Warunki Wojny

Warunki Wojny

Postautor: Bzyk » 11 lis 2012, 20:04

Wracając do tematu ochrony graczy to jestem zdania aby była ochrona słabszych graczy do poziomu 500 000 pkt, wziąłem średnia z proponowanych czyli przedział 400 000 a 600 000 pkt. A po wyżej jej brak. Pozostaje tylko sprawa zainwestowanej anty w punkty ale to już kwestia do rozpatrzenia dla Admina. W przypadku wojny miedzy sojuszami, powinna być możliwość jej akceptacji lub odrzucenia przez sojusz wyzywany. W przypadku przystąpienia obu sojuszy do wojny nie powinno być żadnych limitów co do punktów i ilości ataków, powiadomienia sms również powinny zostać. Gracze sojuszy partycypujących w działaniach wojennych powinni mieć możliwość wyboru czy chcą brać w nich udział czy nie. W tym celu można by zrobić powiedzmy listę graczy którzy sami z własnej woli by przystąpili do wojny, jeśli istnieje realna możliwość stworzenia czegoś takiego w grze. Gracze, którzy zdecydują się nie brać udziału wówczas nie bedą na tej licie lub muszą opuścić dany sojusz na okres wojny i nie pomagać w żaden sposób graczom uczestniczącym w wojnie, czy to przez budowanie floty,przechowywanie surowców lub floty, szpiegowanie czy przez wszystkie inne czynności mające na celu pomoc sojusznikom. Jeśli jednak taki gracz by złamał te reguły wówczas automatycznie przystąpi do wojny a pomoc którą oferował była by anulowana. Jeśli była by to flota tzn budowana na wzmocnienie sojuszu to może ilość która została przekazana była by zamrożona na okres wojny, również nie wiem czy są takie możliwości w grze.
O działaniach wojennych sojusz powinien być powiadomiony min 24 h przed jej rozpoczęciem, tak jak jest teraz. Okres wojny proponuje przyjąć 7 dni tj. 168 h. Po tym czasie zostanie ona zakończona i zostaną podliczone punkty za zniszczoną flotę i zebraną surke i złom. Następnie zostanie ogłoszony zwycięzca oraz przyznana nagroda dla zwycięskiego sojuszu, w postaci antymaterii lub surowców. Okres przerwy między wojnami to min 5 dni, czyli 120 h.

Co myślicie o takich zmianach?
Czekam na opinie :)
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Warunki Wojny

Postautor: Kapitan Bomba » 11 lis 2012, 20:33

Propozycja niczego sobie, chociaż mam parę zastrzeżeń. Sojusze biorące udział w wojnie to są SOJUSZE i nie ma innej możliwości na odstąpienie od wojny przez pojedynczego gracza niż np czasowe wystąpienie z sojuszu. Sojusze powinny ustalać wojnę na forum ustalając poprzez swoich przywódców warunki wojny,
- czy będzie to wojna na czas,
- jak długo ma trwać,
-czy może będzie to wojna trwająca do osiągnięcia danej ilości złomu,
- jakie są minimalne RW liczące się do wojny itd.
Wszelkie limity i ograniczenia odnośnie ataków powinny być zawieszone na czas działań wojennych
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Warunki Wojny

Postautor: Bibus » 12 lis 2012, 0:46

Witam ogólnie jestem za ale nie rozumiem za bardzo wyłączenia gracza sojuszu z wojny ??:)
Bibus
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2012, 0:46

Re: Warunki Wojny

Postautor: Kapitan Bomba » 12 lis 2012, 5:55

Chodzi o to, że jeśli gracz nie chce brać udziału w wojnie swojego sojuszu, to jedyny sposób aby jej uniknąć to tymczasowe wystąpienie z sojuszu
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Warunki Wojny

Postautor: ARKAN » 12 lis 2012, 13:47

tylko pozniej z powrotem tego gracza juz moze byc problem wiadomo ze sojusz to scisla wspolpraca bo bycie w soju tylko dla bycia i ochrony przed innymi to jedna strona medalu liczy sie zgranie i wspieranie nawzajem nie tylko w czasie stagnacji pokojowej ale tym bardziej w trakcie wojny...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Warunki Wojny

Postautor: ARKAN » 12 lis 2012, 15:46

co do czasowego wystapienia danego gracza z soju w przypadku wojny jestem na nie z prostego powodu raz ze w soju ma byc wspolpraca i zgranie a dwa ze rodzi to uzasadnione podejrzenia ze taki delikwent moze byc szpionem przeciwnego soju co do innych propozycji jestem na tak za zniesieniem calkowicie ograniczen w przypadku wojny a czas jej trwania itd powinien byc zalezny od wykrwawienia sie danej strony w walkach...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron