Powiadomienia SMS

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: Bzyk » 11 lis 2012, 18:21

Zacząłem grac w tą grę własnie dzięki powiadomieniom sms o atakach i uważam ten nowatorski pomysł za bardzo dobry. Opcja ta jest jedną z rzeczy które wyróżniają tę grę od innych gier o podobnej tematyce. A reszcie, którym to się nie podoba to jest opcja aby tych powiadomień nie dostawać, wystarczy nie podawać nr telefonu :). To wszystko w tym temacie :). Możecie sobie pisać co chcecie, zdania nie zmienię tylko dlatego ze macie takie widzi mi się.
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: halls123 » 11 lis 2012, 21:36

Bzyk pisze:Zacząłem grac w tą grę własnie dzięki powiadomieniom sms o atakach i uważam ten nowatorski pomysł za bardzo dobry. Opcja ta jest jedną z rzeczy które wyróżniają tę grę od innych gier o podobnej tematyce. A reszcie, którym to się nie podoba to jest opcja aby tych powiadomień nie dostawać, wystarczy nie podawać nr telefonu :). To wszystko w tym temacie :). Możecie sobie pisać co chcecie, zdania nie zmienię tylko dlatego ze macie takie widzi mi się.


po prostu nie potrafisz sie ochronic przed atakami i liczysz na powiadomienia o atakach.Gdyby nie powiadomienia to bys ciagle tracil wszystko co masz :D
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: Bzyk » 11 lis 2012, 22:32

halls123 pisze:po prostu nie potrafisz sie ochronic przed atakami i liczysz na powiadomienia o atakach.Gdyby nie powiadomienia to bys ciagle tracil wszystko co masz


Na prawdę :). No cóż tak doświadczonemu graczowi jak ty tylko raz udało się mnie złapać, jak nie miałem dostępu do neta:) a teraz cały czas uciekasz :) i pewnie sam masz włączone powiadomienia.
lol
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: halls123 » 11 lis 2012, 22:49

Bzyk pisze:
halls123 pisze:po prostu nie potrafisz sie ochronic przed atakami i liczysz na powiadomienia o atakach.Gdyby nie powiadomienia to bys ciagle tracil wszystko co masz


Na prawdę :). No cóż tak doświadczonemu graczowi jak ty tylko raz udało się mnie złapać, jak nie miałem dostępu do neta:) a teraz cały czas uciekasz :) i pewnie sam masz włączone powiadomienia.
lol


i sam przyznales mi teraz racje,zlapalem Ciebie raz bo uciekasz jak dostajesz powiadomienia sms,dlatego uwazam ze te powiadomienia sa dodatkowa ochrona przed atakami i sa utrudnieniem dla atakujacych.Gdyby nie powiadomienia to wielu graczy by ciagle dostawalo zloma bo nie potrafia grac w ta gre.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: Kapitan Bomba » 11 lis 2012, 22:57

Przy tej prędkości floty powiadomienia to konieczność, bo możesz swobodnie farmić i w ciągu 50s dostaniesz złoma i tak naprawe gdyby nie powiadomienia znacznie łatwiej byłoby kogoś złapać w czasie gdy jest online, a to już paradoks.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Poprzednia

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron