Istotne zmiany od 06.06.2014

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: drebot » 08 cze 2014, 16:11

Kasjan pisze:Kolejne zmiany:
- zasady ataków zostały zmienione
- prędkość wydobycia surowców została zmieniona z 15 na 18, prędkość gry z 7 na 8
- wstrzymujemy się narazie z podniesieniem prędkości floty




nie zwiększać prędkości floty, nawet ją zmniejszyć bo będzie kaszanka po zniesieniu limitu i ustaleniu sztywnej skali punktowej.

podnieśc wydobycie surowców do 35 i prędkość gry do 25 ( wszystkie tego typu gry mają powyzsze wartości w skali 20-400 )
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: drebot » 08 cze 2014, 17:30

Kasjan, do ilu ptk w końcu wynosi noobprotection, do 1 000 000 ???
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: drebot » 08 cze 2014, 18:30

Bład odkryłem. Zniesienie limity nie odnosi się do ludzi z sojuszu. Przyjąłem kolesia z ponad 700k ptk i nie mogę go zaatakować :( w celu utworzenia u niego moona.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: Kasjan » 08 cze 2014, 20:00

próg wynosi 500 000 pkt,
puść mi na pw nick tego gracza


@edit,
wyjasniło się - gracz jest jeszcze pod 7-dniowym okresem ochronnym ;)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: drebot » 08 cze 2014, 20:03

Kasjan pisze:próg wynosi 500 000 pkt,
puść mi na pw nick tego gracza


poszło w grze

Dalej będę namawiał na zmniejszenie prędkości floty i przyspieszenie pozostałych wartości :P
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: halls123 » 09 cze 2014, 5:06

Popieram drebota,nie podnoscie predkosci floty
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: halls123 » 09 cze 2014, 5:51

troche polatalem i mam pewna uwage.Po zniesieniu limitu punktow co do atakow to nowi i slabsi gracze nie maja szans.Znowu bedzie tak ze dostana zloma i zrezygnuja z gry.
Co do przyspieszenia gry to jestem za ale z tym limitem to bedzie przypal,topowcy rozwala slabszych i bedzie po grze.
Ktos kto osiagnie limit punktow 500000 zostanie natychmiast zmiazdzony przez top 10.
Nie wiem czym sie kierowala administracja wprowadzajac takie zmiany ale jakby ktos nie zauwazyl to ta zmiane popieraja tylko topowcy a slabszych graczy nikt nie zapytal o zdanie.
Teraz trzeba by bylo sie zastanowic czemu mialaby sluzyc ta zmiana,temu zeby topowcy mieli kogo atakowac czy temu zeby bylo wiecej graczy?Odpowiedz chyba jest prosta

Te zmiany byly by na miejscu gdybysmy zaczynali wszystko od nowa na nowym Uni jak byla mowa ale nie w srodku gry.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: drebot » 09 cze 2014, 8:23

halls123 pisze:troche polatalem i mam pewna uwage.Po zniesieniu limitu punktow co do atakow to nowi i slabsi gracze nie maja szans.Znowu bedzie tak ze dostana zloma i zrezygnuja z gry.
Co do przyspieszenia gry to jestem za ale z tym limitem to bedzie przypal,topowcy rozwala slabszych i bedzie po grze.
Ktos kto osiagnie limit punktow 500000 zostanie natychmiast zmiazdzony przez top 10.
Nie wiem czym sie kierowala administracja wprowadzajac takie zmiany ale jakby ktos nie zauwazyl to ta zmiane popieraja tylko topowcy a slabszych graczy nikt nie zapytal o zdanie.
Teraz trzeba by bylo sie zastanowic czemu mialaby sluzyc ta zmiana,temu zeby topowcy mieli kogo atakowac czy temu zeby bylo wiecej graczy?Odpowiedz chyba jest prosta

Te zmiany byly by na miejscu gdybysmy zaczynali wszystko od nowa na nowym Uni jak byla mowa ale nie w srodku gry.



Dlatego cały czas postuluję o zmniejszenie prędkości, by floty tak szybko nie smigały po galaktyce. Wiadomo, że jak wolniejsza flota to analogicznie do tego wykonujemy mniej ataków w danym czasie co pozwoli ustrzec się od takich sytuacji jakie opisałeś powyżej.

PS wczoraj miałem możliwość zezłomowania trzech całkiem licznych flot ale nie zrobiłem tego. Dlaczego ? Napisałem do właścicieli by nie zostawiali flot tak na planetach bo nastepnym razem dojdzie do złomu. Jeden z nich mi odpisał, że w tym czasie się kąpał. Jak widać przy takiej prędkości wykąpać się nawet nie można. Dlatego ileż razy można prosić o zmniejszenie prędkości tej gry by spokojnie można było umyć się, skorzystać z wc, zrobić obiad itd..... wartość prędkości floty wynosi obecnie "trzy" ? Tak ? Zmniejszcie ją do 2 a nawet wróćcie do bazowej wartości jaka wynosi "jeden" ( i tak będzie to dosyć duża prędkość ) . Zróbcie tak a będzie o wiele lepiej gra przebiegać wszystkim. I pisze to właśnie ze względu na słabszych graczy.

halls123----> to co pisałeś wyżej to w 99% myślałeś o sobie. Wiesz o tym, że jak zejdziesz z urlopu to będzie złom połączony ze stratą kulek i dlatego bardzo sprzeciwiasz się zaistniałym zmianom, ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: halls123 » 09 cze 2014, 8:35

drebot ja o zloma sie nie boje,nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz bede zezlomowany bo na tym polega gra.i o mony sie nie boje bo wiem jak wysylac fsy gdy ich sie nie ma wiec luzik :D :D
Jestem doswiadczonym graczem i wiem jak sie ochronic przed zlomem wiec zycze Ci powodzenia.

Kwestia w tym ze Ty mozesz probowac mnie rozwalic jak i innych ale ja i ktos slabszy nie ma szans zeby Ciebie dopasc,w tym jest problem.
Chodzi mi o slabszych graczy,ciekawe co bys pisal gdybys byl na miejscu 50 a Twoja flota i surka by po tobie jezdzil gosc z flota top 2?

daje gora 2 tygodnie i zobaczycie ilu zostanie aktywnych graczy a o ile zwiekszy sie idlerkow.
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Istotne zmiany od 06.06.2014

Postautor: drebot » 09 cze 2014, 9:53

halls123 pisze:drebot ja o zloma sie nie boje,nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz bede zezlomowany bo na tym polega gra.i o mony sie nie boje bo wiem jak wysylac fsy gdy ich sie nie ma wiec luzik :D :D
Jestem doswiadczonym graczem i wiem jak sie ochronic przed zlomem wiec zycze Ci powodzenia.

Kwestia w tym ze Ty mozesz probowac mnie rozwalic jak i innych ale ja i ktos slabszy nie ma szans zeby Ciebie dopasc,w tym jest problem.
Chodzi mi o slabszych graczy,ciekawe co bys pisal gdybys byl na miejscu 50 a Twoja flota i surka by po tobie jezdzil gosc z flota top 2?

daje gora 2 tygodnie i zobaczycie ilu zostanie aktywnych graczy a o ile zwiekszy sie idlerkow.



Nie atakuję słabszych graczy. Jak pisałem daje im szanse jak widzę floty na kulce, planecie ;) ...no chyba, że mi podpadną to wtedy owszem leję :) A tak to nie ma sensu.

Ale przyznasz mi, że dobrym rozwiązaniem byłoby spowolnienie flot, by spokojnie człowiek mógł skoczyć za potrzebą ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron