Problem z wiadomościami w grze

Problem z wiadomościami w grze

Postautor: CRITICAL » 07 cze 2013, 23:37

Witam.
Otóż mam problem z odczytaniem jakichkolwiek wiadomości w grze. Dajmy na to wchodzę w zakładkę wiadomości i chcę odczytać nowe wiadomości z działu "Raporty Wojenne". Klikam na to i nic. Nie rozwija się lista z wiadomościami. I tak dzieje się z każdą kategorią. Nie otwiera listy z wiadomościami z żadnej kategorii;/ Na pewno to nie wina łącza (2 MB/s) przeglądarki już sprawdzałem (opera, chrome, mozilla, safari). Aktualizacje także mam wszystkiego co tylko możliwe.
A i jeszcze jedno.... Nie działa przycisk "kontynuuj" jak chcę wysłać flotę na ekspedycję... Więc nie mam jak wziąć udziału w konkursie...
Obrazek
CRITICAL
 
Posty: 20
Rejestracja: 04 cze 2013, 14:31

Re: Problem z wiadomościami w grze

Postautor: Adiniakos » 08 cze 2013, 23:20

A zobacz inna przegladarką zaloguj sie na swoje konto i spróboj np opera albo google chrome i wtedy zobacz czy dzialaja ci zakladki wiadomosci i sproboj ekspedycje co pisales z ta flota ze wyslac.
Obrazek
Adiniakos
 
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2013, 18:58

Re: Problem z wiadomościami w grze

Postautor: CRITICAL » 09 cze 2013, 17:24

Spójrz na post wyżej. Pisałem, że próbowałem już na innych przeglądarkach.
Obrazek
CRITICAL
 
Posty: 20
Rejestracja: 04 cze 2013, 14:31

Re: Problem z wiadomościami w grze

Postautor: sperti » 13 cze 2013, 16:19

ja już 2 dzień nie widzę floty jak leci nie mam dostępu do chata zadnych raportów i żadnych innych wiadomości, flota niby leci ale nie widac ile do konca lotu pozostało anie w podgladzie ani w zakładce flota.
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: Problem z wiadomościami w grze

Postautor: KLU5EK » 18 cze 2013, 17:37

Ja mam dziwną sytuację. Otóż przy zakładce wiadomości po zrobieniu koloni na U3 pojawiła się jedynka. To myślę: nowa wiadomość. otwieram i w każdej zakładce nie ma żadnej wiadomości. A ta jedynka dalej jest i trochę mnie denerwuje, bo zajakiś czas zapominam, a mam wolnego neta i czekam ok.1/2 minuty w jedną stronę :?
KLU5EK
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2013, 23:21


Wróć do Błędy gry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron