GalacticWars od nowa

GalacticWars od nowa

Postautor: drebot » 09 kwie 2014, 16:52

Chciałbym przedstawić zmiany, propozycję zmian i startu od nowa :))

-zmniejszyć szybkość flot do 30%-40% wartości obecnej
-zwiększenie czasu badań o 100%-150% czasu obecnego
-zwiększenie czasu budowy budynków i pracy stoczni o 100%-150%
-wycofał wszystkie "nowe statki" czyli avatara, ciężkiego bombowca, frachtowca, mega niszczyciela, ciężkiego niszczyciela, mega recyklera, działa grawitonowego, platformy orbitalnej( i innecho których zapomniałem ) czyli zostają :
lekki myśliwiec, ciężki myśliwiec, lekki transporter,ciężki transporter, krążownik, okręt wojenny, pancernik, niszczyciel, Gwiazda Śmierci recykler. Ew wprowadziłbym jakieś 2-3 stateczki między lekkim myśliwcem a pancernikiem. Ale nic lepszego od pancernika i niszczyciela. A tym bardziej od Gwiazdy, która ma być najlepsza w grze. Polepszyłbym troszeczkę Gwiazde Śmierci ponieważ jest bardzo droga. ( polepszył w sensie poprawił o kilka % tarcze i atak gwiazdy tak samo szanse na zniszczenie moona.

-zakaz pożyczania sobie flot
-n00bprotection do max 50k ptk potem walka bez ograniczeń ale max 3 ataki na jedną planetę, księżyc na dobę.

Takie byłyby dla mnie najważniejsze zmiany :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: bartas89 » 09 kwie 2014, 18:16

Zmniejszyć prędkość floty to po co ja cały czas podwyższamy zęby ją teraz zmniejszyć, przyspieszenie badań nie ma sensu bo np przy 20 podwyższysz a później przy 30 znowu będziesz podwyższać bo się wolno buduje po to jest alternatywa w postaci zmniejszania czasu za anty co do stoczni to jest dobrze jak teraz chociaż można nad tym dłużej pomyśleć a budynki i tak sie długo budują przy wyższych poziomach po to mamy zmniejszenie czasu za ant. Kasacja statków to bez sensu i tak teraz coraz więcej osób ma po te 2-4 mln za flotę nie licząc dwóch graczy (wiadomo kogo) jak byś skasował te statki to mielibyśmy sie naparzać tymi pancernikami z kolei to sie wiąże ze zmiana cen wszystkich statków np taka gwiazda śmierci kosztowałaby tyle co avek a i miałbyś mniej statków przez co gra straciłaby na atrakcyjności a teraz własnie akurat na niej zyskuje, zakaz pożyczania floty oczywiście że tak jak najbardziej, no i te ataki bez ograniczeń wyobrażasz to sobie jaki byłby chaos i żale na forum że zaatakował mnie gracz silniejszy lub słabszy przez co zaczęliby odchodzić gracze którzy graja jakis czas w GW . takie jest moje zdanie pozdro:)
bartas89
 
Posty: 28
Rejestracja: 30 lis 2013, 21:20

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: drebot » 09 kwie 2014, 18:53

bartas89 pisze:Zmniejszyć prędkość floty to po co ja cały czas podwyższamy zęby ją teraz zmniejszyć, przyspieszenie badań nie ma sensu bo np przy 20 podwyższysz a później przy 30 znowu będziesz podwyższać bo się wolno buduje po to jest alternatywa w postaci zmniejszania czasu za anty co do stoczni to jest dobrze jak teraz chociaż można nad tym dłużej pomyśleć a budynki i tak sie długo budują przy wyższych poziomach po to mamy zmniejszenie czasu za ant. Kasacja statków to bez sensu i tak teraz coraz więcej osób ma po te 2-4 mln za flotę nie licząc dwóch graczy (wiadomo kogo) jak byś skasował te statki to mielibyśmy sie naparzać tymi pancernikami z kolei to sie wiąże ze zmiana cen wszystkich statków np taka gwiazda śmierci kosztowałaby tyle co avek a i miałbyś mniej statków przez co gra straciłaby na atrakcyjności a teraz własnie akurat na niej zyskuje, zakaz pożyczania floty oczywiście że tak jak najbardziej, no i te ataki bez ograniczeń wyobrażasz to sobie jaki byłby chaos i żale na forum że zaatakował mnie gracz silniejszy lub słabszy przez co zaczęliby odchodzić gracze którzy graja jakis czas w GW . takie jest moje zdanie pozdro:)




Widać, że masz problem ze zrozumieniem tego co napisałem powyżej, to raz. A dwa to co piszesz to nie ma jakiegokolwiek sensu :)
Ps. Masz jakiekolwiek pojęcie na temat mechaniki tej gry ?
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: dante1945 » 09 kwie 2014, 19:02

Wam na tym U2 to żeczywiscie się nudzi. Co jeszcze wymyslicie ?? A co do ciebie drebot nie kminie twojego podejścia. A co do tych statystyk które podałeś to są wmiarę sensowne do zrobienia nowego uni znanego jako Hardcore. A pozatym nie sądzę by owe zmiany zostały wprowadzone no chyba że chcemy udupić całą rozgrywke.
PS. Może dało by się przekształcić U1 w Hardcore :)
Obecnie gram na U3 jako ZakapturzonyPomidor
Obrazek
Awatar użytkownika
dante1945
 
Posty: 82
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:42
Lokalizacja: Łódź

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: drebot » 09 kwie 2014, 19:26

dante1945 pisze:Wam na tym U2 to żeczywiscie się nudzi. Co jeszcze wymyslicie ?? A co do ciebie drebot nie kminie twojego podejścia. A co do tych statystyk które podałeś to są wmiarę sensowne do zrobienia nowego uni znanego jako Hardcore. A pozatym nie sądzę by owe zmiany zostały wprowadzone no chyba że chcemy udupić całą rozgrywke.
PS. Może dało by się przekształcić U1 w Hardcore :)



Kolejny, który nie zrozumiał słowa pisanego :|
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: Bzyk » 09 kwie 2014, 22:00

Tak radykalne zmiany można by tylko wprowadzić na nowym uni. Osobiście jestem przeciwny wprowadzeniu ich na obecnych uni. Mi sie podobają meganiszczarki i avatary :ugeek:
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: drebot » 09 kwie 2014, 22:12

Bzyk pisze:Tak radykalne zmiany można by tylko wprowadzić na nowym uni. Osobiście jestem przeciwny wprowadzeniu ich na obecnych uni. Mi sie podobają meganiszczarki i avatary :ugeek:



Kolejna osoba, która ma problemy ze zrozumieniem słowa pisanego. :mrgreen:

Alhala, Kasjan, przeczytajcie mój post, a następnie posty osób, które pisały po mnie. Dalej zastanawiam się czyje opinie osób bierzecie pod uwagę. Tych, które maja problem ze zrozumieniem tekstu, czy tych którzy mają pojęcie na temat mechaniki tej gry ?
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: King » 10 kwie 2014, 0:38

Zapomniałeś o wyłączeniu usługi powiadamiania sms'ami :D

Może zacznijmy od tego dlaczego obecna prędkość gry Ci nie odpowiada i czy administracja wogóle bierze pod uwagę jakikolwiek reset gry.
Obrazek
Uni2: Baal
Awatar użytkownika
King
 
Posty: 130
Rejestracja: 16 maja 2012, 9:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: Black211 » 10 kwie 2014, 7:40

Drebot to ja powiem że wrócimy w to miejsce, z którego przyszliśmy przy pomyśle jaki dałeś (czytaj stare zasady ogame ze zwiększonymi trochę parametrami).
Jedynie na nowe UNI mogłoby się to nadawać bo inaczej nie widzę sensu wprowadzać tego tutaj. A tworzenie nowego UNI nie sądzę aby wchodziło w grę bo wielu zostanie z tym co ma a nowi to szybko odejdą zanim się dobrze rozbudują.
Podaj jakieś konkrety bo na chwilę obecną nie wiele można wyczytać z twojej wypowiedzi co by przyniosły te zmiany.
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: Alhana » 10 kwie 2014, 9:11

Administracja bierze pod uwagę wiele rzeczy ;)
Śmiało rozmawiajcie i kombinujcie!

Jednak nie zapominajcie przy tym o informowaniu Nas o ewentualnych błędach występujących w grze 8-)
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Następna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron