Deszcze meteorytów

Deszcze meteorytów

Postautor: Kasjan » 25 lip 2014, 15:34

Zapewne zauważyliście że ostatnio nie ma deszczów meteorytów...
Przeanalizowałem ostatnio bardzo szczegółowo statystyki i okazuje się że nowi gracze w ciągu 12 godzin po pierwszym
deszczu meteorytów jaki mieli okazję doświadczyć rezygnowali z dalszej rozgrywki i porzucali konta lub kasowali je całkowicie,

w ostatnim okresie gdy deszczów nie było mamy większą ilość pozostających graczy, mniej kont odpada

wydaje mi się że czuli się oszukani - "raportów nie ma, pola zniszczeń są, czyli ogołocili mnie a admini chcą to ukryć",

jakie jest Wasze zdanie? i czy bardzo Wam brakuje deszczów?
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Deszcze meteorytów

Postautor: sperti » 25 lip 2014, 19:09

dla mnie mogą nie istnieć chyba że będą ogromnie wielkie :) pamiętam jak się cieszyłem jak kiedyś udało mi się zebrać prawie 200kk norium z deszczu, ale skoro takie sa statystyki to może deszcze niech będą innego koloru i może po zalogowaniu wprowadzić komunikat z wiadomością tak aby każdy nowy koniecznie przeczytał tą wiadomość.
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: Deszcze meteorytów

Postautor: halls123 » 26 lip 2014, 7:51

Mi sie wydaje ze deszcze nie maja zadnego wplywu,przeciez kazdy gracz wie ile ma surki a skoro jej nie ubylo to chyba jest jasne ze nie bylo ataku.Z deszczu mozna nazbierac sporo surki i to jest dla slabszych lub nowych graczy darmowa pomoc tym bardziej ze teraz sa to duze ilosci surowcow i nowy gracz powinien sie z tego cieszyc.Mozna zrobic tak jak napisal sperti ze po zalogowaniu kazdy gracz dostawal by wiadomosc z informacja ze byl deszcz.
Nowi pewnie rezygnuja dlatego ze nazbieraja surowce z deszczu a pozniej ktos ich zaatakuje i po stracie wszystkiego odechciewa im sie grac.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Deszcze meteorytów

Postautor: small » 30 lip 2014, 21:53

Przydają się i to bardzo, zwłaszcza nowycm graczom. Teraz przez tydzień nie mogą atakować więc nie mają za bardzo jak sie rozwijać.. a tak to nazbierają trochę surki i lecą w góre..
Done Uni3
small
 
Posty: 100
Rejestracja: 06 lut 2013, 16:11


Wróć do Ogólne rozmowy o grze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron