Ochrona nowych graczy

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 10 lis 2012, 18:22

ARKAN pisze:ps to jest takie rozleniwienie co poniektorych graczy i oczczednosc na deutku nie wysla floty na fs tylko trzymaja ja na monie lub planecie...

co do oszczednosci deuteru mam na tyle dobre wydobycie ze nie musze oszczedzac na fs-y!! i nie musze podnosic sie w pkt po to aby oszczedzac deuter!!!
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 10 lis 2012, 18:43

nie musisz stary krzyczec od razu...co do ataku na planete gdzie lezy sura to chyba calkiem normalny atak,nie koniecznie musi byc tam flota zeby atakowac,prosty przyklad kamilprha od zawsze byl i juz pozostanie dobra faremka,to chyba naturalne ze jak ktos przytnie u ciebie sure to ci ja skubnie...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 10 lis 2012, 18:56

ARKAN pisze:nie musisz stary krzyczec od razu...co do ataku na planete gdzie lezy sura to chyba calkiem normalny atak,nie koniecznie musi byc tam flota zeby atakowac,prosty przyklad kamilprha od zawsze byl i juz pozostanie dobra faremka,to chyba naturalne ze jak ktos przytnie u ciebie sure to ci ja skubnie...

ja nie krzycze, a pozatym na planecie nie bylo sury a on robil specjalny atak azeby wzbogacic sie na zlomie z obrony bo obrona jest chyba tylko potoaby byla bo nie wyrzadza atakujacemu zadnej krzywdy!!! wiec moze podniesmy "Siła obrony i Siła ataku" na obronie azeby obrona byla obrona!!! i zeby wydana sura byla dorym zakupem!!!!a atakujace wtedy zastanowi sie bardziej nad atakiem!!!
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: sperti » 10 lis 2012, 20:01

bolo to normalny atak na twoją obronę był no takie życie ale jak się dorobię to ci oddam za te działka ;) więc nie krępuj sie tylko stawiaj nowe :D
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 10 lis 2012, 20:24

stawiaj stawiaj nowe bedzie co zbierac...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: Kapitan Bomba » 10 lis 2012, 20:42

Normalnie czytam kolejne posty i wymiękam... Bzyk ty jesteś noob jakich mało... Może tego nie zauważyłeś, ale ja też zacząłem grać dość późno i wszyscy już mieli MN, a ja nic. Nie od razu trafiłem do sojuszu Arkana, na początku służyłem im za farmę, a właściwie to chcieli ze mnie zrobić farmę, ale jakoś mimo codziennych prób najazdu gówno zdziałali, bo chociaż nie miałem za daużej floty, to skutecznie nią uciekałem i teraz sam widzisz ile mam pkt. To nie jest kwestia limitu 100k, czy 100kk, bo prędzej czy później może nawet ty przekroczysz ten limit, jakikolwiek by nie był i się mocno zdziwisz pytając agresora "co to jest FS" i chyba lepiej, żeby ktos cię zjechał na początku, jak jeszcze gówno masz, niż później jak już się dorobisz floty wartej miliardy. Dostaniesz złoma raz, drugi, trzeci i jeśli nie jesteś pipa to wyciągniesz z tego wnioski i czegoś się nauczysz, zamiast płakać i rezygnować.

Bolo wybacz mi tą szczerość, ale też zachowujesz się jak noob. Obrona idzie w złom, więc logiczne, że każdy będzie ci ją zjeżdżał. Służy ona tylko temu, żeby agresor nie farmił cię transporterami i zastanowił się, czy warto ryzykować utratę większej floty, BO ATAK NA AKTYWNYCH GRACZY TO ZAWSZE RYZYKO
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: Bzyk » 10 lis 2012, 22:12

[quote="Kapitan Bomba"]Normalnie czytam kolejne posty i wymiękam... Bzyk ty jesteś noob jakich mało... Może tego nie zauważyłeś, ale ja też zacząłem grać dość późno i wszyscy już mieli MN, a ja nic. Nie od razu trafiłem do sojuszu Arkana, na początku służyłem im za farmę, a właściwie to chcieli ze mnie zrobić farmę, ale jakoś mimo codziennych prób najazdu gówno zdziałali, bo chociaż nie miałem za daużej floty, to skutecznie nią uciekałem i teraz sam widzisz ile mam pkt. To nie jest kwestia limitu 100k, czy 100kk, bo prędzej czy później może nawet ty przekroczysz ten limit, jakikolwiek by nie był i się mocno zdziwisz pytając agresora "co to jest FS" i chyba lepiej, żeby ktos cię zjechał na początku, jak jeszcze gówno masz, niż później jak już się dorobisz floty wartej miliardy. Dostaniesz złoma raz, drugi, trzeci i jeśli nie jesteś pipa to wyciągniesz z tego wnioski i czegoś się nauczysz, zamiast płakać i rezygnować.

Po pierwsze nie plączę i nie rezygnuje tylko obnażam wasza chciwość i obłudę.... Prawda niestety jest bolesna :).

Po drugie to nie cwaniakuj i nie rozśmieszaj mnie, dałeś dzisiaj pokaz swoich umiejetnisci :mrgreen: , widziałem na HALI SŁAW :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: kinia » 10 lis 2012, 22:15

Witam co tu jest zgrane jak tak mozna robic ??? Żądam tatychmiast zwrotu moich pieniedzy za komandora w 10zł nie pisalem sie na okradanie mnie i zmiany regulaminu to jest parodia do czego doszlo dzis to jest karygodne by gracz z top 5 atakowal gracza z top 50 to sa kpiny i zlodziejstwo w bialy dzien. Chce natychmiastowego zwrotu zagrabionego mienia. to jest kpina i jeszcze raz jakas kpina
kinia
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 lis 2012, 21:58

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: kinia » 10 lis 2012, 22:21

zostalem oszukany i podam ta sprawe do rzecznika praw konsumenta jak to nie naprawicie i cofniecie
kinia
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 lis 2012, 21:58

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: Kapitan Bomba » 10 lis 2012, 22:29

Skoro już o tym mówisz Bzyku, wiedz, że dostałem złoma przez to, że w niewyjaśnionych okolicznościach mój nr telefonu zniknął z opcji, a siedziałem cały dzień przy komputerze. W każdym razie mam nauczkę, żeby nie ufać powiadomieniom i nie mam do nikogo pretensji, a skoro nie płaczesz i nie rezygnujesz to pewnie dasz sobie radę i nie powinieneś mieć za złe administracji tego, że postanowiła trochę "podrasować możliwości". Mimo, że dostałem dzisiaj złoma nadal popieram ograniczenie ochrony do danej sumu punktów, a ataki na mnie nie powodowały i nie będą powodować chęci ucieczki przed grą poprzez kupowanie nie wiadomo ile anty. Jeśli kogoś stać na takie ilości pakietów badań, to równie dobrze mógłby sobie kupić pakiety surowców i postawić platformę.

Kinia z tego co widzę nie kupowałeś do tej pory nie wiadomo jakich ilości pakietów badań, czy magazynów, więc nie wiem za co domagasz się zwrotu pieniędzy, chyba, że masz multikonto i właśnie się do tego przyznałeś i w takim wypadku powinieneś dostać bana, a nie zwrot kasy... i żaden rzecznik cię nie wybroni, jeśli łamiesz posotanowienia regulaminu
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron