Garść nowych pomysłów

Garść nowych pomysłów

Postautor: dante1945 » 11 kwie 2014, 19:59

Witam wszystkich zainteresowanych :D
Ostatnio mając wizję twórczości powymyślałem różne dziwne rzeczy :lol: . Więc chciałbym się z wami podzielić tymi pomysłami i napisać jakie dodatkowe usprawnienia można by było wprowadzić do GalacticWars.
A mianowicie:

Budynki:
1. Kapitol ( już kiedyś był wątek odnośnie tego budynku)

Technologie:
2. Technologia ładowności ( Każdy pozom dodawał 2% ładowności w magazynach i w statkach)
3. Technologia spalania ( Każdy poziom technologii zmniejsza zużycie deuteru przez statki o 2% od wartości podstawowej)
4. Technologia ulepszenia statków (Dzięki tej technologii będzie można przyspieszyć wszystkie statki o 20%, a ich powłoka zwiększy się o 5%)
5. Technologia pronuklearna ( Służy głównie do Produkowania Min i Roju które sieją potężne zniszczenia)

Statki:
6. Zeus ( Statek powstały w wyniku połączenia Pancerniak z Niszczycielem )
7. Inkwizytor ( Mniejsza i szybsza wersja Avatara posiadająca jedynie 45% jego mocy )
8. Ciężki Krążownik ( Ulepszona i wzmocniona wersja Krążownika)
9. Ciężki Okręt Wojenny ( Ulepszona i wzmocniona wersja Okrętu Wojennego )
10. Raptor ( Wzmocniona i szybsza wersja Lekkiego Myśliwca )

Obrona:
11. Miny ( Ładunki dryfujące na orbicie w celu zniszczenia lub spowolnienia obcej floty. Nie do wykrycia )
12. Rój ( Specjalna jednostka około orbitalna. Powoduje wystrzelenie kilku nastu pocisków naraz w obcą flotę )
13. Działko TF(Trinity Force) ( Specjalne działko Defensywne. Pozawalające na unieruchomienie obcej floty za pomocą impulsu elektromagnetycznego)

Resorty:
14. Budowlany (Pozwala obniżyć czas budowy o 5%. Max poziom 5)
15. Gospodarczy (Zwiększa wydobycie we wszystkich kopalniach o 5% na poziom. Max poziom 5)
16. Planetarny ( Daje możliwość skolonizowania kolejnych planet)

Nie umiem podać parametrów poszczególnych statków czy też obrony. Mam nadzieję że kilka moich pomysłów wam się spodobało oraz że pomożecie dostosować obronę i statki do waszych oczekiwań.

Zachęcam do komentowania i pisania krytyki oraz pomysłów.

Pozdro :mrgreen:
Obecnie gram na U3 jako ZakapturzonyPomidor
Obrazek
Awatar użytkownika
dante1945
 
Posty: 82
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: Bzyk » 13 kwie 2014, 18:49

Jak dla mnie ciekawe pomysły :) i większość można by wprowadzić co by trochę urozmaicić grę :).
Mam pytanie odnośnie Działka TF, mianowicie Jak ono działa? Czy trafiona flota jest przez nie niszczona? Czy też część lub całość floty jest jest zatrzymana? Jeśli tak, to co potem, flota wraca na planetę/księżyc nie biorąc udziału w walce? W tym temacie bym prosił o więcej informacji. Co do reszty to mi odpowiada :), szczególnie technologia spalania :lol:
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: dante1945 » 14 kwie 2014, 21:20

Co do Działka TF chodziło mi o to że powodowało by to że flota została by spowolniona i osłabiona o jakieś 50-80% :twisted: w zależności od ilości dużych statków oraz od liczebności foty. Chociaż nie ukrywam że można by było zastosować takie działko jako obronny teleport który wysyła ftotę gdzieś tam :mrgreen:
Obecnie gram na U3 jako ZakapturzonyPomidor
Obrazek
Awatar użytkownika
dante1945
 
Posty: 82
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: Alhana » 15 kwie 2014, 13:44

dante good job :D Świetnie! :) pomyślimy :)
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: dante1945 » 15 kwie 2014, 15:33

Alhana dziękuje za uznanie :)
Mam jeszcze kilka ciekawych pomysłów nad którymi myślę xD Postaram się je dopisać w miarę szybko do tej listy :D
Obecnie gram na U3 jako ZakapturzonyPomidor
Obrazek
Awatar użytkownika
dante1945
 
Posty: 82
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: Alhana » 22 kwie 2014, 23:15

Pisz śmiało - wszystko będziemy rozpatrywać w najbliższym czasie.
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: dante1945 » 24 kwie 2014, 23:43

Oto kilka pomysłów nad którymi myślałem przez jakiś czas :

Obrona:
1. Tytan ( statek kamikadze, wlatywał by w sam środek floty napastnika gdzie ulegał by samodestrukcji tym samym zniszczeniem floty od 30%-90% w zależności od poziomu i różnicy badań oraz od liczebności floty. Czym większa tym gorzej :D )
2. Mała Stacja Orbitalnej ( mniejsza i tańsza wersja Stacji Orbitalnej posiadająca jedynie 50% oryginału )
3. Działo antygrawitacyjne ( gdy strzela produkuje mini czarne dziury które pochłaniają ataki oraz małe i średnie statki )

Wrogowie ( boty lub samo myślące farmy XD. Myślałem nad takimi przeciwnikami jak Żniwiarze z ME3 albo jakieś inne istoty które atakowały by nas po zetknięciu się na ekspedycjach xD )

Zwiększenie produkcji podstawowej bez Kopalni
Obecnie jest taka
Metal 300
Kryształ 200
Deuter 100
Norium 0
Po nowemu mogło by być nastepujaco
Metal 600
Kryształ 400/500
Deuter 200/300
Norium 100/150

No i obecnie by było na tyle. Myślę jeszcze nad tym by dorzucić jeszcze do tej listy Przenośny Teleport aczkolwiek nie wiem czy nie było by to zbyt OP.
Obecnie gram na U3 jako ZakapturzonyPomidor
Obrazek
Awatar użytkownika
dante1945
 
Posty: 82
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: highdesleabud1978 » 08 maja 2014, 21:08

nieźle
highdesleabud1978
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2014, 21:13

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: halls123 » 09 maja 2014, 12:12

HEH to po co budowac flote skoro 1 lub 2 statki ja rozwala?

To ja proponuje stworzyc statek pod nazwa MÓZGOJEB ktory wybijal by co niektorym graczom glupote z glowy :lol: :lol: :lol:
halls123
 
Posty: 205
Rejestracja: 14 sie 2012, 12:44

Re: Garść nowych pomysłów

Postautor: dante1945 » 14 cze 2014, 12:43

hals123 w sumie to masz rację co do tego Tytana nie przemyślałem tego jaki by mogło mieć to wpływ na rozgrywkę.
Obecnie gram na U3 jako ZakapturzonyPomidor
Obrazek
Awatar użytkownika
dante1945
 
Posty: 82
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:42
Lokalizacja: Łódź

Następna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron