Zachowanie lord-bestia i brak reakcji Admina

Regulamin forum
1. W tytule podajemy UNI i Nick osoby której dotyczy skarga, przykład: [U2] NazwaGracza.
2. Wklejamy DOWODY wykroczenia w postaci screenów, linków do raportów.
3. Przeliczenie i podanie strat pomoże w szybszym werdykcie i ustaleniu wymiaru kary.
4. Osoba oskarżona ma 24 godziny od publikacji skargi na nawiązanie kontaktu z osobą pokrzywdzoną, jeśli się dogadacie proszę o post z informacją że zgłoszenie nieaktualne.

Zachowanie lord-bestia i brak reakcji Admina

Postautor: dante1945 » 14 gru 2013, 0:37

Drogi Kasjanie mam juz serdecznie dosyć zachowania gracza Lord-Bestia który nie dość że obraża ciebi i prawie całe U3 to do tego pozostaje beskarny. W zwizku z tym zasięgnołem porady znajomego adwokata który wyjaśnił mi że można powołać się na art. 216 §2 Kk. Chciałbym uniknąć zastosowania tego artykułu.
Obecnie gram na U3 jako ZakapturzonyPomidor
Obrazek
Awatar użytkownika
dante1945
 
Posty: 82
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Zachowanie lord-bestia i brak reakcji Admina

Postautor: drebot » 15 gru 2013, 18:17

W sumie racja, administrator portalu jest odpowiedzialny za to wszystko :)

I okaże się tak, że to jeszcze Kasjan będzie miał powody z tego tytułu ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Zachowanie lord-bestia i brak reakcji Admina

Postautor: Kasjan » 16 gru 2013, 16:08

gracz jest regularnie karany redukcją surowców, badań i floty a z usuwaniem jego wiadomości z chatu nie nadążam...
dante1945 - nie otrzymałem żadnych zgłoszeń aby jego teksty były kierowane do Twojej osoby (konkretnie nicku dante1945)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Zachowanie lord-bestia i brak reakcji Admina

Postautor: drebot » 16 gru 2013, 16:18

Kasjan pisze:gracz jest regularnie karany redukcją surowców, badań i floty a z usuwaniem jego wiadomości z chatu nie nadążam...
dante1945 - nie otrzymałem żadnych zgłoszeń aby jego teksty były kierowane do Twojej osoby (konkretnie nicku dante1945)



Szanowny adminie, to nie chodzi juz o redukowanie jego badań itd......on się nie zmieni, cały czas będzie obrażał nas, nasze rodziny....to nie jest jednorazowy wybryk czy tam może dwa razy tak zrobił...

Wg mnie i pewnie nie tylko, ban będzie najlepszy.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Zachowanie lord-bestia i brak reakcji Admina

Postautor: dante1945 » 16 gru 2013, 23:53

Kasjan pisze:gracz jest regularnie karany redukcją surowców, badań i floty a z usuwaniem jego wiadomości z chatu nie nadążam...
dante1945 - nie otrzymałem żadnych zgłoszeń aby jego teksty były kierowane do Twojej osoby (konkretnie nicku dante1945)


Sprawdź U3 ZakapturzonyPomidor
Poza tym z tego co pamiętam to chyba już znana jest ci sytuacja na U3
Obecnie gram na U3 jako ZakapturzonyPomidor
Obrazek
Awatar użytkownika
dante1945
 
Posty: 82
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:42
Lokalizacja: Łódź


Wróć do SKARGI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron