coś nowego

coś nowego

Postautor: OBCY » 22 paź 2014, 0:43

Witam, grałem w te grę 8 dni w sumie, przez te 7 dni ochrony początkowej super się bawiłem razem z kolegą. Dorobiliśmy sie przez te 7 dni po 400 kk każdego surowca (głównie z ataków na graczy (i) oraz (iI) co nas cieszyło). Przez te 7 dni wyciagnąłem spora flotę z Ekspedycji (moja flota była na 14 miejscu) miedzy innymi 5 Avatarów i 760 Frachtowców i wiele wiecej no i co warto wspomnieć duzo Antymaterii bo około 70.000. Przyszedł moment w ktorym skończył sie dzień dziecka (mam na myśli okres poczatkowy 7 dni) i na następny dzień nas zjechano i podziękowaliśmy bo atak trwał 2-3 min.


Dzięki Kasjan'owi zostałem jeszcze w tej grze i moje uwagi co do gry są następujące:

1. Natknąłem się na problem z symulatorem walk, pokazał że wygram walkę.., no niestety okazało sie że straciłem 5 frachtowców i 5 mega-niszczycieli (czyli te które zdobyłem z ekspedycji) :(

2. Bug w badaniach, np "Technologia Ekstrakcji Antymaterii z Księżyca", max 5 poziom, można to zbugować dodając do kolejki badań kolejne poziomy w ten sposób można zrobić sobie nawet 10 poziom. To się tyczy wszystkich badań z limitem.

3. Znany wszystkim problem z prędkością, fajnie jak by minimalny czas w jedną stronę trwał 20 min między aktywnymi graczami ale np między graczem aktywnym a nieaktywnym mógł by być taki jak obecnie. xD lub tylko dla graczy początkujących żeby zapewnili sobie lepszy start po przez atakowanie nieaktywnych.

4. Klikając na pozycję Technologie, i jak nam się ukazuje ten cały spis wszystkich budynków, statków, badań itp. mógł by być ugrupowany, czyli 1 ramka/tabelka zatytułowana Budynki, druga to Badania, trzecia to Flota, czwarta Budynki Specjalne (np Gmah i jego dodatki) :)

5. FS, przydało by się dać taka funkcję "bezpieczny lot" na dowolną planetkę jak to ma miejsce w Spaceinvasion. W tej grze jest to nie jasne i do końca nie wiadomo jak tu to się robi. :(


Gra ma potencjał, jest fajna, przyjemna, jest dużo do roboty tutaj (dla gracza).


Pomysł hmm, wszędzie są 4 surowce podstawowe i 1 specjalny, obojętne czy to OGame czy Spaceinvasion czy GalacticWars. żeby wybić się z tego upodobnienia to można by dodać jeszcze 2-4 nowe surowce a co za tym idzie większe planetki by się przydały do tego celu.

Kolejny pomysł to komunikator (TeamSpeak3) dla Administracji i grupy testerów. Mam darmowy server, który mogę udostępnić.



Napisze jeszcze raz: Gra jest super wg mnie dużo lepsza niż OGame czy Spaceinvasion i chętnie zagram w tę grę jeszcze raz od 0 jak zostaną naprawione te problemy :)

Pozdrawiam
OBCY
 
Posty: 9
Rejestracja: 19 paź 2014, 23:21

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron