Nowe U

Re: Nowe U

Postautor: halls123 » 05 cze 2014, 13:18

drebot pisze:
SORBOL pisze:Świetny pomysl:)....Wszystko zaczac od nowa...kazdy rowne szanse:)....tylko nie moze byc przesadzone to nowe U.....Najlepiej bez zadnych pakietow.....na ekspedycjach tylko sama antymateria.....a do reszty kazdy dochodzi sam....kazdy sie rozbudowuje sam z wlasnych surowcow oraz tych wywalczonych.....Wszystko mozna budowac jak na U1 czy tez U2:)......Powinien to byc calkowicie nowy U bez zadnych przenosin ze starych U......ZUPELNIE NOWY....KAZDY ZACZYNA OD ZERA:)



Widzę każdy myśli tak samo. Oraz zwiększyć prędkość x25 w stosunku do obecnej prędkości, tylko zostawić floty i wyłaczyć powiadamianie sms co jest za dużą przewagą dla tych co mają net w komórkach :)


TAk zostawić tylko oficerów w sklepie


Z tymi powiadomieniami to odpada zeby wylaczyc,flota lata zbyt szybko i gracz bez powiadomienia nie mialby szans na obrone.
Co do nowego U to jestem za,tak jak pisal drebot zadnych pakietow floty i surowcow i badan.Niech kazdy sam dojdzie do wysokich poziomow.
Co do przyspieszenia to sam nie wiem,gdy konto bedzie szybkie to bedziemy to odczuwac na poczatku ale za pol roku predkosc nie bedzie miala znaczenia..
Kwestia blokady dla zarejestrowanych,hmmm nie bardzo rozumiem.Chodzi o to ze gdy mam konto na u 2 i u 3 to nie moge zalozyc konta na u4?
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Nowe U

Postautor: drebot » 05 cze 2014, 13:35

Halls nie uważasz, że sms z powiadomieniami jest olbrzymią przewagą dla tych co mają internet w telefonach ? Bez sms każdy nauczy się puszczać fs i pilnować jej a nie, dostaniesz sms podnosisz flote i po kłopocie... Nie uważasz, że jest to bardzo niesprawiedliwe wobec tych co nie mają neta w telefonie i nie mają iphona albo jakiegoś smarta ? Więc powiedz mi czy jest to uczciwe wobec wszystkich i sprawiedliwe ? Czy może daje olbrzymią przewagę nielicznym.

I jeszcze jedno zacznijcie w końcu myśleć obiektywnie i logicznie a nie jak rasowe nupstwo :evil:
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nowe U

Postautor: rambomike » 05 cze 2014, 13:42

Bzyk pisze:Ja mogę się zgodzić na przeniesienie do nowego U ze wszystkim co do tej pory osiągnąłem na U2. Szczerze mówiąc za dużo wysiłku włożyłem w to konto a z drugiej strony trochę mi się nie chce zaczynać wszystkiego od nowa :(, brak czasu.
Dlaczego mielibyśmy ograniczać możliwość rejestracji na obecne uni, czyli likwidować je? Nie można stworzyć kolejnego U o innych parametrach niz obecne? Z tego co wiem U2 i tak ma najwięcej graczy. Gracze którzy będą chcieli mogą zacząć grę od nowa.

Popieram... Za dużo czasu poświęciło się na osiągnięcie tego co już sie ma. Nowe Uni? Mało graczy przejdzie a potem może znowu kolejne Uni? I dojdzie do tego, że na każdym, będzie grała może jedna osoba? (komizm)...
rambomike
 
Posty: 57
Rejestracja: 15 mar 2013, 19:50

Re: Nowe U

Postautor: rambomike » 05 cze 2014, 13:46

drebot pisze:Halls nie uważasz, że sms z powiadomieniami jest olbrzymią przewagą dla tych co mają internet w telefonach ? Bez sms każdy nauczy się puszczać fs i pilnować jej a nie, dostaniesz sms podnosisz flote i po kłopocie... Nie uważasz, że jest to bardzo niesprawiedliwe wobec tych co nie mają neta w telefonie i nie mają iphona albo jakiegoś smarta ? Więc powiedz mi czy jest to uczciwe wobec wszystkich i sprawiedliwe ? Czy może daje olbrzymią przewagę nielicznym.

I jeszcze jedno zacznijcie w końcu myśleć obiektywnie i logicznie a nie jak rasowe nupstwo :evil:


TO NIE OGAME!!! Też weź sobie telefon z internetem. Mamy XXI Wiek. Człowieku... To że Ty nie masz neta w komórce to już nie jest raczej problem Adminów ani graczy tylko Twój osobisty.
rambomike
 
Posty: 57
Rejestracja: 15 mar 2013, 19:50

Re: Nowe U

Postautor: drebot » 05 cze 2014, 13:53

rambomike pisze:
Bzyk pisze:Ja mogę się zgodzić na przeniesienie do nowego U ze wszystkim co do tej pory osiągnąłem na U2. Szczerze mówiąc za dużo wysiłku włożyłem w to konto a z drugiej strony trochę mi się nie chce zaczynać wszystkiego od nowa :(, brak czasu.
Dlaczego mielibyśmy ograniczać możliwość rejestracji na obecne uni, czyli likwidować je? Nie można stworzyć kolejnego U o innych parametrach niz obecne? Z tego co wiem U2 i tak ma najwięcej graczy. Gracze którzy będą chcieli mogą zacząć grę od nowa.

Popieram... Za dużo czasu poświęciło się na osiągnięcie tego co już sie ma. Nowe Uni? Mało graczy przejdzie a potem może znowu kolejne Uni? I dojdzie do tego, że na każdym, będzie grała może jedna osoba? (komizm)...



To zwiększyć prędkość obecnych( x25 do prędkości obecnej ) i znieść to śmiesznie sztuczne noobprotection powiedzmy do 500k ptk. Po którym przestawałoby obowiązywać. I każdy będzie miał frajdę i taki co ma 100kk ptk i taki co ma ich 100 razy mniej.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nowe U

Postautor: halls123 » 06 cze 2014, 7:05

drebot pisze:Halls nie uważasz, że sms z powiadomieniami jest olbrzymią przewagą dla tych co mają internet w telefonach ? Bez sms każdy nauczy się puszczać fs i pilnować jej a nie, dostaniesz sms podnosisz flote i po kłopocie... Nie uważasz, że jest to bardzo niesprawiedliwe wobec tych co nie mają neta w telefonie i nie mają iphona albo jakiegoś smarta ? Więc powiedz mi czy jest to uczciwe wobec wszystkich i sprawiedliwe ? Czy może daje olbrzymią przewagę nielicznym.

I jeszcze jedno zacznijcie w końcu myśleć obiektywnie i logicznie a nie jak rasowe nupstwo :evil:


Przy tej predkosci floty nie mozna zlikwidowac powiadomien sms i nie chodzi tutaj o to czy ktos ma neta w telefonie czy nie.
Przyklad:siedzisz na necie i na chwilke poszles sobie zrobic np kawe i wracasz po 2 min a tutaj juz nie masz floty.Gdyby nie powiadomienia sms to musialbys co 2 min odswiezac strone a to bylby juz bezsens.Nawet moglbys przeszukiwac gale w poszukiwaniu gracza i bez powiadomienia stracilbys flote.

Jestes za zniesieniem powiadomien to jedyne wyjscie jest takie ze trzeba by bylo zmniejszyc predkosc floty
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Nowe U

Postautor: drebot » 06 cze 2014, 10:23

W sumie dobrą rzeczą byłoby zmniejszenie prędkości floty 2, 3 razy. Wtedy spokojnie każdy mógłby fs puścić i nie byłoby problemów. I jednocześnie jak pisałem resztę przyspieszyć jeszcze x25 i znieść te sztuczne ograniczenia w atakowaniu i zastąpić je sztywnym progiem punktowym, jak proponowałem 500k.
Nowy spokojnie fs puści, jak mnie ktoś poprosi to mu kulkę będę mógł zrobić. Szczerze to mi się znudziło farmienie idlerów, idlerów, idlerów i raz jeszcze idlerów. I zapewne nie tylko mi ale i reszcie.....To już nie chodzi nawet o nowe uni, ale żeby znacznie przyspieszyć te stare, a szczególnie u2 na którym jest prawie 900 graczy, z czego 700 to idlerzy a 98 z topki nie mogę atakować bo "mają za mało punktów"..... nic innego jak tylko skasować konto albo sobie nowe założyć na innym IP i do tamtego przesyłać sobie surowce.....ale to chyba nie o to chodzi, bym tak robił, prawda ?
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nowe U

Postautor: Alhana » 06 cze 2014, 12:48

Wtrącę się - powiadomienia sms zostają :)
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Nowe U

Postautor: drebot » 06 cze 2014, 12:58

Alhana pisze:Wtrącę się - powiadomienia sms zostają :)



Czyli reszta ulega przyspieszeniu ? To chyba dobrze :D

Ps. ale to zabrzmiało "wtrącę się" hehehehe
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nowe U

Postautor: Alhana » 06 cze 2014, 14:02

drebot pisze:Czyli reszta ulega przyspieszeniu ? To chyba dobrze :D


O naszej decyzji i wszelkich zmianach zostanie poinformowani już wkrótce.
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron