u2 pogromca

Regulamin forum
1. W tytule podajemy UNI i Nick osoby której dotyczy skarga, przykład: [U2] NazwaGracza.
2. Wklejamy DOWODY wykroczenia w postaci screenów, linków do raportów.
3. Przeliczenie i podanie strat pomoże w szybszym werdykcie i ustaleniu wymiaru kary.
4. Osoba oskarżona ma 24 godziny od publikacji skargi na nawiązanie kontaktu z osobą pokrzywdzoną, jeśli się dogadacie proszę o post z informacją że zgłoszenie nieaktualne.

u2 pogromca

Postautor: narutoo » 21 sty 2014, 2:06

http://www.galacticwars.pl/CombatReport ... a8b&ajax=1
moglbym dorzucic jeszcze 25 takich z ostatnich dni roznica w pkt wynosi ponad 10x moj stan pkt to prawie 29kk pogromcy 543kk tak wiec roznica jest znaczna, z uwagi iz jest to juz 4 raz kiedy raportuje go i za kazdym razem byly to uzasadnione skargi prosze aby wkoncu zostala nalozona na niego kara ktora przyniesie jakis skutek, dzieki temu graczowi stracilem ponad 7kkk surki co dla mnie jest iloscia bardzo duza
w sumie mozna mowic o 76 atakach ktore administracja moze sprawdzic w logach, ze wzgledu na ostatnio brak czasu logowalem sie wylacznie po to by nie byc "nie aktywnym graczem" aczkolwiek atakowany bylem jedynie przez pogromce- kolesia ktory nie umie liczyc -,-
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49

Re: u2 pogromca

Postautor: Kasjan » 31 sty 2014, 9:51

Czy proponował rekompensatę / polubowne załatwienie sprawy?
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: u2 pogromca

Postautor: narutoo » 31 sty 2014, 12:30

nigdy tego nie robil nawet po wczesniejszych skargach byla tylko stara spiewka na czacie w stylu "nie byl na zielono wiec za co mam byc karany" cos w ten desen brzmial jego tekst


//edited: aktualnie pogromca sie odezwal i rozmawiamy o innej formie wyrownania o szczegolach bede informowal na support, pozdrawiam.
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49

Re: u2 pogromca

Postautor: narutoo » 02 lut 2014, 12:31

no i niestety pogromca to osoba chyba naprawde ma powazne braki w edukacji.... mianowiccie warunkiem byl zwrot zabranej surki + avatar ktorego mi zniszczyl pod czas tych atakow pogromca wyslal mi 2kkk surki zamiast 7 kkk powiedzial jeszcze ze z tej surki mam sobie zrobic tego avatara malo tego wyslal to kiedy mnie nie bylo i poinformowal sojusznika o tym ktory to po chwili zebral :) tak wiec jak widac z tym czlowiekeiem nie idzie sie dogadac, odpuszczam sobie polubowne zalatwienie sprawy chcialbym w koncu zobaczyc jak administracja ostro reaguje na czlowieka ktory nagminnie i z premedytacja lamie regulamin. pozdrawiam
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49

Re: u2 pogromca

Postautor: sebzol » 03 lut 2014, 20:11

narutoo pisze:no i niestety pogromca to osoba chyba naprawde ma powazne braki w edukacji.... mianowiccie warunkiem byl zwrot zabranej surki + avatar ktorego mi zniszczyl pod czas tych atakow pogromca wyslal mi 2kkk surki zamiast 7 kkk powiedzial jeszcze ze z tej surki mam sobie zrobic tego avatara malo tego wyslal to kiedy mnie nie bylo i poinformowal sojusznika o tym ktory to po chwili zebral :) tak wiec jak widac z tym czlowiekeiem nie idzie sie dogadac, odpuszczam sobie polubowne zalatwienie sprawy chcialbym w koncu zobaczyc jak administracja ostro reaguje na czlowieka ktory nagminnie i z premedytacja lamie regulamin. pozdrawiam



zgodze sie z pierwszym zdaniem w 100% haha xD
sebzol
 
Posty: 136
Rejestracja: 08 lip 2012, 22:27

Re: u2 pogromca

Postautor: Kasjan » 03 lut 2014, 20:42

czyli jeśli zabiorę mu 5kk surki i avatara i przekażę Tobie to będzie ok? :)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: u2 pogromca

Postautor: narutoo » 04 lut 2014, 1:55

Surke już oddał Ale jak mógłbyś kasjanie oddać mi avatara byłbym wdzięczny :)
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49


Wróć do SKARGI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron