Pytanie o Expedycje

Pytanie o Expedycje

Postautor: czachaa2 » 13 lip 2012, 22:39

Witam co można znaleźć na expedycji ????? A jesli mozna jeszcze dodac pytanie ----- jakie statki i w jakich ilościach najlepiej wysyłać ??
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 22:58 przez czachaa2, łącznie zmieniany 1 raz
czachaa2
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2012, 22:34
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Pytanie o Expedycje

Postautor: King » 13 lip 2012, 22:52

mozesz znalezc statki, surowce lub antymaterie

twoja flota moze byc tez zaatakowana przez piratow lub moze wpasc w czarna dziure i zniknac

albo nic sie nie stanie i flota poprostu wroci na planete
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie o Expedycje

Postautor: Bzyk » 20 sie 2012, 8:45

Witam,
Z tymi ekspedycjami to jakaś masakra:(. Wysłałem Dwie floty po około 120 DT, czyli razem 240, i po kilkunastu ekspedycjach, zresztą nie za bardzo spektakularnych, wciągnęło mi te dwie floty :x . Znalazłem w sumie może 2000 AM i coś tam surki. Na pewno na siebie nie zapracowały. Jakie jest prawdopodobieństwo wciągnięcia, procentowe, floty przez czarna dziurę lub podobne zdarzenie, które doprowadzi do jej unicestwienia :?: Jak to można przewidzieć i czy wogle można :?: Ile można przeprowadzić udanych ekspedycji w danym układzie/galaktyce zanim stracimy flotę :?: Dobrze by było dostawać wcześniej jakieś ostrzeżenie. Kolejne pytanie to jakie statki powinniśmy wysyłać i wjakiej ilości :?:
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Pytanie o Expedycje

Postautor: Bzyk » 11 wrz 2012, 7:42

Z całą stanowczością stwierdzam ze robienie tych misji jest nie opłacalne i bezsensowne ( znowu straciłem 100 DT przez czarną dziurę), a to może była ich trzecia misja w ogóle a moja 2 tego dnia. Myślę ze trudność tych misji powinna być zmieniona na łatwiejsze i powinny być bardziej dochodowe. Wprowadziło by to więcej dynamiki do gry. Gracze szybciej by sie rozwijali przez co gra stawała by sie bardziej grywalna. Bo jak na razie jest paru mocniejszych kolesi z Megasami którzy złomują wszystkich co się choć trochę dorobili. A czekanie aż ci przyrośnie surowców z kopalni, które też trzeba wybudować, naprawdę zniechęca :roll:
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Pytanie o Expedycje

Postautor: kadam34 » 24 gru 2012, 0:49

jest takie sobie robienie tych misji. Zauważyłem że im częściej się puszcza tym wiecej można znaleść. Puszczam po 1 megarecku, zrobiłem nim z 20 misji i jeszcze nic mu się nie stało, jak na razie wraca.
Szkoda tylko że można tylko max 2 misje takie puszczać.
kadam34
 
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2012, 20:48

Re: Pytanie o Expedycje

Postautor: Matrix » 24 gru 2012, 13:10

im wyższy poziom ekspedycji tym wiecej możesz flot puścić. ja mam ekspedycje na 10 poziomie i mam 3 sloty na nią, ale nie wysyłam bo już raz mi cała flota na niej wsiąkła a nic szczególnego nie udało mi się na niej znaleźć (może troche sury ale nic poza tym) nie opłaca się jak dla mnie robić ekspedycji.
Awatar użytkownika
Matrix
 
Posty: 19
Rejestracja: 05 paź 2012, 11:09

Re: Pytanie o Expedycje

Postautor: kadam34 » 20 sty 2013, 22:28

spoko, już moge puszczać po 3 misje na raz, jest coraz lepiej, antymateria się przydaje.
kadam34
 
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2012, 20:48


Wróć do Ogólne rozmowy o grze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron