wycofanie "stacjonuj"

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: pavlo3 » 27 gru 2012, 21:13

3 uni z nowymi zasadami :D
pavlo3
 
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2012, 15:46

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: Bzyk » 27 gru 2012, 21:22

King pisze:Nie przepchniesz tego bo największy sojusz na U2 (czyt. NEMEZIS) będzie na "nie", a i inni tez juz się przyzwyczaili do takiej mozliwości. Bolo i bartek zostaliby sami sobie poza wszelkim zainteresowaniem a i pavlo z ironem niemieliby jak chronic swoich zasobow i floty. Pozostaje radzić nowym graczom łączenie się w sojusze i granie razem.

Hmmm.... Nie wiedziałem ze jesteśmy największym sojuszem hehe ale miło to usłyszeć. Mam tylko jedną prośbę aby ci słabsi gracze bez sojuszu którzy zostali pojechani przez nasz sojusz "NEMEZIS" zabrali głos o ile tacy się znajdą. Jelsi atakowalismy to była to odpowiedz na ich ataki:). A swoją drogą to jeszcze nie widziałem żeby drebot grał hehehe, non-stop na urlopie jest :lol:
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: King » 27 gru 2012, 21:55

Nie żeby odrazu jakościowo najlepszy czy coś, ale najwięcej członków oraz punktów (kupionych ale są). Tylko to miałem na myśli.
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: sperti » 27 gru 2012, 21:57

Z Drebotem tak już jest taka krowa która dużo ryczy ... bez obrazy drebot nie myśl sobie że uważam że jesteś krową co byś mnie źle nie odebrał. A Iron największy nie znaczy najsilniejszy po prostu najwięcej chyba u was graczy jest, poza tym raz na górze raz na dole jak każdy.
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: wycofanie "stacjonuj"

Postautor: drebot » 28 gru 2012, 15:19

pavlo3 pisze::D drebot grasz prawie 2 lata :D



No jakoś tak by było :)
Ale z tego co pamiętam to grasz o wiele dłużej ode mnie ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Poprzednia

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron