Prędkość gry U2 - uwagi

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: noblet » 22 lis 2014, 18:34

to nie moja pierwsza gra tego typu. Ja proponuje aby sondy lataly szybki w kilka sekund po calym UNI ponadto ktorys z napędów powienien im dawac wiekszy zasieg bez potrzeby zmieniszana % predkosci. Staki bojowe predkosc ok. Ale jeżeli ktoś zaczyna gre i nastawia sie na flote czyli farmienie a nie na ekonomie to ma teraz po zwiekszeniu czasów przelotów przechlapane. Takim kims jestem ja. Gra ma byc dodatkiem do zycia a ta nie jest bo trzeba przy niej spedzac całe dnie zeby coś uzbierać bez sensu. Frachtowiec i transportery prędkość zwiekszyć.
noblet
 
Posty: 33
Rejestracja: 21 lis 2014, 16:03

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: drebot » 23 lis 2014, 11:38

Własnie zastanawialiśmy się czy nie podnieść speeda flot x2 i dodatkowo nie zwiększyć prędkości transporterów o ileś tam %.
Teraz zajmuje się szybkimi działami i jeszcze trochę to potrwa.
Czekamy na więcej opinii na temat prędkości flot.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: marek » 23 lis 2014, 18:13

drebot pisze:Własnie zastanawialiśmy się czy nie podnieść speeda flot x2 i dodatkowo nie zwiększyć prędkości transporterów o ileś tam %.
Teraz zajmuje się szybkimi działami i jeszcze trochę to potrwa.
Czekamy na więcej opinii na temat prędkości flot.

W nosie mam działa ile do jasnej ciasnej mam siedzieć godzinami przed kompem bo zaczyna mnie to już w... powoli takie zlewanie sprawy a nie wspomnę o nanitach nikt nie raczy się odezwać w temacie. Co tu jest zgrane pytam się? Pisałem kilka dni temu o flotach to nasza łaskawa administracja nie raczyła wyjaśnić sprawy tylko zamyka temat jak by się nic nie stało . A może znowu gra zmieniła właściciela bo ja już nic z tego nie łapie co tu jest zgrane
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: marek » 23 lis 2014, 18:32

Powiem to tak możecie mnie za to zbanować wywalić czy co tam chcecie . Ta spieprzyliście sprawę ze po pracy nie można posiedzieć w spokoju , tylko czekać 1,5 godziny nim minerały się pozbiera a nie wspomnę by zagrać sobie z fona w ciągu dnia. To miała być rozrywka a nie jakieś uwiązanie kogoś przed kompem nie wiem czy tylko ja to widzę a może wszystkim to tak odpowiada żenada panowie
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: drebot » 23 lis 2014, 22:38

marek pisze:Powiem to tak możecie mnie za to zbanować wywalić czy co tam chcecie . Ta spieprzyliście sprawę ze po pracy nie można posiedzieć w spokoju , tylko czekać 1,5 godziny nim minerały się pozbiera a nie wspomnę by zagrać sobie z fona w ciągu dnia. To miała być rozrywka a nie jakieś uwiązanie kogoś przed kompem nie wiem czy tylko ja to widzę a może wszystkim to tak odpowiada żenada panowie



spokojnie, przyspieszymy :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: marek » 25 lis 2014, 16:03

Ile jeszcze ta męczarnia będzie trwała !!!!? spieprzyliście sprawę w jeden dzień a naprawa tyle trwa.
A może tak już to tak zostanie jeśli tak to chce wiedzieć bo szkoda mojego czasu
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: ariellos » 25 lis 2014, 23:03

Czy już wiadomo czy i kiedy ewentualnie zostanie podniesiona prędkosć flot?
Bo jeśli dalej będzie na takim poziomie to nie pozostaje nic tylko włączyć urlop!
Osobiście nie mam czasu siedzieć po kilka godzin dziennie żeby cokolwiek osiągnąć w tej grze.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
ariellos
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2014, 22:50

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: Kasjan » 25 lis 2014, 23:52

aktualizacja w pierwszym poście
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: marek » 26 lis 2014, 18:53

Ludziska było tak przychodziłem z pracy o XX.XX zbierałem surowce w 20 minut i flota startowała sobie gdzieś na na 12 godzin . Sory panowie ale jest teraz kicha od 1 do 1,5 godziny trzeba siedzieć by wystartować. A jak ktoś wraca o 23 z pracy i chce zebrać surowce i jeszcze sobie z żoną pobaraszkować to żona już śpi w tym czasie, i w pół roku rozwód albo koniec gry . sama flota że lata wolno to nie problem , tylko zbiórka surowców nie może tyle trwać
marek
 
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:13

Re: Prędkość gry U2 - uwagi

Postautor: Kasjan » 26 lis 2014, 20:41

marek pisze:Ludziska było tak przychodziłem z pracy o XX.XX zbierałem surowce w 20 minut i flota startowała sobie gdzieś na na 12 godzin . Sory panowie ale jest teraz kicha od 1 do 1,5 godziny trzeba siedzieć by wystartować. A jak ktoś wraca o 23 z pracy i chce zebrać surowce i jeszcze sobie z żoną pobaraszkować to żona już śpi w tym czasie, i w pół roku rozwód albo koniec gry . sama flota że lata wolno to nie problem , tylko zbiórka surowców nie może tyle trwać


flotę już przyśpieszyliśmy,
a co sądzisz o zmianie prędkości transporterów i frachtowca - podniesienie o 20%?
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron