Regulamin gry i forum GalacticWars.pl

Regulamin gry i forum GalacticWars.pl

Postautor: Kasjan » 14 maja 2012, 8:56

§1 Postanowienia ogólne

1. Rejestracja w serwisie i/lub forum GalacticWars.pl oznacza akceptację tego regulaminu.
2. Rejestracja jest bezpłatna.

§2 Konta i użytkownicy

1. Udział w grze rozpoczyna się pjedno aktywacji konta za pomocą linku aktywacyjnego przesłanego na podany podczas rejestracji adres e-mail
2. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto w serwisie. W przypadku założenia większej ilości kont gdy fakt ten zostanie wykryty konta mogą zostać zbanowane lub usunięte zależnie od indywidualnej sytuacji a do gracza dyspozycji zostanie pozostawione jedno konto dodatkowo pozbawione antymaterii, konta komandor, części floty, surowców i obrony.
3. W czasie gdy konto użytkownika jest zablokowane, nie można zakładać innego.
4. Użytkownik musi podać aktywny i obowiązujący adres e-mail.
5. Użytkownicy nie mają prawa prowadzenia dwóch i większej ilości kont na jednym adresie e-mail.
6. Serwis GalacticWars.pl zastrzega sobie prawo do sprawdzenia w/w czynności w każdym przypadku.
7. Użytkownik może zakończyć swoje członkostwo poprzez skasowanie konta w serwisie. Usunięcie wszelkich danych może być opóźnione z przyczyn niezależnych od Administracji gry. Dane osobowe są przechowywane zgodnie z §5 Ochrona danych osobowych.
8. Żaden użytkownik nie może domagać się udziału w usługach świadczonych przez Serwis GalacticWars.pl. Dostawca usługi rezerwuje sobie prawo do kasacji i blokowania kont w przypadku pogwałcenia regulaminu.
9. Użytkownik nie może się domagać przywrócenia członkostwa.
10. Wszystkie konta wraz ze zgromadzonymi na nich surowcami, jednostkami, itd. są wirtualnymi przedmiotami w grze.
11. Użytkownik nie uzyskuje prawa własności, ani żadnego innego prawa do konta. Serwis GalacticWars.pl jest dożywotnim właścicielem kont.
12. Konta nieaktywne minimum 14 dni mogą zostać przekazane innym użytkownikom lub bezpowrotnie usunięte. W obu przypadkach dane w postaci adresu email, loginu oraz hasła zostaną zmienione.
13. Operator gdy zobowiązuje się bezwzględnie informować graczy o istotnych zmianach w grze każdą możliwą dostępną drogą elektroniczną, w tym również e-mailową.

§3 Treści zabronione

1. Zabrania się w swoim loginie (identyfikatorze), wiadomościach PW, wiadomościach na forum, czacie i innych miejscach gdzie wiadomość jest publicznie widoczna umieszczać treści pornograficznych oraz przeznaczonych tylko dla osób pełnoletnich, wulgarnych (ocenzurowanie wulgaryzmów poprzez zamianę liter będzie tak samo karane), obrażających inne osoby, zawierających groźby odnoszące się do życia, propagujących narkotyki, alkohol oraz inne środki odurzające, nawołujących do nienawiści rasowej, wyznaniowej oraz etnicznej, nawiązujących do ustrojów opierających się na dyktaturze (nazizm, faszyzm), łamiących prawa autorskie, powszechnie uważanych za niemoralne, zawierających linki do wyżej wymienionych treści i stron zawierających niebezpieczny kod, zawierające treści, mogące rozpocząć internetową kłótnię (flame war), zawierające treści, mogące w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem pomóc w zdobyciu konta Komandor, jednostek antymaterii lub surowca, nie związanych z tematyką niniejszego forum, reklamujących strony internetowe.
2. Administracja gry nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.
3. Kategorycznie zabronione jest korzystanie z jakichkolwiek narzędzi mających na celu destabilizację Gry lub przeciążenie serwera.
4. Użytkownicy nie mogą blokować, zmieniać, czy modyfikować treści przekazanych przez administrację projektu.
5. Zabronione jest wykorzystywanie błędów w grze. Każdy, kto posiada informacje na temat wykorzystywania błędów ma obowiązek natychmiast poinformować o tym fakcie Administrację projektu. Jeśli wykorzystywanie błędów przyczyni się do strat finansowych - sprawa zrekompensowania ich będzie przekazana do rozpatrzenia przez Sąd.
6. Dostęp do serwisu dozwolony jest tylko i wyłącznie poprzez przeglądarkę internetową.
7. Zabronione jest korzystanie z jakichkolwiek narzędzi zastępujących działania gracza, lub dających graczowi przewagę nad innymi graczami.
8. Logowanie na konto nie może odbywać się za pomocą jakichkolwiek narzędzi. Poprawne logowanie do gry może być wykonane jedynie poprzez główną stronę gry.
9. Gracze do 7 dni od rejestracji nie mogą atakować ani być atakowanymi - jest to okres ochronny.
10. Gracze poniżej 500 000 pkt mogą walczyć tylko między sobą, a gracze powyżej 500 000 pkt również tylko między sobą.
11. Konkretną planetę lub księżyc można zaatakować maksymalnie 5 razy w ciągu 24 godzin (liczone od godziny 0:00 do 23:59). Limit 5 ataków / dzień nie dotyczy ataków rakietowych oraz członków sojuszy które wzajemnie wypowiedziały sobie wojnę.
11. Pokrzywdzony gracz może zgłosić powyższe wykroczenia na forum w dziale skargi.
12. Karą za nieprzestrzeganie regulaminu może być ban, usunięcie antymaterii dostępnej na koncie, obniżenie badań lub budynków użytkownika, usunięcie surowców, flota, oficerów itp w.g. ustaleń indywidualnych dla każdego przypadku
13. Zbanowane konta można atakować bez jakichkolwiek limitów
14. Konta nieaktywne minimum 7 dni można atakować bez jakichkolwiek limitów

§4 Administracja i zarządzanie

1. Administracja ma prawo do blokowania kont czasowo lub bezterminowo w zależności od zaistniałych sytuacji.
2. Administracja projektu decyduje o kasacji konta.
3. Administracja ma prawo do czasowego lub stałego blokowania konta oraz jego usunięcia również w przypadkach nie ujętych w regulaminie.
4. Administracja projektu zastrzega sobie prawo do niepodawania przyczyny czasowego lub stałego blokowania konta. Wszelkie zarzuty mogą być kierowane jedynie do administracji projektu. Nie istnieją żadne prawne żądania/roszczenia w związkiu z usunięciem lub zablokowaniem konta.
5. Zabroniona jest sprzedaż kont na własną rękę. Konta sprzedane w taki sposób będą banowane.
6. Handel kontami możliwy jest jedynie za pośrednictwem administracji projektu.
7. Sprzedaż konta obciążona jest prowizją na rzecz administracji projektu w wysokości 33% wartości.
8. Administracja projektu ma prawo odmówić transakcji na danym koncie, jeśli uzna że jego wartość jest znacząco zaniżona lub zawyżona.

§5 Ochrona danych osobowych

1. Administracja zastrzega sobie prawo do gromadzenia danych osobowych podanych przez użytkownika, jeżeli są one niezbędne do nadzoru nad prawidłowym działaniem gry.
2. Administracja zastrzega sobie prawo, do udostępniania danych odpowiednim urzędom i służbom porządkowym w sytuacji pogwałcenia prawa lub otrzymania stosownego nakazu. Dane te nie bedą przekazywane żadnym firmom nie związanym z projektem GalacticWars.
3. Użytkownik ma pełne prawo do sprzeciwienia się gromadzeniu jego danych. W tym wypadku pozbawiony zostaje on członkostwa w grze, a jego konto wraz z danymi zostaje usunięte.

§6 Płatności za usługi dodatkowe

1. Sposoby płatności określone są w odpowiednich miejscach Serwisu GalacticWars.pl
2. Administracja serwisu nie zwraca środków wydanych na Antymaterie i Konta Komandor. Nie ma również możliwość rezygnacji z zakupionej Antymaterii i Konta Komandor.
3. Serwis GalacticWars.pl nie ponosi odpowiedzialności za problemy z płatnościami wynikające z działania firmy obsługującej płatności.
4. Serwis GalacticWars.pl nie ponosi odpowiedzialności za problemy z płatnościami wynikające z działania serwera gry.

§7 Odpowiedzialność

1. Serwis GalacticWars.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu wynikły z braku umiaru w korzystaniu z Gry.
2. Serwis GalacticWars.pl udostępnia użytkownikom możliwość komunikowania się poprzez system Prywatnych Wiadomości (PW).
3. Za treść komunikatów odpowiadają użytkownicy.
4. Administracja Serwisu GalacticWars.pl ma prawo do podglądu każdej wysłanej wiadomości przez użytkownika gry.
5. Wszelkie treści nie zgodne z polskim prawem, oraz traktujące na temat erotyki, przemocy i innych nie etycznych zachowań są zabronione.
6. Naruszenie tego przepisu może doprowadzić do kasacji lub blokady konta w usłudze udostępnianej przez Serwis GalacticWars.pl lub do zgłoszenia sprawy organom ścigania.
7. Administracja GalacticWars.pl nie odpowiada za terminowość i skuteczność dostarczenia bezpłatnych powiadomień SMS. W związku z zależnością usługi od operatora sieci GSM nie mamy wpływu na ich bezawaryjne działanie.

§8 Zmiany w regulaminie gry (OWU)

1. Administracja ma pełne prawo do zmiany niniejszych warunków. Zmiany wchodzą w życie w ciągu 24 godzin od ich opublikowania.

§9 Zastosowanie obowiązującego prawa

1. Wszelkie spory wynikające z niedostosowania się do niniejszych zasad, rozwiązywane są na podstawie prawa Polskiego.

§10 Postaanowienia końcowe

1. Każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem. Jego nieznajomość nie zwalnia od jego przestrzegania.
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 581
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron