Promocja gry, Facebook

Promocja gry, Facebook

Postautor: silver2004 » 28 gru 2015, 4:06

Można by dać na facebookowy fanpage info o nowym Uni, wchodzę a tu ostatni "news" a raczej olds jest z 31 maja :/
Ktoś wejdzie na fejsa i pomyśli że gra zdechła, a taki fakt jak otwarcie nowego Uni to wielki fakt w życiu gry i warto to wpisać na fanpage :-)
Na FB sponsorowany post o Uni Oxygen działa, jest, ale po wejściu na fanpage ani słowa.
Także taka propozycja do Admina żeby właśnie jakoś lepiej wypromować,
ze swojej strony "lajki" zostawiłem, mogę co jakiś czas gdzieś kliknąć w toplistę, ranking, tylko dajcie dobre linki - najlepiej linki bezpośrednie do głosowania bo te do toplist co są w grze to nie widzę w ogóle pozycji z GW lub gdzie kliknąć żeby zagłosować :/

No i propozycja nr 2 to jakiś opis parametrów Uni - prędkość surki, floty itd. bo się nie doszukałem,
znalazłem tylko reklamę z 2009 gdzie opisywany jest budynek fabryki Gwiazd Śmierci :-)
silver2004
 
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2015, 15:36

Re: Promocja gry, Facebook

Postautor: silver2004 » 29 gru 2015, 1:04

Propozycja nr 2:

Można w grze w newsach dać news że jest opcja że za każdą świeżą krew - osobę która z polecenia zacznie grać i utrzyma się w grze co najmniej <tu wstaw ile>
dostaje się 10 000 antymaterii (moim zdaniem 1000 za zwerbowanie osoby to stanowczo za mało, tyle wpaść może z 1 kursu IK na moona,
a gracz który zostanie przez jakiś czas to duża korzyść :)

A i do Admina też - trzeba naprawić baner który jest w opcjach - do img src trzeba wstawić jpega czy gifa bo nie ma obrazka :)
silver2004
 
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2015, 15:36

Re: Promocja gry, Facebook

Postautor: silver2004 » 23 sie 2016, 2:40

Jeszcze jedna rzecz, w lewym dolnym rogu jest opcja do klikania co by wypromować grę,
w dwóch pierwszych linkach nie działa obrazek, pierwszy link - nie wiem czy działa voting, nie ma potwierdzenia zagłosowania.
Drugi - nie ma refa na GalacticWars.
Trzeci link działa i głosuje faktycznie na grę, natomiast jest stary opis.

Przydałoby się też w toplistach dać grafiki. Dlaczego inne gry mają, a GalacticWars ma nie mieć? ;-)

PS. Jakby nowe dobre uni ruszyło to nie da się tych powiadomień sms włączyć, za jakąś rozsądną cenę? :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
silver2004
 
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2015, 15:36


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron