast zielony
ruch floty sojuszniczej z wymiana handlową
gdy kogos sie atakuje kolor niebieski
powroty flot czarny
mała uwag całość zdania objęta jest jednolitym kolorem czerwonym przykład
wroga flota od gracza tu nick z planety (X,Y) atakuje kolonie kolonie (X,Y)
zielny kolor obejmue całe poniższe zdanie
sojusznicza flota z kolonii od gracz bleble leci z planety (X,Y) do twojej kolonii (X,Y)
andiks
 
Posty: 35
Rejestracja: 05 gru 2015, 13:05

Re: wyróżnienie flot kolorystyka

Postautor: Azemir » 09 gru 2015, 17:28

Przecież już jest inna kolorystyka. Jak mnie ktos atakuje widze to na czerwono. Jak flota leci na stacjonuj jest na szaro.

Przesuncie tylko wydarzenia wyzej a newsy na dol !!!! Bardzo irytuje to przewijanie w dol jak mam 20 flot w ruchu.
Azemir
 
Posty: 54
Rejestracja: 04 gru 2015, 23:31

Re: wyróżnienie flot kolorystyka

Postautor: andiks » 09 gru 2015, 20:08

szary kolor sie zlewa dlatego propozycja kilku barw kazda z nich określała konkretną misje zobacz na na ogame jak jest
andiks
 
Posty: 35
Rejestracja: 05 gru 2015, 13:05


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron