Powiadomienia SMS

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: Bzyk » 01 wrz 2012, 11:52

Jak dla mnie smsy pomagają bardzo :)
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: halls123 » 06 wrz 2012, 13:12

Witam.Ja mam odmienne zdanie co do powiadomien sms.To jest duze utrudnienie dla agresora a w przyszlosci bedzie jeszcze bardziej utrudniac.Wystarczy ze jestem w domu i nie musze siedziec na necie a gdy bedzie mnie ktos atakowal to szybko zabiore flote i surke,wystarczy telefon z dostepem do internetu i tez nikt mnie nie zjedzie.
Ja bylbym za likwidacja powiadomien sms bo w przyszlosci to latanie na kogos bedzie bez sensu.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: ARKAN » 20 wrz 2012, 19:24

autor: Kasjan » 02 lip 2012, 15:13

hamiorek pisze:bardzo dobry pomyśł przydało by sie zeby przez sms wiedziało ktos cie skanował albo jak dacie nowy konkurs albo jak cos nowego wprowadzicie


a nie będzie Was wkurzać jak ktoś puści skan 10 razy pod rząd i dostaniecie 10 smsów? :)

ciekawostka: pierwsza ćwiartka za nami, wysłano już 250 powiadomień :D jakis czas temu kolega baal pytal mnie czy bede go w nocy atakowal bo sms nie daja mu spac...mysle ze powiadomienia powinny byc usuniete...i tak i tak czesto przychodza z opoznieniem a pare razy wcale,choc w wiekszosci przypadkow sie zdarza ze dochodzi szybciej jak powiadomienie w samej grze...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: Kasjan » 27 wrz 2012, 16:22

co do skanów to może byc przesada, 10 esów na raz...
a jak ktoś spać nie może to może wyciszyć dzwonki lub usunąć swój nr tel w opcjach ;)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: Kapitan Bomba » 27 wrz 2012, 18:23

Lot floty trwa średnio 4 minuty, więc gdyby ofiara ataku miała wyłączony komputer, albo poszła wyrzucić śmieci, to już nie zdąży się uratować. Jeśli agresor jest przebiegły to i tak sobie poradzi, więc smsy są na pewno dużo większym ułatwieniem niż utrudnieniem gry.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: Kasjan » 27 wrz 2012, 20:47

Kapitan Bomba pisze:Lot floty trwa średnio 4 minuty, więc gdyby ofiara ataku miała wyłączony komputer, albo poszła wyrzucić śmieci, to już nie zdąży się uratować. Jeśli agresor jest przebiegły to i tak sobie poradzi, więc smsy są na pewno dużo większym ułatwieniem niż utrudnieniem gry.


są i ułatwieniem i utrudnieniem, zależy od punktu widzenia ;)
jeżeli Ty atakujesz mnie to dla mnie jest to ułatwienie (bo wiem że leci atak) a dla Ciebie utrudnienie (bo wiem że leci atak) ;)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: halls123 » 28 wrz 2012, 0:51

autor: Kapitan Bomba » 27 wrz 2012, 19:23

Lot floty trwa średnio 4 minuty, więc gdyby ofiara ataku miała wyłączony komputer, albo poszła wyrzucić śmieci, to już nie zdąży się uratować. Jeśli agresor jest przebiegły to i tak sobie poradzi, więc smsy są na pewno dużo większym ułatwieniem niż utrudnieniem gry.
Kapitan Bomba Posty: 4Rejestracja: 27 wrz 2012, 14:01

Ja jesli mam wylaczony komputer to wlaczenie i zalogowanie sie na galacticwars zajmuje mi okolo 2 min wiec zawsze gdy dostane smsa o ataku to zdarze sie zalogowac.No chyba ze nie ma mnie w domu ale wtedy moge skorzystac z telefonu.
Dlatego ciagle jestem za tym aby powiadomienia sms wylaczyc
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: Kapitan Bomba » 28 wrz 2012, 14:34

Każdy ma telefon, ale nie każdy ma internet w telefonie, więc wyłączenie powiadomień nie byłoby sprawiedliwe
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: ARKAN » 28 wrz 2012, 16:37

a nawet szybciej jak dwie minuty....co do ulatwienia kazdy ma tel a nie kazdy ma neta w tel ale duzo osob moze grac przez tel to tez nie byloby sprawiedliwe jak zwal tak zwal...zawsze bedzie ktos niezbyt zadowolony...dlatego trzeba to przeglosowac byloby wtedy najlepiej...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Powiadomienia SMS

Postautor: halls123 » 02 paź 2012, 0:40

Kapitan bomba wlasnie o to chodzi ze jesli sa powiadomienia sms to gdy mnie nie ma a mam tel to zawsze szybko moge zareagowac.A jesli nie bedzie powiadomien to bylo by lepiej bo albo siedzisz i grasz albo Ciebie nie ma.

Glosowanie dobry pomysl,proponuje ankiete na ten temat
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron