Nowe U

Nowe U

Postautor: Alhana » 04 cze 2014, 14:16

Hej Wszystkim,

Jest propozycja stworzenia nowego U, przy czym zostałyby zablokowane na nowe rejestracje już istniejące U.
Mielibyście możliwość wystartowania od nowa bez sztucznego nabijania pkt.

Co o tym sądzicie?
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Nowe U

Postautor: drebot » 04 cze 2014, 14:32

Ja chciałem od samego początku tak zrobić :)

Ale wtedy trzeba zmienić parametry tego U. Zwiększyć prędkość wszystkiego z wyjątkiem floty. I mogę śmiało zaczynać. Speed x10 z wyłączeniem flot, które zachowałyby dotychczasowe prędkości :)

Aha i jeszcze sklepie premium tylko komendanci do kupienia i antymateria i nic więcej. Żadnych surowców za anty, żadnej floty..... tylko komendanci i antymateria. I tak ja k wyżej pisałem szybkość x10 i wyłaczone powiadamianie sms.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nowe U

Postautor: sebzol » 04 cze 2014, 18:45

Jestem za drebot :)
sebzol
 
Posty: 136
Rejestracja: 08 lip 2012, 22:27

Re: Nowe U

Postautor: Bzyk » 04 cze 2014, 23:02

Ja mogę się zgodzić na przeniesienie do nowego U ze wszystkim co do tej pory osiągnąłem na U2. Szczerze mówiąc za dużo wysiłku włożyłem w to konto a z drugiej strony trochę mi się nie chce zaczynać wszystkiego od nowa :(, brak czasu.
Dlaczego mielibyśmy ograniczać możliwość rejestracji na obecne uni, czyli likwidować je? Nie można stworzyć kolejnego U o innych parametrach niz obecne? Z tego co wiem U2 i tak ma najwięcej graczy. Gracze którzy będą chcieli mogą zacząć grę od nowa.
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Nowe U

Postautor: drebot » 04 cze 2014, 23:10

Bzyk pisze:Ja mogę się zgodzić na przeniesienie do nowego U ze wszystkim co do tej pory osiągnąłem na U2. Szczerze mówiąc za dużo wysiłku włożyłem w to konto a z drugiej strony trochę mi się nie chce zaczynać wszystkiego od nowa :(, brak czasu.
Dlaczego mielibyśmy ograniczać możliwość rejestracji na obecne uni, czyli likwidować je? Nie można stworzyć kolejnego U o innych parametrach niz obecne? Z tego co wiem U2 i tak ma najwięcej graczy. Gracze którzy będą chcieli mogą zacząć grę od nowa.


A te co powyżej opisałem parametry chyba są ok prawda ? Ja obok uruchomienia nowego uni to zlikwidowałbym na nim stacje orbitalne, avatary, ciężkie i mega niszczyciele, ciężkie bombowce i działa grawitonowe.

Zwiększyć x10 szybkość a nawet x25 w stosunku do obecnej szybkości ( wydobycie, badania, produkcja stoczni i stawianie budynków ) a zostawić dotychczasową predkośc floty.

I jak pisałem wyżej w sklepie premium zostawić tylko komandorów.

A może zwiększyć tak prędkość dotychczasowego u2 tak 10 lub 25 razy nawet :) ?
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nowe U

Postautor: kiniu » 05 cze 2014, 8:53

Z tego co widze to chyba czwarte U zbedne sporo ludzi zacznie potem grac bedzie 5
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: Nowe U

Postautor: Kasjan » 05 cze 2014, 10:00

1. Nie ma opcji aby na początku od razu przenosić konta z U2 na U4 bo to nic nie zmieni w stosunku do U2 - nadal na U2 są mocne konta które zniechęcają
2. Czarno widzę blokadę avatarów etc... mamy U3 Classic i regularnie dostajemy pytania od graczy "a czemu nie ma tu tych lepszych statków?"
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Nowe U

Postautor: drebot » 05 cze 2014, 10:21

Kasjan pisze:1. Nie ma opcji aby na początku od razu przenosić konta z U2 na U4 bo to nic nie zmieni w stosunku do U2 - nadal na U2 są mocne konta które zniechęcają
2. Czarno widzę blokadę avatarów etc... mamy U3 Classic i regularnie dostajemy pytania od graczy "a czemu nie ma tu tych lepszych statków?"


3. Ograniczyć ekspedycje, by znajdować statki, takie które sami możemy stawiać. Nie wyobrażam sobie by gracz z 40k ptk latał avatarem......


Ok stateczki zostają, ograniczenie znajdowania ich przez słabych graczy. A co do przenoszenia kont....hahahahah chcecie bym przeszedł na u4 ? :D


To już lepiej przyspieszyć u2( x 25 obecnej prędkości ) i nowe szybkie też wystartować ( ale bez sklepu premium, tylko sami oficerowie !!! )
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nowe U

Postautor: SORBOL » 05 cze 2014, 10:30

Świetny pomysl:)....Wszystko zaczac od nowa...kazdy rowne szanse:)....tylko nie moze byc przesadzone to nowe U.....Najlepiej bez zadnych pakietow.....na ekspedycjach tylko sama antymateria.....a do reszty kazdy dochodzi sam....kazdy sie rozbudowuje sam z wlasnych surowcow oraz tych wywalczonych.....Wszystko mozna budowac jak na U1 czy tez U2:)......Powinien to byc calkowicie nowy U bez zadnych przenosin ze starych U......ZUPELNIE NOWY....KAZDY ZACZYNA OD ZERA:)
SORBOL
 
Posty: 11
Rejestracja: 12 kwie 2014, 22:19

Re: Nowe U

Postautor: drebot » 05 cze 2014, 10:38

SORBOL pisze:Świetny pomysl:)....Wszystko zaczac od nowa...kazdy rowne szanse:)....tylko nie moze byc przesadzone to nowe U.....Najlepiej bez zadnych pakietow.....na ekspedycjach tylko sama antymateria.....a do reszty kazdy dochodzi sam....kazdy sie rozbudowuje sam z wlasnych surowcow oraz tych wywalczonych.....Wszystko mozna budowac jak na U1 czy tez U2:)......Powinien to byc calkowicie nowy U bez zadnych przenosin ze starych U......ZUPELNIE NOWY....KAZDY ZACZYNA OD ZERA:)



Widzę każdy myśli tak samo. Oraz zwiększyć prędkość x25 w stosunku do obecnej prędkości, tylko zostawić floty i wyłaczyć powiadamianie sms co jest za dużą przewagą dla tych co mają net w komórkach :)


TAk zostawić tylko oficerów w sklepie
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Następna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron