Przełączanie pomiędzy koloniami

Przełączanie pomiędzy koloniami

Postautor: miton84 » 10 kwie 2013, 7:09

Witam.
Co prawda jestem nowy w tej grze i może jest coś czego nie wiem w tym aspekcie ale jest rzecz która mi się rzuciła w oczy.
Mianowicie skolonizowałem planetę i aby móc na niej coś budować muszę się przełączyć na nią, czyli muszę wejść w "IMPERIUM" (wyskakuje nowe okno w przeglądarce) a następnie wybrać kolonię.
Nie łatwiej by było, aby całkiem z prawej (lub lewej strony) była lista wszystkich kolonii i jakbym chciał zmienić kolonię to tylko bym przyciskał tą która mnie interesuje?
Grałem dużo w traviana i jest tak, że po prawej stronie wylistowane są wszystkie wioski i łatwo i bardzo szybko można zmienić wioskę na żądaną - wystarczy kliknąć na liście na nazwę wioski.
Pozdrawiam
miton84
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2013, 9:36

Re: Przełączanie pomiędzy koloniami

Postautor: Black211 » 10 kwie 2013, 7:57

zobacz na prawy dolny róg, będziesz miał napis ">> Pokaż / Ukryj". Jak na niego klikniesz to powinna ci się rozwinąć lista z planetami i księżycami. Dodatkowo w opcjach masz możliwość aby ta lista była cały czas widoczna od zalogowania (potem i tak będziesz mógł ją do woli ukrywać pokazywać), musisz tylko zaznaczyć opcję "Menu podglądu planet" i będziesz miał swoje kolonie widoczne.
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01


Wróć do Ogólne rozmowy o grze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron