Protest

Kto popiera mój protest

Czas głosowania minął 06 sty 2015, 15:27

popieram
1
25%
nie popieram
3
75%
 
Liczba głosów : 4

Protest

Postautor: marek » 30 gru 2014, 15:27

To nic osobistego Drebot ale wielu ludzi jest nie zadowolonych z tego co robisz. Skoro chcesz administrować gra nie możesz w nią grać po za kontem kontrolnym a co do mnie to gram tu od lat.
A jeśli jesteś graczem i masz wpływ na ustawienia gry wiec ja mam takie samo prawo jak Ty czy ktokolwiek na grze Wiec sprawa jest prosta wszystkie Twoje zmiany na grze powinny być zresetowane a każda kolejna zmiana powinna być poddana głosowaniu wszystkich graczy .
Gram kupuje antymaterie wiec ma to taki sam wpływ na grę co Ty
Ostatnio zmieniony 30 gru 2014, 15:46 przez marek, łącznie zmieniany 1 raz
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Protest

Postautor: aero_tg » 30 gru 2014, 15:36

Może jestem głupi :roll: ale nie bardzo kumam co mam popierać lub nie :?:
aero_tg
 
Posty: 26
Rejestracja: 20 gru 2014, 15:45

Re: Protest

Postautor: marek » 30 gru 2014, 15:45

aero_tg pisze:Może jestem głupi :roll: ale nie bardzo kumam co mam popierać lub nie :?:

mój protest bo nie podoba mi się zaistniała sytuacja na grze
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Protest

Postautor: Black211 » 30 gru 2014, 20:48

Też nie bardzo rozumiem co takiego zrobił w grze drebot. Jakie to zmiany wprowadził. Wiem że pomaga kasjanowi merytorycznie ale do silnika gry czy do innych opcji to nie ma dostepu.
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Re: Protest

Postautor: halls123 » 30 gru 2014, 21:49

Ja również nie rozumiem o co ten krzyk,zmiany przeprowadza kasjan i z tego co wiem to drebot nie ma żadnych uprawnien żeby cokolwiek zmieniać w grze.Tak jak napisał Black211-drebot nie ma dostepu do silnika ani innych opcji.
Co do zmian które zostały wprowadzone to uważam że są ok i nie mam do niczego zastrzeżeń.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Protest

Postautor: Kasjan » 30 gru 2014, 22:16

Jeśli chodzi o drebota to nie ma uprawnień administracyjnych, wglądu do statystyk, kont innych graczy itd,
ma jedynie dostęp do kopii testowej gry (również done go otrzymała jak dobrze pamiętam - jako jedni z nielicznych się zgłosili i tam zalogowali - każdy kto się zgłosi również go otrzyma - to kopia U2 na której testowaliśmy prędkości i modyfikacje),

drebot zebrał wszystko do kupy i podawał konkretne, merytoryczne wskazówki - wielu graczy zwraca się do niego z pytaniami co oczywiście zweryfikowałem, poświęcił (z własnej inicjatywy!) mnóstwo czasu na testowanie prędkości, silnika walk, analizę parametrów a teraz stara się poukładać szybkie działa (btw nikt się nie zgłosił do niego z pomocą i sam główkuje - a zmiany mają spowodować że posiadanie floty AV albo MN ma przestać być barierą nie do przeskoczenia)

wszystkie zmiany zostały wprowadzone przeze mnie oraz Alhanę po uprzednim komunikacie na forum

jeśli chodzi o grę - zaznaczył że gra 'w trybie emerytura' i nie udziela się militarnie


jeśli macie uwagi co do obecnych parametrów gry (a ostatnio się takie nie pojawiają) dajcie znać, omówimy je i poszukamy rozwiązań
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Protest

Postautor: marek » 31 gru 2014, 13:39

Osobiście nie podoba mi się to wszystko wolne ataki całkowite niszczenie obrony prędkości statków cywilnych. Jak tam chcecie mogę skasować konta i mieć to gdzieś. Ale sami widzicie macie nowych graczy co kot napłakał a jak się ktoś pojawi to szybko zaprzestaje grać a ostatni to nawet gracze co grali 4 lata wstecz przestali grać Kasjan zamykaj temat bo stwierdzam ze gra poszła nie w te stronę co trzeba. Czas zaprzestać zawracania sobie głowy . Dziękuje za posłuch w temacie i miłej gry
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Protest

Postautor: drebot » 04 sty 2015, 13:20

Tak marku, wg Cb jak zauważyłem to najlepiej byłoby:

-ruch flot bojowych w 1-2 minuty w układzie
-ruch statków cywilnych : patrz wyżej
-niezniszczalne obrony a szczególnie platforma orbitalna !!!
-speed gry do du*y
-wydobycie do du*y

piszesz że nie ma nowych graczy. Na 100% dużo by zostawało jakby były takie prędkości gry. Orałbyś ich jak głupi przy prędkościach jakich chcesz. Prędkości złe statków ? Jesteś chyba jedyną osoba, której te prędkości nie odpowiadają !!! I tak jak dla mnie są za szybkie, patrzę przez pryzmat włąsnie nowych graczy.

Tak włąśnie wróciłem po przerwie świątecznej i mam zamiar dokończyć szybkie działa. Tak nie będzie już monopolu na mny i avki !!! Tak będzie trzeba latać wszystkimi statkami, kombinować duzo . A nie z automatu wysyłać 1000 cnów albo 100 mnów.
Ale moment zaraz będzie krzyk, że strasznie dużo palą te stateczki itd. Tak ostatni upek powodował to, że duża ilość bojowych ma zwiększone spalanie na o 50-100% poprzedniej wartości.

Ojejku ale te statki dużo palą i wg !!! Ale chwila, chwila, nie przeszkadzało to jak paliły 2 razy mniej przy 6cio krotnie mniejszym wydobyciu !!!! Tak, tak, to ja Kasjana po długich negocjacjach przekonałem żeby zwiększyć wydobycie kopalń z x8 na x50. Dobrze Kasjanie piszę jest obecnie x50 czy nawet więcej.

Ale nie lepiej jest krzyczeć na mnie, że ja to źle że ja tamto źle. Ze tamto wg to pod siebie robiłem. itp, itd....

Nawet Marku nie zdajesz sobie sprawy ile ja w tą grę włożyłem pracy. Na ile ja odpisałem PW, i na ile ja odpisuję.

Doceń to i przestań marudzić, że jest źle. Bo jest zdecydowanie lepiej niż było 3 lata temu. :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Protest

Postautor: drebot » 04 sty 2015, 13:33

PS. black, halls i kilku jeszcze graczy też byli przeciwni temu co się dzieje. Ale jednak zrozumieli, że innego wyjścia nie ma i wszystko logicznie oraz rozsądnie zostało wprowadzone. To nie były jakieś tam moje szybkie decyzje. Tylko solidnie przemyślane kwestie. Teraz podobnie będzie z szybkimi działami. Namieszają one bardzo dużo. Ale dzięki temu będzie ciekawiej, urozmaici to skład flot, jak do tej pory złożonych tylko z z ciężkich lub mega niszczycieli ;) Na Waszym miejscu już bym zaczął stawiać wszystkie stateczki. Zaczynając od lekkiego myśliwca a kończąc na ciężkim bombowcu.
Tak, jedynie bombowce będą posiadały szybkie działa przeciw obronie. A obrona w zależności o wielkości dział będzie posiadała szybkie działa przeciwko odpowiednim, co do wielkości tych dział, statkom.
A co do statków, zwiększy się znaczenie małych stateczków oraz tak znerfionej ukochanej Gwiazdy Smierci ( która dostanie konkretnego bufka ) .

A dlaczego będą takie zmiany ? No cóż sporo trzeba opracować, żeby mieć mny czy avki. I dlatego zostanie podniesiona wartość tych podstawowych statków by spokojnie mogły sprostać ( oczywiście w odpowiedni dużej ilości ) samotnie pozostawionym avaratkom, czy też mnom :)

Miałem działa opracować jeszcze w zeszłym roku, ale jak widze będą dopiero w przyszłym tygodniu ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron