Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Czy zablokować możliwość pożyczania floty?

Tak
13
81%
Nie
3
19%
 
Liczba głosów : 16

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: kiniu » 24 mar 2014, 23:18

XaR pisze:
kiniu pisze:Haha bez jaj raptem jak na dzis to tylko 10 gra w gre


Taa, bez kitu, a przynajmniej tak jest na uni 3. Poza tym dyskusja z kilkoma osobami o jakiś ograniczeniach. Ja rozumiem ze gdyby sie tutaj odezwalo więcej ludzi to ok a tak to kompletna bzdura.

tak na marginesie bo nikt wiecej nie gra jak bys tego nie widzial albo nie wiedzial
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: XaR » 25 mar 2014, 13:01

kiniu pisze:
XaR pisze:
kiniu pisze:Haha bez jaj raptem jak na dzis to tylko 10 gra w gre


Taa, bez kitu, a przynajmniej tak jest na uni 3. Poza tym dyskusja z kilkoma osobami o jakiś ograniczeniach. Ja rozumiem ze gdyby sie tutaj odezwalo więcej ludzi to ok a tak to kompletna bzdura.

tak na marginesie bo nikt wiecej nie gra jak bys tego nie widzial albo nie wiedzial


Trudno tego nie dostrzec naprawde :)

A tak poważnie to oczywiste że to widać i zauważy to każdy zaraz po zarejestrowaniu sie.

Ogólnie to nie zakładając nowego tematu, proponował bym wg zamknięcie U3 bo to jest bez sensu, z 229 na dzień dzisiejszy kont gra może z 10 osób i to nie jest wcale żart tylko fakty a całe uni to jeden wielki śmietnik. Na miejscu admina przerzuciłbym tych co grają na U2 i tyle, bo po co ma być uni które "nie żyje".
XaR
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 wrz 2013, 1:19

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: kiniu » 26 mar 2014, 10:38

fakt tu jestem za
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: kiniu » 26 mar 2014, 10:43

To U3 nie jest zla dla ludzi co by zaczynali grac tak do 5mln potem automatycznie na U2 tu by mieli czisze by sobie pograc i zaskoczyc co i jak a nie zasmiecalo by U2 a tam to juz nie zabawa stare zaszlosci sa miedzy graczami tak nie dawno bylo hahah
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Alhana » 27 mar 2014, 15:00

Witam Wszystkich

Na chwilę obecna jesteśmy na etapie przygotowywania i opracowywania zmian, które mają na celu:
1. aktywować nie grających i pozyskać nowych graczy,
2. usystematyzować i przede wszystkim urozmaicić rozgrywki,
3. wprowadzić sprawiedliwe rozliczanie,
4. uporządkować grę graficznie.

Zdajemy sobie sprawę i rozumiemy że wydaje się być zbędnym nakładanie limitów itp. przy obecnej ilości graczy. Jednak w przypadku Galactic Wars zmiany mogą wyjść jedynie na lepsze ;)

Ps. Jeżeli macie jakieś propozycje urozmaicenia gry itp., śmiało piszcie (w odpowiednim temacie), jeżeli wprowadzimy proponowaną zmianę przez gracza, otrzyma on od Nas miły bonusik 8-) ;)
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: King » 04 kwie 2014, 23:10

drebot pisze:
Kasjan pisze:Nadal wypowiada się tylko garstka graczy.
Pytanie do doświadczonych - a jak jest u innych? Są takie blokady stosowane czy też jest samowolka w pożyczaniu?



U innych jest tak : nie można sobie przesyłać floty, jedynie w ramach sojuszu można podesłać na określoną liczbe godzin na daną planetę sojusznika, pod warunkiem że ma on depozyt sojuszniczy. Jest tylko misja "stacjonuj" ( na określony czas max chyba 24h ) zez możliwości wysyłania na misję "zatrzymaj".

Ewidentnie nie można przekazywać sobie, "pożyczać" floty.



Jestem za wprowadzeniem takich zmian.
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: rambomike » 11 kwie 2014, 7:18

A co z pozyczaniem floty w sojuszu ???? Wezcie tez i ta kwestie pod uwage.
rambomike
 
Posty: 57
Rejestracja: 15 mar 2013, 19:50

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Black211 » 11 kwie 2014, 8:57

rambomike właśnie o tym jest ta dyskusja aby ograniczyć przesyłanie floty do minimum. Czyli usunięcie misji "Stacjonuj" nawet dla sojuszników (obecnie tylko w sojuszu można przesyłać statki).
Zostanie w tedy misja "Zatrzymaj" co oznacza że sojusznik będzie mógł zaparkować swoje statki na kilka godzin u drugiego sojusznika a potem statki wrócą na planetę z której ruszyły (zakładając że drugi z sojuszników ma budynek "depozyt sojuszniczy").
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: killooki » 15 kwie 2014, 9:28

Cześć wszystkim Graczom i Administracji :)
Jestem w miarę świeżym graczem na tej zacnej grze ale za to aktywnym ( do dziś - było nas 11 a będzie znów 10 :)) bo widzę, że faktycznie spędzanie czasu i próba pogrania tu nie ma sensu w związku z pożyczanie floty. Nie chodzi mi tu o uskarżanie się na konkretnego gracza bo niczyją winą ( żadnego gracza - ale samej ADMINISTRACJI już tak :)) jest to, że ma taką możliwość i z niej korzysta. Dyskusja tu toczy się jak zauważyłem bardzo długo i jest jak w Sejmie - nic z niej nie wynika. Do brzegu - co mi po tym, że wybuduję sobie w miarę dobrą flotkę, żeby porywalizować z graczami w moim zasięgu, jak wówczas taka osoba pożycza 6x wartość mojej floty i zaczyna akcję niszczenia kulek bo ma na to nieograniczone możliwości właśnie dzięki tym zasadom ( ukłon w stronę adminów ). Ja muszę latać całymi dniami i farmić aby się czegoś dorobić, pilnować floty a gracz z silnego sojuszu raz dziennie w dowolnej dla niego porze wchodzi i obserwuje i na pewno się cieszy:P Jak już ja się napocę i coś osiągnę a on uzna, że tyle już go satysfakcjonuje - pożycza flotkę i zaczyna polowanie. Oczywiście ja mogę się bronić - pilnować księżyców, robić nowe tylko pytam się po co !!! Ta walka nie jest równa i tylko ja spędzam czas i pracuję a on się loguje kiedy chce i nie musi się wcale wysilać. Jak zwiększam stan mojej floty - on spokojnie dopożycza 6x tyle i sobie ją trzyma bez stresu. Dlatego proszę administrację o konkretną odpowiedź - kiedy zostanie zabronione pożyczanie floty. Z moim głosem jest 80% do 20%. Ale nadal cisza. Przepraszam, że tak się rozpisałem :) Ograniczam swoją aktywność do niezbędnego minimum, poważnie myślę o likwidacji mojej floty i wciśnięciu urlopu - bo żal mi mojego czasu. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich.
killooki
 
Posty: 53
Rejestracja: 15 kwie 2014, 8:34

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Kasjan » 15 kwie 2014, 13:34

Temat powstał 8 marca,
był miesiąc i tydzień na zebranie sojuszników i namówienie ich na udział w dyskusji na forum,
ponieważ wygląda na to że na tym aby blokady nie było zależy tylko graczom którzy są w silnych sojuszach decyzja zostaje taka a nie inna (przypuszczam że osoby które głosowały przeciw gdyby postawiły się na miejscu słabszych którzy nie mogą dojść do głosu i zacząć swobodnie latać zmienili by zdanie)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron