powiadomienia sms

powiadomienia sms

Postautor: narutoo » 02 paź 2013, 19:11

Witam, chcialbym zglosic bledy w systemie powiadamiania sms'em o atakach mianowicie smsmy nie przychodza osobiscie mialem tak raz natomiast kolega z soju mial tak 2 krotnie tak wiec trochu lipa polegac na systemie ktory nie dziala, ps moze warto by bylo usunac ta opcje a nie dawac zludne poczucie bezpieczenstwa ? :/
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49

Re: powiadomienia sms

Postautor: Black211 » 02 paź 2013, 19:33

Być może jest jakiś problem z sms'ami ze względu na operatora który obsługuje sms'y. Poczytaj na forum bo było wiele takich tematów, że coś się dzieje z wiadomościami, a Kasjan nie miał wpływu na to, bo u operatora jest problem.
Tak więc na sms'y można liczyć ale z rozwagą.
pozdrawiam
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Re: powiadomienia sms

Postautor: Kasjan » 03 paź 2013, 1:01

operator dziś dał ciała..... wiadomości zostały wysłane ale poszły "w próżnię",
niestety tak bywa i póki co zdarzają się raz na miesiąc klapy, przez to też jest odpowiedni wpis w regulaminie,
jest to fajna opcja ale niestety nie mogę dać 100% gwarancji że ZAWSZE zatrybi,
obserwując to co się dzieje i tak można śmiało powiedzieć że skuteczność jest na poziomie około 90%
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: powiadomienia sms

Postautor: sebzol » 03 paź 2013, 1:50

90% to i tak zajebiscie!!
sebzol
 
Posty: 136
Rejestracja: 08 lip 2012, 22:27

Re: powiadomienia sms

Postautor: narutoo » 03 paź 2013, 11:40

w takim ukladzie proponowalbym rezygnacje z tej opcji ja polegajac na niej stracilem flote co by sie nie stalo zebym nie sadzil ze ta opcja dziala, po za tym sa to koszty dla administracji, osobiscie twierdze ze to co nie dziala w 110% sprawnie nie jest warte zaplaty tym sie kieruje w zyciu i nie wychodze na tym zle lecz decyzje zostawiam administracji, pozdrawiam :)
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49

Re: powiadomienia sms

Postautor: Kasjan » 03 paź 2013, 20:05

narutoo pisze:osobiscie twierdze ze to co nie dziala w 110% sprawnie nie jest warte zaplaty


i właśnie dlatego gracze tutaj za to nie płacą, to jest całkowicie gratisowa opcja a wszelkie koszty z nią związane ponosimy my (nawet jak SMS jest wysłany a nie dotrze) :-)
zdarza się że max raz w miesiącu jest awaria ale generalnie nie jest źle,
rozumiem że straciłeś, ale spójrz na to tak: ile miesięcy już grasz a ile razy zawiodła?
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: powiadomienia sms

Postautor: narutoo » 03 paź 2013, 20:34

zle mnie zrozumiales :P nie mam pretensji o to ze nie zadzialal, chodzi mi o to ze bez sensu jest aby administracja ponosila koszty jezeli cos nie jest pewne a sie za to placi, w te miejsce moim zdaniem bylo by lepiej te pieniazki chomikkowac i za jakis czas kupic lepsze pliki systemowe z poprawionym silnikiem gry co w efekcie pozwoli nam na podwyzszenie mozliwosci dla ogolu :)
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49


Wróć do Błędy gry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron