Istotne zmiany od 06.06.2014

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: halls123 » 09 cze 2014, 10:01

a nie uwazasz ze lepiej by bylo zebys nie mogl ich zaatakowac a nie ze nie chcesz w tej chwili?
Ta zmiana jest zla i zobaczysz jej skutki w najblizszym czasie.

Co do spowolnienia floty to bylbym za tym aby ja spowolnic
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: kiniu » 09 cze 2014, 10:12

Moim zdaniem to cale przyśpieszenie to tylko zamieszanie zrobiło to jest błędne koło. Spowoduje to tylko odskoczenie punktowe nic więcej np. mieć 1 000 000 000 punktów a 1000 000 punktów na danym miejscu to jest to samo. To tylko jest udogodnienie dla flociarzy
Wiec moim skromnym zdanie to jest poroniony pomysł
A co do uwolnienia punktów to prędkość floty na 1 bo lot z 1 gali na 8 to 11 minut
Jak by mnie halls smigał z 8 to bym kompa nie odpalil w tym czasie
Wiec apeluje o dokładnie przemyślenie tej zmiany czy to miało jakiś sens
Takie przyszpieszenia gry to swietymy pomysł na weekendowe eventy o pare punktow to tak bo na stale to jest chore bo jak dla mnie to zbyt szybko
Ostatnio zmieniony 09 cze 2014, 10:38 przez kiniu, łącznie zmieniany 1 raz
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: drebot » 09 cze 2014, 10:37

....dlatego chcę by zmniejszono prędkość floty i wszystko będzie dobrze. Ale niestety nie jesteście tego wstanie pojąć. Naprawdę tak trudno jest Wam to zrozumieć, że przy tych zmianach zmniejszenie prędkości będzie najrozsądniejszym posunięciem, o którym pisze cały czas od samego początku.
Czy macie jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem.....bo ja już sam nie wiem jaki jest z Wami problem. Można przyspieszać grę a nawet trzeba ( stocznia, kopalnie, budowanie i badania ) ale trzeba zmniejszyć szybkość.
I nie problem jest w prędkości wydobycia, badań itd. Problem był od samego początku w prędkości floty, która jest za szybka. Na chwile obecną latam w jednym układzie jakieś 2 minuty. Ale dobrze byłoby jakbym nawet potrzebował ich 5 czy 10 . Popatrzcie na inne gry tego typu. Tam prędkość waha się pomiędzy 20-400. I jeszcze jedna prośba. Zanim zaczniecie coś pisać że jest złe itd, przemyślcie to i zastanówcie się co można zrobić by było lepiej a nie jak się coś wprowadza to od razu chcecie wycofać. Nie lepiej jest zmniejszyć prędkość floty i resztę zostawić tak jak jest ? I wrócimy do punktu wyjścia i nic isę nie zmieni, ciągle nie będzie można się spokojnie "odlać" i umyć rąk.

Kasjan, zmniejsz w końcu prędkość flot a zobaczą wszyscy że będzie lepiej się grało

A dlaczego ? Fizycznie wtedy nie będzie możliwości oranie wszystkiego dookoła jak flota między galami będzie latała te 15-30 minut a nie 5......Więc wszyscy będą mieli frajdę i każdy będzie mógł, nawet słaby gracz puścić sobie FSa bez martwienia się, że straci flotę !!!!!!

Ogarnijcie się !!!
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: kiniu » 09 cze 2014, 10:46

Kasjan, z tego co widze wiekszosc zagladajacych na forum jest za mniejszeniem predkosci flot wiec nie widze problemy tego by nie zmienic nawet z 3 na 1
A co do predkosci gry mozemy jeszcze podebatowac co z tym zrobic dalej
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: halls123 » 09 cze 2014, 11:58

Drebot to ty czytaj ze zrozumieniem,my piszemy ze jestesmy za spowolnieniem floty
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: killooki » 09 cze 2014, 17:19

Właśnie w ten weekend został wbity gwóźdź do trumny dla tej gry. Topowi gracze w ciągu jednego dnia praktycznie zrównali wszystkie floty z ziemią :))) I gwarantuję, że większości graczom odechce się do niej zaglądać. Część tych co jeszcze maja większe flotki jest na urlopach dlatego ich statystyki wyglądają jeszcze w miarę :))) Aktywnym pozostaje - brak sensu gry :lol:
Jak gracz z 500.000 pkt ma rywalizować z graczem co ma ich miliony i lepiej w samej tylko flocie i przy tak dużej prędkości gry - nie wiem. Nie przychodzi mi do głowy żaden sensowny pomysł. Moim zdaniem te zmiany to był strzał nie w kolano a prosto w głowę. No rozpisałem się :D Biegnę się załatwić i zaraz będę - może zdążę:))) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
killooki
 
Posty: 53
Rejestracja: 15 kwie 2014, 8:34

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: sebzol » 11 cze 2014, 13:08

Killooki jestem tego dobrym przykladem ;] bedac w pracy stracilem wszystko do cna z czym prxy mojej obronie i flocie agresor za duzo nie stracil. Hala slaw.. pozdro ;]
sebzol
 
Posty: 136
Rejestracja: 08 lip 2012, 22:27

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: drebot » 11 cze 2014, 15:33

sebzol pisze:Killooki jestem tego dobrym przykladem ;] bedac w pracy stracilem wszystko do cna z czym prxy mojej obronie i flocie agresor za duzo nie stracil. Hala slaw.. pozdro ;]



Jesteś typowym przykładem, czego ? Tego, że jak sam straciłeś wszystko to zacząłeś jęczyć itd. Ale sam to już zapomniałeś jak jechałeś wszystkich dookoła i wszystko było dobrze....

Ale faktem jest, że jest bład w grze. Powoduje on, że podczas walki tarcza i pancerz statków, po każdej ze stron, jest liczony jako suma i traktowany jako jeden statek. Wspominałem o tym błędzie już dawno temu ale jak widać nikt się do tego nie przyłożył. Wiadomo, szybkie działa mają tutaj też sporo do powiedzenia ale bez przesady....500k meganiszczarek niszczy 230k meganiszczarek i żadna z mnów ze strony atakującej nie spadła. Dziwne to jest i trzeba poprawić. I jak widać tam w hali sław flota ajrona jest traktowana jako jeden statek o pancerzu 122.227.805.000 natomiast sebzol ma broń na 99.360.000.000 i wg tego nie mógł go przebić

Ale powinno to być liczone że ajron ma 500k mnów o łacznej sumie pancerza 122.227.805.000 ale powinien on być rozdzielony na liczbę statków którą posiada. I tak powinno być liczone z każdej ze stron.

Suma broni wszystkich statków jak najbardziej traktować jako jednostkę, ale sumę pancerzy i tarczy rozdzielić trzeba na poszczególne jednostki. Czyli broń jaka wchodzi obrażenia rozdzielić na poszczególne statki.

Szanowni admini, i nie tylko, teraz rozumieją?

Tutaj znajduje się wątek, e którym to opisałem ( zwróćcie uwagę na datę ):

blad-walki-t467.html
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: Kasjan » 12 cze 2014, 0:12

zmieniamy parametry,
prędkość 7 -> 8
surowce 15 -> 16

w weekend event - od piątku do niedzieli zwalniamy flotę o 1 i zobaczymy co się będzie działo :)

w związku z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej ruszamy konkursy,

drebot - przetestujemy to na drugim silniku który posiadamy, podsyłam info na PW
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: sebzol » 12 cze 2014, 2:02

Drebot ty czasami tak wyolbrzymiasz ze *** strzela. Nic nie jecze . Mam ***** na to ze wszystko stracilem. Teraz sie z ironem miedzy soba bawcie. W **** to mam ja **** ty czasami naprawde wyolbrzymiasz w *** ze sie po tem nie chce czytac tego. Tak samo z naruto bylo. Ogar
sebzol
 
Posty: 136
Rejestracja: 08 lip 2012, 22:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron