Nowy statek

Re: Nowy statek

Postautor: Kapitan Bomba » 08 lis 2012, 2:55

Jeśli by Kasjan zrobił statek zdolny powstrzymać GS, MN i Avika, to zapewne nigdy w życiu byś na niego nie nazbierał. takiego statku chcesz??
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Nowy statek

Postautor: ARKAN » 08 lis 2012, 3:01

dokladnie...by powsztrzymac te statki to masz platfe i jaki jest jej koszt...taki statek bylby bez sensu...ew mozna pozniej doklepac jakis ciekawy okret pomiedzy mn a avikiem jakis mocny szybki szturmowiec cos w tym stylu
Awatar użytkownika
ARKAN
 
Posty: 109
Rejestracja: 29 cze 2012, 2:05

Re: Nowy statek

Postautor: sperti » 08 lis 2012, 3:03

pewnie nie wie ile avatar kosztuje :) ale co tam ja takiego mógłbym po testować ale tylko pod jednym warunkiem że tylko ja bym go miał ;)
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: Nowy statek

Postautor: Kapitan Bomba » 08 lis 2012, 3:05

No właśnie w tym rzecz, że jeśli by powstał jakiś statek pomiędzy MN i avikiem to nie mógłby być szybszy od MN, bo to by sprawiło, że MN stałby się kompletnie bezużyteczny. Statystyki wszystkich statków są tak przemyślane, że każdy ma swoje wady i zalety i nie byłoby sensu w budowaniu słabszych statków jak OW,Niszczarki,CN gdyby mocniejsze statki nie były od nich wolniejsze. W przypadku tej gry prędkość statku ma ogromne, jeśli nie największe znaczenie.

Każdy chciałby mieć na wyłączność sondy szpiegowskie silniejsze od avatara w ich normalnej cenie...
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Nowy statek

Postautor: King » 08 lis 2012, 10:49

no tak tylko jak ktos z 1mln punktow zeszpieguje osobe z 41lvl technologii? wysle 5k sond? To nie jest tak ze roznica to tylko ilosc punktow.
Juz chyba lepiej ograniczyc mozliwosc kupowania pakietow w sklepie
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy statek

Postautor: Kapitan Bomba » 08 lis 2012, 19:07

Jeśli ktoś umie grać, to sobie poradzi ze szpiegowaniem, nawet przy takiej różnicy technologii.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Nowy statek

Postautor: Kasjan » 09 lis 2012, 15:41

spalanie poszło w dół,
ładowność w górę,
szybkość w górę,
patrzcie na to przez pryzmat N < - > MN, ma być wypośrodkowany, nie może być znacznie lepszy od jednego lub drugiego, musi mieć swoje i wady i zalety (nie możemy zbudować statku dosłownie doskonałego bo to bez sensu)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Nowy statek

Postautor: drebot » 09 lis 2012, 21:23

Fajnie, że poprawione zostały statystyki. Ale ciekawiej by było gdyby podnieść siłę obrony. Prawie żaden statek nie mam obrony większej od siły ataku. I dlatego w swojej propozycji dałem zwiększoną cene w krysztale.

A teraz z innej beczki. Mamy rakiety międzyplanetarne do niszczenia obrony przeciwnika. To może i wprowadzić drony do niszczenia floty. Takie stateczki jednorazowego wykorzystania.


I jeszcze jedno. Jak napisałem,że ten statek ze zmienionymi statystykami jest w stanie powstrzymać GS, MN i Avatara, jak zauważyliście nie udałoby mu się to w starciu 1:1. Raczej potrzebaby było sporo ich ;) To tak dla mało spostrzegawczych i tych którzy nie porównali statystyk poszczególnych stateczków ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nowy statek

Postautor: Kapitan Bomba » 10 lis 2012, 7:45

Statki "kamikaze" to bardzo kiepski pomysł, bo zapewne nikt nie chciałby stracić avatara w przypadkowym starciu z jednym statkiem. Taka zmiana oznaczałyby kompletną zmianę taktyki w grze i wszyscy przestaliby robić silniejsze statki, ze względu na strach przed ich utratą. Rodzaje statków, które są dostępne teraz i tak dają duże pole do popisu w kwestii strategii, bo jedne mają szybkie działa przeciwko innym itd.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: Nowy statek

Postautor: akwaszut » 18 lut 2013, 15:14

jestem stanowczo na tak.Przydało by się pare nowych statkow.Kiedy go się można spodziewać :roll:
akwaszut
 
Posty: 9
Rejestracja: 18 lut 2013, 15:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron