Konkurs ZDOBYWCY! na U2

A do wygrania nagrody :)

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 20 maja 2014, 12:09

Alhana pisze:Przekazywanie surowców nie jest zabronione, jednak wykorzystanie tej opcji w tym konkursie jest dalekie (w naszym podejściu) do moralnego.
Odnośnie zaufania - jesteś jedynym z niewielu graczy, którzy są z nami w bieżącym, aktywnym kontakcie więc chyba rozumiesz, że przełożenie zaufania tutaj wzrasta.
Wracając do regulaminu - liczę, że następnym razem Twoja postawa będzie bardziej wyrozumiała.



Mówimy o moralności, ale wg etyki ( która odnosi się w tym konkretnym momencie do gry ) nie zrobiłem nic złego. Więc nie widzę powodu, dla którego miałbym zostać pozbawiony nagród.
Jeszcze raz napiszę, etycznie nic złego nie zrobiłem.A co do moralności, to w tej grze nikt poza administracją na nią nie patrzy.
Jak sama przyznałaś,
Alhana pisze:Przekazywanie surowców nie jest zabronione
więc chciałbym otrzymać swoją nagrodę w konkursie.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: halls123 » 20 maja 2014, 12:32

OSZUST ( drebot ) przestan juz sie osmieszac.Pokazales ze masz trudnosci z rozumowaniem i to wystarczy.
Uwazam ze powinienes dostac wieksza kare niz tylko dyswalifikacja i powinienes sie cieszyc ze tylko w ten sposob zostales ukarany.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 20 maja 2014, 12:45

halls123 pisze:OSZUST ( drebot ) przestan juz sie osmieszac.Pokazales ze masz trudnosci z rozumowaniem i to wystarczy.
Uwazam ze powinienes dostac wieksza kare niz tylko dyswalifikacja i powinienes sie cieszyc ze tylko w ten sposob zostales ukarany.



Buhahahahahaha . Czytałeś co adminka napisała ? Czy masz jakieś problemy ze wzrokiem. Czarno na białym jest napisane, że nie było zabronione transportowanie surowców.

A jak chwilę obecną to Ty powinieneś zostać ukarany za obrażanie mnie :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: Bzyk » 20 maja 2014, 13:03

W związku z poniesionymi stratami moralnymi i zdrowotnymi, niezaprzeczalnie, proponuję jako karę kasację wszystkich surowców 'drebota' :D :D :D
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 20 maja 2014, 13:11

Bzyk pisze:W związku z poniesionymi stratami moralnymi i zdrowotnymi, niezaprzeczalnie, proponuję jako karę kasację wszystkich surowców 'drebota' :D :D :D



Hahahahahahaahah dobre.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: halls123 » 20 maja 2014, 13:14

chodzilem do kumpla pozyczyc samochod,nie oddam mu go bo nie ma tego w regulaminie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No co?Przeciez nie zrobilem nic zlego,nikt mi nie powiedzial ze musze go zwrocic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A moze wyslemy nasze wojsko do innego kraju a pozniej je zaatakujemy? :lol: :lol: :lol: Przeciez wedlug drebota tak mozna robic :lol: :lol: :lol:

ide rozwale swoj samochod a pozniej wezme kase z ubezpieczenia,w umowie nic nie mam ze tak nie wolno :lol: :lol: :lol:
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 20 maja 2014, 13:37

halls123 pisze:chodzilem do kumpla pozyczyc samochod,nie oddam mu go bo nie ma tego w regulaminie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No co?Przeciez nie zrobilem nic zlego,nikt mi nie powiedzial ze musze go zwrocic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A moze wyslemy nasze wojsko do innego kraju a pozniej je zaatakujemy? :lol: :lol: :lol: Przeciez wedlug drebota tak mozna robic :lol: :lol: :lol:

ide rozwale swoj samochod a pozniej wezme kase z ubezpieczenia,w umowie nic nie mam ze tak nie wolno :lol: :lol: :lol:



Ale Ty jesteś człowieku ograniczony. Umiesz tylko krzyczeć i nic poza tym. Bełkot, który nie jest potwierdzony jakimkolwiek wyrywkiem z regulaminu, że tak nie mogłem zrobić.

A powyższe aspekty masz potwierdzone odpowiednimi artykułami zamieszczonymi czy to w umowach międzynarodowych czy też w postaci KW czy też KK danymi dla danego kraju.
I wyobraź sobie, że takim właśnie krajem jest GalacticWars, która rządzi się własnymi prawami. I odwoływanie się do czegoś innego i podawanie to jako twardego argumentu do tej gry nie jest na miejscu.

To tak jakbyś we Włoszech starał się odwoływać do prawa Tajwanu. Troszkę to nie na miejscu podajesz porównania. GW ma wewnętrzną "ustawę", której musimy przestrzegać. Aczkolwiek GW podlega pod ustawodawstwo polskie. Ale wszystkie prawa jakie są związane z tą i tylko z tą grą są zapisane w regulaminie, który zobowiązujemy się przestrzegać od samego momentu zarejestrowania na tym portalu.
Mój przypadek jest ściśle związany z tą i tylko z tą grą. I proszę nie przekładać regulaminu tej gry do czegokolwiek innego. Ponieważ tą są całkowicie odmienne rzeczy, których jak widzę nie jesteś wstanie zrozumieć.

I po raz ostatni proszę o przedstawienie odpowiednich wpisów ( zacytowanie ich ) z regulaminu tej gry mówiących o ty, że złamałem regulamin. Bo jak do tej pory krzyczysz, ubliżasz i pomawiasz mnie od złodziei i oszustów i nie przestawiłeś tego "dowodu" . A jak wspominałeś, na chacie, jesteś bardzo obeznany z prawem. Także po raz ostatni proszę Ciebie o zaprzestanie pomówień w moim kierunku. No chyba, że strasznie się nudzisz i chcesz kilka razy przyjechać do Lublina na wokandę i wykazać się swoją wielka znajomością prawa.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: halls123 » 20 maja 2014, 13:47

qrcze zaatakowalem swojego sojusznika i rozwalilem mu flote,ale ja nie wiedzialem ze tak nie mozna :( :( nic na ten temat nie ma w regulaminie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drebot jak chcesz to ja moge sie z Toba spotkac twarza w twarz i zalatwic to po mesku 8-) 8-) 8-)
Jestes z Lublina? Mam tam okolo 60 km wiec mozemy sie spotkac w polowie drogi
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 20 maja 2014, 14:06

halls123 pisze:qrcze zaatakowalem swojego sojusznika i rozwalilem mu flote,ale ja nie wiedzialem ze tak nie mozna :( :( nic na ten temat nie ma w regulaminie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A to już nie mój problem że tak postąpiłeś ( jeżeli mogłeś, mogłeś i tak zrobić. Twój własny wybór ). Ale pamiętaj, nie mógł on mieć miej ani więcej jak wielokrotność 5 Twoich punktów. Inaczej byś złamał regulamin.

Jeżeli tak chcesz robić to jest Twoja sprawa, raz jeszcze powtarzam. Masz możliwość to to robisz.

Ale dalej nie widzę, byś przedstawił cytat z regulaminu, który zabronił mi to zrobić. Ileż można czekać człowieku, od 3 godzin się produkujesz, udowadniasz, że złamałem regulamin, że trzeba mnie ukarać. Ale raz jeszcze powtarzam wg którego zdania z regulaminu mam zostać ukarany ?

Podżegasz do złamania regulaminu przez innych, by ukarali człowieka, który nie złamał regulaminu. Powiedz mi, dobrze się czujesz gdy namawiasz innych by łamali regulaminy ? To jest bardzo ciekawe.

I co miałeś na myśli mówiąc, że możemy spotkać się twarzą w twarz i załatwić to po męsku ?
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: sebzol » 20 maja 2014, 16:06

Ja nie zlamalem regulaminu a i tak mi wszystko zabrali ;]
sebzol
 
Posty: 136
Rejestracja: 08 lip 2012, 22:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do KONKURSY

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron