Prędkość gry U2 - uwagi

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: marek » 18 gru 2014, 0:21

Pytam się co z tym frachtowcem czy zwis totalny na to jest ?
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: drebot » 18 gru 2014, 0:23

marek pisze:Pytam się co z tym frachtowcem czy zwis totalny na to jest ?



Jest wystarczająco szybko. Na chwilę obecną nie będzie jeszcze bardziej przyspieszany.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: marek » 18 gru 2014, 0:48

drebot pisze:
marek pisze:Pytam się co z tym frachtowcem czy zwis totalny na to jest ?



Jest wystarczająco szybko. Na chwilę obecną nie będzie jeszcze bardziej przyspieszany.

Dzięki za wspaniałe pomysły zjebaliscie wszystko totalnie. Ostatni raz tu wlazłem jak reszta graczy ma to w dupie to i ja tez szkoda zawracania sobie głowy waszymi pierdołami . Widzę ze jeden człowiek robi to co chce żałosne
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: drebot » 18 gru 2014, 10:24

Sam jesteś żałosny i nie ubliżaj mi ani reszcie ok. Jeżeli chcesz wiedzieć to każdy mógł się zaangażować w jakiś sposób w rozwój GW. Co nie chciało się i wolisz teraz tylko krytykować i stękać jak to wszystko źle jest zrobione ? Przepraszam nie tędy droga. Ludzie, którzy maja mało czasu poprosili żeby przyspieszyć odrobinę grę. Została prędkość zwiększona x2, dodatkowo prędkości transporterów podniesione o 20% ( w tym frachtowca ). Ok zostało to zrobione. Ale Tobie chodzi tylko o jedno, by móc przeprowadzać 2000 ataków na dobę samymi frachtowcami na wcześniej wyczyszczonych z obrony graczy. Raz jeszcze przepraszam ale do czegoś takiego też nie można pozwolić.

Prędkości flot są odpowiednie, i to nie tylko moje zdanie ale doświadczonych graczy. A co do u3, bo pewnie o to Tobie chodzi, to niestety nie wiem jakie tam są prędkości, ale chyba takie same jak na u2. Jednym słowem:odpowiednie.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: Marcinek » 30 gru 2014, 13:31

Moim zdaniem powinniście zwiększyć prędkość wydobycia kopalni i samo wydobycie
Marcinek
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2014, 13:22

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron