Menu planet + zakladka wydarzenia i news

Menu planet + zakladka wydarzenia i news

Postautor: Azemir » 06 gru 2015, 18:22

Witam, 3 sprawy:

1:

czy nie mozna przeniesc menu planet i ustawic go z lewej strony ? Dodatkowo fajnie by było gdyby wyswietlało sie to w 2 kolumnach

Planeta I Księzyc
Planeta I Księzyc

i tak do konca :) Na dole strasznie zlewaja sie nazwy planet z ruchami flot, jest to nieczytelne i mniej praktyczne.

2:
Wiem ze newsy sa wazne ale, czy moglibyscie dac zakładke wydarzenia nad Newsami?:> Newsow i tak nie zaktualizowaliscie od tygodnia a na mojej zakladce z wydarzeniami caly czas sie cos dzieje i wolalbym to miec wyzej, a nie za kazdym razem przewijac. Ewentualnie newsy na prawa strone .

3:

Czy mozna jakos przestawic kolejnosc zakladek menu po lewej stronie? Chciałbym zdecydowanie wyzej miec zakladke flota a na dole moga byc: Gmach, hangar, Bunkier i inne pierdoly ktorych sie nie uzywa (ok gmachu sie uzywa ale i tak nie za czesto)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 0:17 przez Azemir, łącznie zmieniany 1 raz
Azemir
 
Posty: 54
Rejestracja: 04 gru 2015, 23:31

Re: Menu planet + zakladka wydarzenia i news

Postautor: andiks » 06 gru 2015, 23:55

zgadzam sie z tym paskiem troche jest kłopotliwe
andiks
 
Posty: 35
Rejestracja: 05 gru 2015, 13:05

Re: Menu planet + zakladka wydarzenia i news

Postautor: Black211 » 07 gru 2015, 9:08

Jakiś czas temu borykałem się z podobnymi problemami dla tego zrobiłem mały skrypt do GW (Link)
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Re: Menu planet + zakladka wydarzenia i news

Postautor: Azemir » 07 gru 2015, 16:13

OK, ale jaka mamy pewnosc ze ten skrypt np. Nie kradnie haseł, nie wysyła czegokolwiek do Ciebie itp itd :D

Nie znam sie na tym i nieszczegolnie chce mi sie go analizowac w calosci.

Może ktoś z administracji potwierdzic legalnosc oraz bezpieczenstwo tego skryptu?:>
Azemir
 
Posty: 54
Rejestracja: 04 gru 2015, 23:31

Re: Menu planet + zakladka wydarzenia i news

Postautor: Black211 » 08 gru 2015, 8:21

Powiem wprost: nie chcesz nie używaj.
Ja się męczyłem aby mi działał tak jak ja chcę i tyle.

Długo trwało zanim go udostępniłem szerszej publiczności i tylko od ciebie zależy czy skorzystasz na tym czy nie.
Po drugie większość antywirusów wychwyciłaby plik jak by grzebał przy hasłach itp (pewnie na serwerze gry zaraz zostałby wychwycony).
Masz wątpliwości, możesz poszukać skanerów antywirusowych i sprawdzić czy plik jest zawirusowany.
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Re: Menu planet + zakladka wydarzenia i news

Postautor: andiks » 09 gru 2015, 1:40

Lepiej było dac ikony kolonii po lewej stronie w skrypty juz nie wnikam jakie one będa
andiks
 
Posty: 35
Rejestracja: 05 gru 2015, 13:05


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron