Zmiany w ilości ataków dziennie

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: Kapitan Bomba » 27 paź 2012, 18:06

Obrona jest obroną i nie warto jej za bardzo budować, no chyba, że platformę obronną:P Może nie miałeś okazji zgarniać od kogoś większej ilości surowców, ale ja owszem i mimo, że zyskam 96% to pozostałe 4 mogą być wciąż atrakcyjnym łupem i szkoda byłoby je zostawiać bez opieki. Możesz powiedzieć, że jestem pazerny i nie zaprzeczę, bo jak już się nakombinuje, żeby kogoś złapać to zysku chcę mieć jak najwięcej, a kiedy osiągniesz większą wiedzę na temat tej gry, to sam się przekonasz że mam racje.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: Black211 » 27 paź 2012, 21:14

Czy jesteś pazerny czy nie to nie wnikam choć podobnie pomyślałem :D Jednak nie chce oceniać osoby po paru postach. A jeśli chodzi o wiedzę gry to owszem pewną mam ale ta gra ma swoje odmienne właściwości od jej pierwowzoru i pewnie trochę minie zanim się wszystkiego nauczę (o ile to możliwe :D ).

A jeśli nie uda Ci się zabrać wszystkiego to możesz zaprosić kolegów z sojuszu aby dokończyli za Ciebie czyszczenie do zera. Niby stracisz możliwość zdobycia reszty surki ale za to będziesz wiedział że trafiła do twojego sojusznika.
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: Kapitan Bomba » 27 paź 2012, 21:49

Myślałem o tym, ale tak jak mówiłem, gdy ścigasz kogoś dłuższy czas to chciałbyś go zjechać do zera. tłumaczenie, że zjedziesz całą obronę nie ma sensu, bo atakującemu o to właśnie chodzi prawda?! tak naprawdę punkt widzenia w tej kwestii zależy tylko od tego czy widzisz siebie w roli ofiary, czy raczej oprawcy ;)
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: Black211 » 27 paź 2012, 21:55

Racja punkt widzenia jest istotny dla tego staram się patrzeć obiektywnie i dla tego tak jak jest wydaje mi się optymalne. Zabierzesz prawie całą surke, a i przeciwnikowi zostanie trochę na odbudowę.
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: CRITICAL » 05 cze 2013, 1:26

A może tak zrobić taką opcję tylko wobec graczy ze statusem iI[/size]?
Obrazek
CRITICAL
 
Posty: 20
Rejestracja: 04 cze 2013, 14:31

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: Kapitan Bomba » 05 cze 2013, 1:29

"Idlerów" można atakować bez limitu
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: CRITICAL » 05 cze 2013, 1:33

To dobrze xD bo dziś atakuję ich już od kilku godzin :)
Obrazek
CRITICAL
 
Posty: 20
Rejestracja: 04 cze 2013, 14:31

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: kiniu » 05 cze 2013, 8:22

Jestem przeciw nawet jeszcze zmniejszyć jak rozwalicie komuś flotę to już są tony surowców. Jeśli ktoś nie gra i zrobił z siebie farne od tygodnia owszem wtedy wyczyścić takiego delikwenta do zera
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: Zmiany w ilości ataków dziennie

Postautor: Kapitan Bomba » 05 cze 2013, 11:44

tak, tylko wyobraź sobie Kiniu, że na kogoś polujesz, a on ci ucieka... Masz mieć jedną próbę dziennie??
Zresztą mi pasuje 5 ataków dziennie, bo widzę siebie jako atakującego, a ty jak siebie postrzegasz??
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Poprzednia

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron