Ochrona nowych graczy

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: Kapitan Bomba » 13 lis 2012, 1:00

bolo pisze:
Kapitan Bomba pisze:a nie lepiej zrobić paczki mające odwrotne działanie, czyli obniżające badania a dające anty??

zastnowcie sie w koncu co wy chcecie!!! najpierw protestujecie zeby nie bylo zwrotu anty a teraz kazecie robic paczki ktore zwracaja to anty!

Po tym poście odniosłem inne wrażenie. Możesz myśleć inaczej, ale ja tutaj nie wypowiadam się w imieniu sojuszu, tylko swoim własnym.
Gdybym zakupił z 15 pakietów badań (a miałem taka myśl przez chwile) to też walczyłbym o zwrot antymaterii w momencie, kiedy moja ilość punktów przestaje mieć znaczenie. Mam dość tego wzajemnego oskarżania się i obrażania, po prostu próbuję znaleźć rozwiązanie dobre dla wszystkich. Większość graczy chce zniesienia noob protection po osiągnięciu danego progu. Pozostali chcą zwrotu kosztów antymaterii, więc zrobienie "odwrotnej" paczki badań wydaje się najprostsze i najrozsądniejsze, przynajmniej moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: King » 13 lis 2012, 1:05

ARKAN pisze:chcialbym zauwazyc ze temat dotyczyl zupelnie czegos innego ochrony graczy do pewnego poziomu...i zniesienie go od pewnego poziomu tak jak pisalem od zawsze mialem najwyzej tech szpiegowskie na nowej uni wypracowane samemu za sure i z farm wykupilem tylko cztery pakiety po 70 tysi anty za kase raz z konkursu ale to akurat malo wazne temat dotyczyl ochrony graczy a nie zabierania komus badan bo za chwilke jak znam zycie ktos zaproponuje zeby kazdemu zrownac poziomy tych badan np do poz 10


a ja chcialbym zauwazyc ze gdyby nie bylo w sklepie tych paczek to ani Ty ani Bolo byscie ich nie kupili i niebyloby sprawy po wprowadzeniu mnoznika x10 bo gracze z Nemezis sami musieliby dorobic sie 50-100mln punktow zeby komus uciec poza zasieg
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 13 lis 2012, 1:09

to niech mi kasjan zdejmie razy piec te technologie ale chce swoja anty cztery razy kasiora raz konkurs exp kosmosu i tyle albo niech zlikwiduje punktacje od tych badan nie wiem co z tym zrobi bo to teraz jest problem przez te ograniczenia punktowe...
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: pavlo3 » 13 lis 2012, 1:11

przestańcie pierdolić tylko grajcie(dostane pewnie bana za wulgaryzmy)
pavlo3
 
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2012, 15:46

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 13 lis 2012, 1:12

king pisze:a ja chcialbym zauwazyc ze gdyby nie bylo w sklepie tych paczek to ani Ty ani Bolo byscie ich nie kupili i niebyloby sprawy po wprowadzeniu mnoznika x10 bo gracze z Nemezis sami musieliby dorobic sie 50-100mln punktow zeby komus uciec poza zasieg

co w pryszlosci bedzie dalej bronilo slabszych graczy!!!!!
Ostatnio zmieniony 13 lis 2012, 1:15 przez bolo, łącznie zmieniany 1 raz
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: pavlo3 » 13 lis 2012, 1:15

żadnego pożytku z fofum, macie k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: prablemy to piszcie na pryw. wiad
pavlo3
 
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2012, 15:46

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: pavlo3 » 13 lis 2012, 1:16

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pavlo3
 
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2012, 15:46

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: King » 13 lis 2012, 1:20

ARKAN pisze:to niech mi kasjan zdejmie razy piec te technologie ale chce swoja anty cztery razy kasiora raz konkurs exp kosmosu i tyle albo niech zlikwiduje punktacje od tych badan nie wiem co z tym zrobi bo to teraz jest problem przez te ograniczenia punktowe...


to przeciez proponowalem, dostalbys 5x70.000 anty i wsio(niema znaczenia czy konkurs czy kasa, przeciez), moglbys wydac ja na cos innego
proponowalem np. utworzenie pakietu zwiekszajacego czas komandora za anty

bolo pisze:co w pryszlosci bedzie dalej bronilo slabszych graczy!!!!!

nie kumam o co kaman :?: :?:
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 13 lis 2012, 1:22

Bzyk pisze:1. 500 000 pkt ochrona gracza do 1 000 000 x7 a powyżej 1 000 000 x10 do końca
2. cofnięcie zakupionych paczek dla pierwszych 6 osób z listy statystyk i tutaj całkowita strata antymaterii oraz zejście z poziomem badań, które zostały zakupione w paczkach, do 20 lvl a magazynów do 10 lvl.
3. Likwidacja paczek badań i magazynów lub brak ich wpływu na punktacje.

Taką mam propozycję i myślę ze to był by doby kompromis dla wszystkich

King o to kaman!!!
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: King » 13 lis 2012, 1:26

ja jestem za

tylko anty moglaby byc zwrocona bo te pakiety to relikt po idi**ach z virtualweb'a i Kasjan powinien(IMO) dawno sie ich pozbyc

PS.
troche zaczyna denerwowac mnie brak zainteresowania ze strony admina :/
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron