Zmiany

Zmiany

Postautor: krisstow66 » 04 paź 2015, 0:01

No tutaj mogę się bardziej rozgadać.
Niektórzy piszą , że potrzeba zmian ale na czym te zmiany powinny polegać ?Ktoś chce zmian ale sam nie wie jakich.
Przecież to jest przeglądarkowa ( czytaj PLANSZOWA ) gra strategiczna.I jeszcze jeden wątek tego:
powiedzmy ,że od środy wprowadzane są ZMIANY, w sobotę rejestruje się 10 graczy to skąd do cholery będą wiedzieli,że teraz jest LEPIEJ ????
Do niedawna grałem sobie w jeszcze jedną gierkę, nie wymagała dużo czasu ( nie powiem co żeby nie było ,że reklama alb anty ) właśnie wprowadzili zmiany,wprowadzili GRAFIKĘ,tzn zmieniony wygląd planszy i poruszające sie bez celu samochody czołgi i śmigłowce,bardzo byli z tego dumni !!! Mało sobie laptopa nie zarzygałem (przepraszam za zwrot )już tam nie wchodzę :!:
A teraz główny sens tego co napisałem:
jeśli ktoś się ze mną zgadza niech mnie poprze
jeśli ktoś ma inne zdanie niech sie wypowie
jeśli ktoś to przeczyta i pomyśli,że jestem DEBIL niech mnie zbluzga błotem ( tylko bez wyzwisk proszę :D )
tylko piszmy coś, popierajmy albo negujmy.
Jak była debata nt.przenosin z U3 to tyle było komentarzy, aż miło było czytać .nie ważne,że każdy miał inne zdanie.
No bo jak nowy gracz wejdzie na FORUM i zobaczy ,że ostatni post ktoś napisał rok temu no to wybaczcie..... :cry:
Może wystarczy tylko malutka zmiana...... naszego podejścia :D
krisstow66
 
Posty: 28
Rejestracja: 28 wrz 2014, 10:28

Wróć do Ogólne rozmowy o grze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron