GalacticWars od nowa

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: Bzyk » 10 kwie 2014, 12:35

drebot pisze:Chciałbym przedstawić zmiany, propozycję zmian i startu od nowa :))

-zmniejszyć szybkość flot do 30%-40% wartości obecnej
-zwiększenie czasu badań o 100%-150% czasu obecnego
-zwiększenie czasu budowy budynków i pracy stoczni o 100%-150%
-wycofał wszystkie "nowe statki" czyli avatara, ciężkiego bombowca, frachtowca, mega niszczyciela, ciężkiego niszczyciela, mega recyklera, działa grawitonowego, platformy orbitalnej( i innecho których zapomniałem ) czyli zostają :
lekki myśliwiec, ciężki myśliwiec, lekki transporter,ciężki transporter, krążownik, okręt wojenny, pancernik, niszczyciel, Gwiazda Śmierci recykler. Ew wprowadziłbym jakieś 2-3 stateczki między lekkim myśliwcem a pancernikiem. Ale nic lepszego od pancernika i niszczyciela. A tym bardziej od Gwiazdy, która ma być najlepsza w grze. Polepszyłbym troszeczkę Gwiazde Śmierci ponieważ jest bardzo droga. ( polepszył w sensie poprawił o kilka % tarcze i atak gwiazdy tak samo szanse na zniszczenie moona.

-zakaz pożyczania sobie flot
-n00bprotection do max 50k ptk potem walka bez ograniczeń ale max 3 ataki na jedną planetę, księżyc na dobę.

Takie byłyby dla mnie najważniejsze zmiany :)


Drebot geniuszu więc może nas oświeć co miałeś na myśli...hehehe. Geniuszy naprawdę czasami ciężko jest zrozumieć, ich tok myślenia itd do póki nie wyjaśnią o co im naprawdę chodzi. Myślisz że Einsteina dużo ludzi rozumiało... hehehehe. Chyba że sam się już pogubiłeś i w gierkach i w kombinowaniu :mrgreen:
Mi to wygląda na powrót do Ogeme, tylko nie rozumię dlaczego i po co robić drugą taką samą grę z GalacticWars?
Jak chcesz grać tym całym smieciem co zaproponowałeś to nic nie stoi na przeszkodzie abyś zaczął grac na Ogame od początku. :ugeek:
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: Kasjan » 10 kwie 2014, 16:29

Póki co wypowiem się w kwestii resetu - to nie przejdzie, gracze psy na nas powieszą i zrobią taki antymarketing że żadna reklama nie pomoże,
często mamy roszczenia "bo atak nie wyszedł a ja kupiłem przez SMS za 4,92" (z czego my dostajemy fizycznie 2zł minus podatek...),

liczyłem że pavlo3 i sebzol "konkretniej" zejdą z tych punktów a nie tylko zbliżą się nadal pozostając poza zasięgiem (tak, to nadal odstrasza jednak już w mniejszym stopniu i to jest chyba główny argument dla resetu? przypuszczam że to mogło być też jednym z powodów obok braku eventów dla których grę opuścił Kapitan Bomba)

przez ostatnie tygodnie współczynnik logowań dziennych wzrósł, jest przyrost graczy, poprawił się stosunek nowych kont do usuniętych na duży plus - jest postęp,

Alhana wkłada serce w tę grę i zasypuje mnie mnóstwem różnych pomysłów, również Wy ją inspirujecie i dzięki temu pojawiają się nowe drogi i pomysły na comiesięczne akcje i eventy oraz rozwój które mają za zadanie wszystko jeszcze bardziej rozkręcić (Alhana rzuca czasami tak rozbudowane mega-ciekawe tematy że niektóre aby wdrożyć trzeba by silnik gry od zera napisać... ale cierpliwości)

a teraz kilka słów odnośnie ograniczeń - taki pomysł był z U3 | Classic, jednak nie cieszy się to Uni powodzeniem, dostajemy pytania od graczy "a gdzie jest meganiszczyciel?" - ludzie nie czytają dokładnie zasad, wiele osób rezygnuje (cyt. "zwykłe statki to ja mam na zwykłym ogame a szukam stabilnej gry z dużym stażem gdzie są te różne modele ponad standard")

podsumowując: musimy znaleźć rozwiązania które zaakceptuje zdecydowana większość, zawsze komuś się coś nie spodoba z różnych powodów a my musimy znaleźć takie rozwiązania które tych powodów dadzą najmniej

przy okazji zaświtał mi inny pomysł - może dopracujemy avatara, mega-niszczyciela, ciężki niszczyciel, ciężki bombowiec i obronę pod względem siły, prędkości i szybkich działek?
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: bartas89 » 10 kwie 2014, 19:02

drebot=> takie zmiany tylko zepsuły by grę usunięcie statków z gry kiedy gra sie podnosi po zastoju przecież każdy powie że to nie ma sensu jedynie tak jak kasjan napisał zmiana parametrów avka lub czegoś innego jeszcze to można nad tym pomyśleć, tak jak powiedziano takie zmiany to tylko nowe UNI ale wprowadzenie takich zmian jak proponujesz to kompletny chaos UNI 2, nie bierzesz pod uwagę takich czynników np jak przyrost graczy, przyrost floty w statystykach, akurat kiedy gra sie powolutku podnosi, to proponujesz zmiany które spowodowałyby Tylko chaos i spadek graczy w GW pozdro:)
bartas89
 
Posty: 28
Rejestracja: 30 lis 2013, 21:20

Re: GalacticWars od nowa

Postautor: Black211 » 10 kwie 2014, 21:45

A ja dorzucę od siebie że jak bym miał zaczynać od nowa to prędzej bym został tylko na forum aby mieć jakiś pogląd na grę, zaprzestając grać tak jak do tej pory (nie mówiąc o porzuceniu gry na dobre).

Inaczej było w czasie kiedy tylko na urlopie siedziałem bo nie mogłem za bardzo grać, a musiałem się skupić na innych sprawach. W tedy wiedziałem że wrócę do GW prędzej czy później i tak było.
Programmers never die,
They just go offline.
Awatar użytkownika
Black211
 
Posty: 120
Rejestracja: 04 paź 2012, 14:01

Poprzednia

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron