Konkurs ZDOBYWCY! na U2

A do wygrania nagrody :)

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 19 maja 2014, 20:30

Dziękuję, dziękuję . :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 19 maja 2014, 23:55

Dziękuję, dziękuję. Obliczyłem już ile Szanowna Adminka jest mi winna surowców ;) ( wszystko zaokrąglam na moją niekorzyść )

Za pierwsze miejsce :
14,7 kkkk metalu
10,8 kkkk kryształu
10,8 kkkk deuteru
9,9 kkkk norium

Za drugie miejsce :
4,8 kkkk metalu
3,6 kkkk kryształu
3,6 kkkk deuteru
3,2 kkkk norium

Za trzecie miejsce :
1,2 kkkk metalu
0,9 kkkk kryształu
0,9 kkkk deuteru
0,8 kkkk norium

Za czwarte miejsce :
125 kkk metalu
125 kkk kryształu
62 kkk deuteru
62 kkk norium

Za piąte miejsce :

150k antymaterii


Z góry dziękuję za udany event. Kwestię przesłania powyższych surowców pewnie uzgodnimy :)

No chyba, że się coś nie zgadza :(

PS. Nagrodę za czwarte miejsce chcę się zrzec dla osoby, która była po mnie w rabowaniu surowców.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: Alhana » 20 maja 2014, 11:22

drebot pisze:Dziękuję, dziękuję. Obliczyłem już ile Szanowna Adminka jest mi winna surowców ;) ( wszystko zaokrąglam na moją niekorzyść )

Z góry dziękuję za udany event. Kwestię przesłania powyższych surowców pewnie uzgodnimy :)

No chyba, że się coś nie zgadza :(

PS. Nagrodę za czwarte miejsce chcę się zrzec dla osoby, która była po mnie w rabowaniu surowców.


Nie bądź taki hop do przodu proszę.
Zostały sprawdzone dzienniki lotu, wiem w jaki sposób zdobyłeś tyle surowców.
Za oszustwo zostajesz z dyskwalifikowany.
Odnośnie kwestii źle sformułowanego regulaminu, którą podjąłeś na czacie.
Moralność graczy jest dla nas istotna, dlatego też chcemy kierować się zaufaniem jakim Was - graczy darzymy.
Ewidentnie wykorzystałeś miękka formę regulaminu, a co za tym zlekceważyłeś nasze zaufanie.
Robimy wszystko co w naszej mocy aby urozmaicić grę, biorąc przy tym pod uwagę to ile możemy Wam dać w podziękowaniu że jesteście z nami.
Nie doceniasz tego.
Tym razem zniesiemy kare za nadużycie i próbę wyłudzenia, czym ewidentnie jest Twoje zachowanie.
Jeżeli dojdzie ponownie do podobnej sytuacji - kara zostanie naniesiona.

Do reszty graczy biorących udział w konkursie.
Przepraszam Was ale dzięki zagrywce kolegi, jestem zmuszona sprawdzić wszystkie raporty.
Liczę na Waszą wyrozumiałość.
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 20 maja 2014, 11:26

Alhana pisze:
drebot pisze:Dziękuję, dziękuję. Obliczyłem już ile Szanowna Adminka jest mi winna surowców ;) ( wszystko zaokrąglam na moją niekorzyść )

Z góry dziękuję za udany event. Kwestię przesłania powyższych surowców pewnie uzgodnimy :)

No chyba, że się coś nie zgadza :(

PS. Nagrodę za czwarte miejsce chcę się zrzec dla osoby, która była po mnie w rabowaniu surowców.


Nie bądź taki hop do przodu proszę.
Zostały sprawdzone dzienniki lotu, wiem w jaki sposób zdobyłeś tyle surowców.
Za oszustwo zostajesz z dyskwalifikowany.
Odnośnie kwestii źle sformułowanego regulaminu, którą podjąłeś na czacie.
Moralność graczy jest dla nas istotna, dlatego też chcemy kierować się zaufaniem jakim Was - graczy darzymy.
Ewidentnie wykorzystałeś miękka formę regulaminu, a co za tym zlekceważyłeś nasze zaufanie.
Robimy wszystko co w naszej mocy aby urozmaicić grę, biorąc przy tym pod uwagę to ile możemy Wam dać w podziękowaniu że jesteście z nami.
Nie doceniasz tego.
Tym razem zniesiemy kare za nadużycie i próbę wyłudzenia, czym ewidentnie jest Twoje zachowanie.
Jeżeli dojdzie ponownie do podobnej sytuacji - kara zostanie naniesiona.

Do reszty graczy biorących udział w konkursie.
Przepraszam Was ale dzięki zagrywce kolegi, jestem zmuszona sprawdzić wszystkie raporty.
Liczę na Waszą wyrozumiałość.



Nic nie zrobiłem, co naruszałoby regulamin. To, że macie niedomówienia w regulaminie to nie moja wina.
Ale tak czy inaczej pokazałem jednego z bugów jaki jest w grze. A tak nie powinno być, wg mnie.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: halls123 » 20 maja 2014, 11:30

Wiedzialem ze to byl przekret :evil: :evil:

Drebot jestes oszustem :evil: :evil:

Wiem ze to nie jest Twoj pierwszy przekret jaki tutaj zrobiles,grasz nie uczciwie.Tak jak Alhana napisala ze kazdy stara sie aby ta gra sie rozwijala,kazdy poswieca swoj czas a Ty zachowales sie jak gowniarz i probowales wyludzic surowce.
Ciekawe czy w realu tez zachowujesz sie w ten sam sposob.Dla mnie jestes zwyklym zlodziejem.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 20 maja 2014, 11:34

halls123 pisze:Wiedzialem ze to byl przekret :evil: :evil:

Drebot jestes oszustem :evil: :evil:

Wiem ze to nie jest Twoj pierwszy przekret jaki tutaj zrobiles,grasz nie uczciwie.Tak jak Alhana napisala ze kazdy stara sie aby ta gra sie rozwijala,kazdy poswieca swoj czas a Ty zachowales sie jak gowniarz i probowales wyludzic surowce.
Ciekawe czy w realu tez zachowujesz sie w ten sam sposob.Dla mnie jestes zwyklym zlodziejem.



Nie mieszaj gry do życia realnego dobrze.

Nie zrobiłem niczego co by wiązało się ze złamaniem regulaminu. Także zachowaj swoje tego typu uwagi dla swoich kolegów, dobrze ?


PS żadnych przekrętów tutaj nie robię.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: halls123 » 20 maja 2014, 11:41

wiesz co?Gdyby to byl real to inaczej bym z toba porozmawial :evil: :evil:
Skoro oszukujesz na grze to w realu jestes taki sam

Zmien sobie nicka na OSZUST
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: Alhana » 20 maja 2014, 11:41

drebot pisze:Nic nie zrobiłem, co naruszałoby regulamin. To, że macie niedomówienia w regulaminie to nie moja wina.
Ale tak czy inaczej pokazałem jednego z bugów jaki jest w grze. A tak nie powinno być, wg mnie.


drebot, rozumie że dla Ciebie regulamin musi być wręcz prawnie obwarowany.
Dziękuję że to wyjaśniłeś, teraz wiem że nie należysz do graczy, którym można ufać.
Będę miała to na uwadze pod czas kolejny konkursów.
Ponadto nie widzę w Tobie żadnego poczucia winy w związku z oszukaniem pozostałych graczy.

Wskazywane przez Ciebie bugi są dla Nas cenną pomocą i za każdy naprawiony wynagradzamy, jednak wskazywanie ich w taki sposób jest dla Nas nie do przyjęcia.
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: drebot » 20 maja 2014, 11:47

[quote="Alhana"

drebot, rozumie że dla Ciebie regulamin musi być wręcz prawnie obwarowany.
[/quote]


Wybacz ale mam takie spaczenie zawodowe. Wszystko dla mnie musi być czarno na białym. A co do konkursów i tak nie biorę w nich udziału. A co do tego, co zrobiłem, nie nazwałbym tego bugiem. Mogę się mylić i misja "transportuj" w takim razie jest bugiem, który trzeba naprawić usuwając go z opcji jaką mogą podejmować floty.

A co do zaufania to proponuje się przyjrzeć 90% graczy, którzy tutaj grają, widzą bugi i o nich nie wspominają.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Konkurs ZDOBYWCY! na U2

Postautor: Alhana » 20 maja 2014, 12:03

Przekazywanie surowców nie jest zabronione, jednak wykorzystanie tej opcji w tym konkursie jest dalekie (w naszym podejściu) do moralnego.
Odnośnie zaufania - jesteś jedynym z niewielu graczy, którzy są z nami w bieżącym, aktywnym kontakcie więc chyba rozumiesz, że przełożenie zaufania tutaj wzrasta.
Wracając do regulaminu - liczę, że następnym razem Twoja postawa będzie bardziej wyrozumiała.
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do KONKURSY

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron