Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Czy zablokować możliwość pożyczania floty?

Tak
13
81%
Nie
3
19%
 
Liczba głosów : 16

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: sperti » 10 mar 2014, 18:59

gdybyśmy naszą flotę podzielili to tak by wyszło choć znaczną większość ma sebzol
Awatar użytkownika
sperti
 
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:09

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: halls123 » 11 mar 2014, 8:34

To ja proponuje aby iron podzielil swoja flote miedzy wszystkich graczy i bedzie jazda :D :D :D :D :D
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Kasjan » 13 mar 2014, 10:02

Nadal wypowiada się tylko garstka graczy.
Pytanie do doświadczonych - a jak jest u innych? Są takie blokady stosowane czy też jest samowolka w pożyczaniu?
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: drebot » 13 mar 2014, 12:26

Kasjan pisze:Nadal wypowiada się tylko garstka graczy.
Pytanie do doświadczonych - a jak jest u innych? Są takie blokady stosowane czy też jest samowolka w pożyczaniu?



U innych jest tak : nie można sobie przesyłać floty, jedynie w ramach sojuszu można podesłać na określoną liczbe godzin na daną planetę sojusznika, pod warunkiem że ma on depozyt sojuszniczy. Jest tylko misja "stacjonuj" ( na określony czas max chyba 24h ) zez możliwości wysyłania na misję "zatrzymaj".

Ewidentnie nie można przekazywać sobie, "pożyczać" floty.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Poison » 13 mar 2014, 17:49

Powinien być całkowity zakaz wprowadzony, wtedy będzie się coś działo u każdego, jakieś inwestycje itp a nie żerowanie na paru osobach.. :)
Poison
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:47

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: bartas89 » 13 mar 2014, 18:05

Całkowity zakaz floty, każdy będzie polegał na sobie a nie na kimś innym:)
bartas89
 
Posty: 28
Rejestracja: 30 lis 2013, 21:20

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Poison » 13 mar 2014, 19:16

Tylko pytanie kiedy i czy to zostanie wprowadzone :) I trzeba zadbać żeby przed wyłączeniem pożyczania każdy miał TYLKO swoją flotę.
Poison
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:47

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Bzyk » 14 mar 2014, 22:10

Witam wszystkich.
Ja również jestem za tym aby wprowadzić całkowity zakaz pożyczania floty :twisted: . Wiem z własnego doświadczenia że to może zniechęcać słabszych graczy do dalszej gry, kiedy gracz na podobnym poziomie pkt nie ma na przykład odblokowanych jeszcze MN a kasuje ci flotę bo pożyczył od sojusznika :roll:
Zawsze można podesłać sojusznikowi trochę surki co by sobie sam wybudował flotę, co wówczas go zmusi do jej pilnowania :mrgreen: a co za tym idzie większego zaangażowania w grę.
Co do konkurencji to raczej nie spotkałem się z możliwością pożyczania floty, ACS, misja na zatrzymaj, przesyłanie czy wymiana surowców, TAK.

IRONMAN
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Kasjan » 17 mar 2014, 14:37

Przeedytowałem ten temat i utworzyłem ankietę - oddawajcie głosy, będzie bardziej widoczny kierunek,
co do zmiany to jeśli do takiej dojdzie to powiadomimy wszystkich że od dnia X.Y.Z blokujemy pożyczanie floty i niech każdy pozbiera co jego :)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Nałożenie ograniczenia na pożyczaną flotę

Postautor: Black211 » 18 mar 2014, 10:53

Nie widzę potrzeby aby zakładać nowy temat dla tego zadam swoje pytanie tutaj.

Ze względu na brak pożyczania floty jaki chcą gracze wprowadzić wykorzystanie ACS i misji "Zatrzymaj" będzie miało większy sens.
I moje pytanie:
Jak jest traktowany atak ACS w przypadku gdy gracz A zaatakuje gracza B będąc w zasięgu punktów i dołączy się do ataku (ACS) gracz C z większą ilością punktów niż gracz B?

Ewentualnie w drugą stronę:
W przypadku ataku gracza A na gracza B (zachowana granica punktów), gracz C podstawi swoją flotę do gracza B misja "Zatrzymaj" (Gracz C przekracza x10 punktami gracza A).

Ta kwestia stanie się kluczowa w przypadku całkowitego zakazu pożyczania floty i powinna się znaleźć w regulaminie w momencie wprowadzenia zakazu z odpowiednim wyprzedzeniem.
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron