Ochrona nowych graczy

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 12 lis 2012, 23:45

jestem za takim rozwiazaniem, trudno anty poszla i nie wroci a badania sie odrobi i magazyny tez!!! i jestem 2 osoba krora zgadza sie na strate anty!!!
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 12 lis 2012, 23:53

i sadze ze Kasjanowi tez bedzie to na reke ze wzgledu na to ze teraz nie bedzie w stanie dojsc do tego kto i kiedy ile paczek kupil !!!!! biorac pod uwage ilosc zakupionych paczek za antymaterie!
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 12 lis 2012, 23:55

ciekawe jak teraz sprawdzi kto ile tego wykupil jestem na nie,mozna tylko zdjac ich znaczenie jezeli chodzi o punkty
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: Kapitan Bomba » 13 lis 2012, 0:15

a nie lepiej zrobić paczki mające odwrotne działanie, czyli obniżające badania a dające anty??
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 13 lis 2012, 0:26

Kapitan Bomba pisze:a nie lepiej zrobić paczki mające odwrotne działanie, czyli obniżające badania a dające anty??

zastnowcie sie w koncu co wy chcecie!!! najpierw protestujecie zeby nie bylo zwrotu anty a teraz kazecie robic paczki ktore zwracaja to anty!
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 13 lis 2012, 0:32

a dlaczego mam bys stratny finansowo bo ty tak chcesz? zreszta czesc tej anty pochodzi z konkursow ,od poczatku biega o to zeby nie bylo stucznych ograniczen co do farmienia sie nawzajem itd a nie o zabieranie komus tego co wypracowal i grajac i czasem biorac jakis pakiet (tylko cztery ja wykupilem te za 70) lub wygrywajac konkurs
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: Kapitan Bomba » 13 lis 2012, 0:49

Bolo nie miej do mnie pretensji bo właśnie walczę o twoją sprawę w tym momencie, ale widocznie z jakiegoś powodu nie możesz tego ogarnąć... Uciekłeś z punktami, żeby zapewnic sobie bezpieczeństwo, albo z innego powodu (nieważne) skoro dążymy do tego, aby mimo wszystko móc cię atakować to przynajmniej odzyskaj swoją antymaterię. Ja kombinuję jak zwrócić anty nie narażając administracji na dodatkowe problemy.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 13 lis 2012, 0:51

MbroTcheR pisze: » 12 lis 2012, 15:58
Wiesz tak szczerze ja za tym nie jestem. Ponieważ kupując te pakiety wiedziałeś co robisz i to była twoja decyzja i nikt cię do tego nie zmuszał. A mogłeś np. kupić surowce za to a nie teraz będzie cofanie i zwracanie anty. Jakim prawem????

MbroTcheR pisze: » 11 lis 2012, 23:36
To sobie pamiętaj, ale ja bym ci tej anty nie oddał bo dokonałeś wyboru i tyle. Masz pecha z tym no niestety, za błędy się płaci i tyle.

MbroTcheR pisze: » 11 lis 2012, 22:06
ja na miejscu kasjana bym tego nie zrobil to byl twoj wybor. Podnoszac badania i magazyny wiedziales co robisz

ja tak chce?? to twoi sojusznicy caly czas o to walcza nie ja!!!
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: bolo » 13 lis 2012, 0:53

Kapitan Bomba pisze:Bolo nie miej do mnie pretensji bo właśnie walczę o twoją sprawę w tym momencie, ale widocznie z jakiegoś powodu nie możesz tego ogarnąć... Uciekłeś z punktami, żeby zapewnic sobie bezpieczeństwo, albo z innego powodu (nieważne) skoro dążymy do tego, aby mimo wszystko móc cię atakować to przynajmniej odzyskaj swoją antymaterię. Ja kombinuję jak zwrócić anty nie narażając administracji na dodatkowe problemy.

ja wcale do Ciebie nie mam pretensi!!wrecz przeciwnie bardzo jetem wdzieczny ze sie starasz ja odzyskac!!
bolo
 
Posty: 35
Rejestracja: 04 paź 2012, 13:47

Re: Ochrona nowych graczy

Postautor: ARKAN » 13 lis 2012, 0:59

chcialbym zauwazyc ze temat dotyczyl zupelnie czegos innego ochrony graczy do pewnego poziomu...i zniesienie go od pewnego poziomu tak jak pisalem od zawsze mialem najwyzej tech szpiegowskie na nowej uni wypracowane samemu za sure i z farm wykupilem tylko cztery pakiety po 70 tysi anty za kase raz z konkursu ale to akurat malo wazne temat dotyczyl ochrony graczy a nie zabierania komus badan bo za chwilke jak znam zycie ktos zaproponuje zeby kazdemu zrownac poziomy tych badan np do poz 10
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron