multikonta a blokada transportu

multikonta a blokada transportu

Postautor: Kasjan » 18 maja 2013, 1:33

zastanawiam się nad jedną kwestią,
gdybyśmy zablokowali możliwość przekazywania surówki i floty można by znieść zakładania multikont,
w sumie dlaczego chcecie aby multikonta były zabronione
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: kiniu » 18 maja 2013, 10:01

Jestem za wypleniło by to patologie tej gry. Ale przekazywanie surowców to jest pomoc sojusznikom, ale już na ten temat coś zaproponowałem co do flot bardzo wskazane. Statki cywilne tak wojenne jak najbardziej nie
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: Kapitan Bomba » 18 maja 2013, 11:49

Jak już pisałem, możliwość transportu i przekazywania flot jest podstawą gry w sojuszu, więc nie można jej tak po prostu usunąć
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: kiniu » 18 maja 2013, 18:14

Kapitan Bomba pomoc w sojusz tak ale nie taka podatki z bycia w sojuszu to tak i pomoc z nich owszem to ma sens i by się sprawdzało Nawalisz komis floty godzinkę polata a potem ma wszystko w nosie. A jak zrobi za swoje to kazby dba i pilnuje. I napewno zniechęca innych graczy. Np ktoś mnie zleciał nie swoja flota chce sobie odbić i nie można bo gość nawiał z flota do kolegi gdzie go NP nie sięgam i to ma być ciekawa gra NIE SADZE
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: halls123 » 19 maja 2013, 11:54

Ja juz kiedys pisalem o tym,tzn aby nie mozna bylo pozyczac sobie floty.Nie bylo by to problemem dla sojuszu poniewaz mozna by bylo wykonac atak przez ACS co do transportu surki to tutaj jest maly problem ale mozna by bylo to rozwiazac w ten sposob jak przez wymiane surowcow.Jesli chcialbym wyslac komus np deuter to w zamian powinienem dostac od tej osoby inny surowiec wedlug przelicznika jaki istnieje w handlarzu.Co do multi kont to uwazam ze sa zbyt male kary,jesli ktos ma kilka kont i zostanie to wykryte to powinien dostac bana na dluzszy okres ale w ten sposob ze kazdy bedzie mogl atakowac taka osobe.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: King » 19 maja 2013, 22:40

Moja utopia:

Multikonta - nie

Wysyłanie surowców - mozliwość przesłania np. 100kk/rodzaj na 24h (Reset o 6:00)

Wysyłanie floty - dla każdego statku ustalić oddzielny limit dzienny, reset o 6:00

Dlaczego reset o 6:00? Dlatego że łatwo jest poczekać do północy z wysłaniem komuś floty i od razu wypełnic limit za dwa dni.

Można też zrobić tak że powyższe założenia byłyby pomiędzy osobami w tym samym sojuszu a dla innych limity byłyby o połowe mniejsze.
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: drebot » 20 maja 2013, 12:52

Jestem za całkowitym przekazywaniem sobie flot.
Surke można przekazywać, ale nie flote......
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: Kasjan » 20 maja 2013, 13:22

a gdyby można było przekazywać surowce ale nie flote
i do tego mieć kilka kont
czy to było by ok?
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: King » 20 maja 2013, 15:49

Kasjan pisze:a gdyby można było przekazywać surowce ale nie flote
i do tego mieć kilka kont
czy to było by ok?


oO? a pamiętasz że dajesz 30k anty na start? i co ktoś zrobi sobie 10 kont i przetransportuje sobie pakiety surowców?

Jak dla mnie multikonta muszą być zakazane i pewnie wiele osób się ze mną zgodzi.
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: multikonta a blokada transportu

Postautor: Kapitan Bomba » 20 maja 2013, 17:13

przyzwolenie na multikonta nie ma najmniejszego sensu, bo posiadanie kilku kont ma za zadanie przyspieszyć rozwój jednego. Zastanów się przez chwilę, czy jakiemuś graczowi chciałoby się zajmować kilkoma kontami jednocześnie i o każde dbać tak, jakby było jedynym??
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 237
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:01

Następna

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron