wycofanie "stacjonuj"

wycofanie "stacjonuj"

Postautor: drebot » 26 gru 2012, 12:19

Jak tak się przyglądam, patrze i myślę to... Lepiej byłoby gdyby zabrać możliwość przekazywania flot między graczami. A dlaczego? To jest bardzo proste. Zabiera to przyjemność gry graczom, którzy nie znajdują się w silnych sojuszach.
Przychodzi taki nowy gracz do soja, dostaje dwie mega niszczarki na początek i gracze z podobną ilością punktów nie mają szans. A tak, mogąc tylko robić podstawki bez przekazywania floty urozmaiciłoby to grę.
Inny też ważny powód dla którego jestem za tym żeby zniknęła możliwość przekazywania floty:
słaby gracz zamiast robić FS nie mając moona, co za tym idzie jest do złapania, przekazuje flotę silnemu graczowi, który później oddaje ją z powrotem...
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: King » 26 gru 2012, 14:17

drebot pisze:...i myślę to...


No to żeś wymyślił, już dawno o tym pisałem...
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: Kapitan Bomba » 26 gru 2012, 14:20

A ja jestem zdania, że taka możliwość znacznie poprawia wartość gry w sojuszu, chociaż nie ukrywam że denerwujące jest nadużywanie tej możliwości, gdy cała flota sojuszu stoi non stop u jednego gracza.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: sperti » 26 gru 2012, 14:58

A ja Tobie Drebot polecam tutoriala którego zamieścił kapitan na forum :) Co do zdania odnośnie floty to moje jest podobne do Kapitana i faktycznie ten temat był już poruszany.
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: drebot » 26 gru 2012, 17:23

Kapitan Bomba pisze:A ja jestem zdania, że taka możliwość znacznie poprawia wartość gry w sojuszu, chociaż nie ukrywam że denerwujące jest nadużywanie tej możliwości, gdy cała flota sojuszu stoi non stop u jednego gracza.


Albo nawet za bardzo poprawia wartość gry w sojuszu. Jak już pisałem, im silniejszy sojusz, tym trudniej jest dopaść poszczególnego gracza. T bardzo utrudnia grę osobom które nie są w sojuszu.
Wydaje mi się, że że sama misja "zatrzymaj" jest już wystarczająca w poprawieniu wartości gry.
King pisze:
drebot pisze:...i myślę to...


No to żeś wymyślił, już dawno o tym pisałem...


Nie widziałem tego, przepraszam. Ale skoro znowu jest poruszany ten temat to może warto rozpatrzyć wyłączenie tej opcji.


sperti pisze:A ja Tobie Drebot polecam tutoriala którego zamieścił kapitan na forum :)


Nie muszę korzystać z tutoriala. Doskonale znam zasady gry :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: sperti » 26 gru 2012, 20:56

Drebot zmierzałem do tego co napisałeś o tych nowych graczach że jak przychodzą to ich męczą 2 niszczarkami i myślę że gdyby potrafili grać to by wiedzieli że są mało szkodliwe poza tym kilka złomów zawsze trzeba dostać żeby zasady się przyswoiły , ale można ich unikać tak więc jeżeli masz problemy tutorial jest na forum, możesz zerknąć nawet jak twierdzisz że potrafisz grać czytanie nie boli :) . Pozdro
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: Kapitan Bomba » 26 gru 2012, 23:16

drebot pisze: ...T bardzo utrudnia grę osobom które nie są w sojuszu....

Postaraj się nie być tak "nieprzyjemny", to może uda ci się zdobyć jakichś kolegów i już nie będziesz grał bez sojuszu;)
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: King » 27 gru 2012, 1:22

Nie przepchniesz tego bo największy sojusz na U2 (czyt. NEMEZIS) będzie na "nie", a i inni tez juz się przyzwyczaili do takiej mozliwości. Bolo i bartek zostaliby sami sobie poza wszelkim zainteresowaniem a i pavlo z ironem niemieliby jak chronic swoich zasobow i floty. Pozostaje radzić nowym graczom łączenie się w sojusze i granie razem.
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: drebot » 27 gru 2012, 10:45

King pisze:Nie przepchniesz tego bo największy sojusz na U2 (czyt. NEMEZIS) będzie na "nie", a i inni tez juz się przyzwyczaili do takiej mozliwości. Bolo i bartek zostaliby sami sobie poza wszelkim zainteresowaniem a i pavlo z ironem niemieliby jak chronic swoich zasobow i floty. Pozostaje radzić nowym graczom łączenie się w sojusze i granie razem.



Wiem o tym. Zauważyłem, że specjalnie tłukli antymaterię w badania żeby nie być "ruszanym". I właśnie taki fajnie robi za ochroniarza floty. Przesłać jemu całą flotę i po co robić FSy. heh.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: pavlo3 » 27 gru 2012, 21:11

:D drebot grasz prawie 2 lata :D
pavlo3
 
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2012, 15:46

Następna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron