Chat

Chat

Postautor: drebot » 18 sie 2016, 19:28

A co się stało z chatem? Jakoś tak mnie nie było z tydzień, loguję patrzę i nie ma chata ;/
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Chat

Postautor: silver2004 » 18 sie 2016, 21:55

O, no właśnie, też miałem pytać ale mnie ubiegłeś :)
silver2004
 
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2015, 15:36

Re: Chat

Postautor: Kasjan » 19 sie 2016, 12:03

Chat został wyłączony do odwołania
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Chat

Postautor: silver2004 » 19 sie 2016, 13:54

No tak, zamiast dodać trochę funkcji to jeszcze się coś zabiera.
Żeby próbować zakamuflować braki gry? Cenzura? Mówmy dobrze albo wcale?
A może zamiast cenzury poprawiać po prostu grę?

Wszędzie gdzie patrzę gdzie gra trochę ludzi są aktualizacje, zmiany, update'y.
Tu kiedy był ostatni update?

Ja dałem propozycję lepszego polecania. (krytyka konstruktywna, nie dla samego krytykowania).

Może jeszcze odejmiemy jakieś statki? :D
I tak już gra się zrobiła smutna jak [nie powiem co bo znowu ban będzie]

Niedługo cała gra będzie zawieszona do odwołania ;]

Szkoda że w udoskonalenia nie jest wkładane tyle energii, jakoś była propozycja kolorów surowców w magazynach i co?
Zero odzewu.
Temat napisałem o promocji gry i co? Jajo.

Znowu grafiki z linkach do toplist nie działają a jedna toplista nie ma refa(!!)
I żadnego systemu AM za klikanie w toplistę czy coś. Od razu jakby więcej kliknięć było to wyżej gra w rankingach.

No ale nic, zamiast udoskonalać to lepiej jednego z nielicznych już którym zależało na grze zbanować bo nie wytrzymał i brzydko napisał :D

W ogóle co to ma znaczyć że jak ban był (i to z błędem) to ktoś mnie mógł zaatakować?
Dwa - jak gracz z ponad 50 000 000 pkt może śmiało atakować gracza ze 130 000 pkt to COŚ JEST CHYBA NIE TAK.

Trzy - może odstraszać fakt że w Hali Sław jest rekord że admin się z kimś bił :O

Wracając do tematu czatu, sorry za offtop, można to było napisać gdzie indziej,
zastanowić się trzeba co zrobić, żeby TĘ grę polecali na czatach innych gier,
a nie odwrotnie! :-)

Pozdrawiam
silver2004
 
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2015, 15:36

Re: Chat

Postautor: drebot » 20 sie 2016, 0:39

Kasjan pisze:Chat został wyłączony do odwołania



Jakiś zły jesteś szefie czy co?
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Chat

Postautor: Kasjan » 22 sie 2016, 13:55

Czat nie cieszy się zainteresowaniem - mało osób uczestniczy w dyskusjach, zawsze tak było,
poza tym za dużo wulgaryzmów się tam ostatnio pojawiało,

dlatego wdrażamy plan B związany z czatem (planem A była zakładka z czatem dzięki której zawsze był widoczny),

co do rozwoju - lista rzeczy TODO jest spora ale z czasem programistów jest problem
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Chat

Postautor: drebot » 22 sie 2016, 21:19

Kasjan pisze:Czat nie cieszy się zainteresowaniem - mało osób uczestniczy w dyskusjach, zawsze tak było,
poza tym za dużo wulgaryzmów się tam ostatnio pojawiało,

dlatego wdrażamy plan B związany z czatem (planem A była zakładka z czatem dzięki której zawsze był widoczny),

co do rozwoju - lista rzeczy TODO jest spora ale z czasem programistów jest problem


Aby czas znalazł się. A co do chatów to racja wulgaryzmy nie są mile widziane. Popieram :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Chat

Postautor: silver2004 » 23 sie 2016, 0:16

No, to jak plany są, to już połowa sukcesu. Szkoda by było potencjał gry zmarnować, serwer dobry, szybko chodzi, uptime w porządku,
pewnie ludzie boją się niektórzy na czat wchodzić co by aktywności nie zdradzać, w końcu element zaskoczenia jest tu ważny ;)

Pewnie, dlatego trzeba też usunąć lub zmniejszyć problemy wkurzające ludzi, to i przekleństw będzie mniej (mniej do nich powodów),
gram też na innych serwerach i ludzie się aż tak nie wkurzają ;-)
I to nie że sprawa moderacji tylko, bo gram aktywnie i widziałbym "znikające" wpisy.

Jak będą zmiany to będę polecać grę, przy jakimś dobrym systemie premiowym. :)
PS. Na priv wysyłam Administratorowi małą ciekawostkę, wartą sprawdzenia!
silver2004
 
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2015, 15:36

Re: Chat

Postautor: Kasjan » 23 sie 2016, 21:49

silver2004 pisze:Szkoda by było potencjał gry zmarnować, serwer dobry, szybko chodzi, uptime w porządku,

ostatnio mocno ruszyliśmy nowy dział firmy - hostingowy: http://www.tb3.pl

silver2004 pisze:pewnie ludzie boją się niektórzy na czat wchodzić co by aktywności nie zdradzać, w końcu element zaskoczenia jest tu ważny ;)

tego się obawiam, już jakiś czas temu rozważałem usunięcie czata ale docelowo przekonano mnie aby zrobić to okienko z prawej strony, wtedy poszły czterocyfrowe sumy na reklamę, gracze pojawiali się i znikali - nie wiem czy powodem nie było 'na czacie nikt nie pisze to pewnie nikt tu nie gra'

silver2004 pisze:Pewnie, dlatego trzeba też usunąć lub zmniejszyć problemy wkurzające ludzi, to i przekleństw będzie mniej (mniej do nich powodów)

domyślam się co masz na myśli, punkty reputacji docelowo mają w tym pomóc

silver2004 pisze:Jak będą zmiany to będę polecać grę, przy jakimś dobrym systemie premiowym. :)

jest antymateria za polecanie

silver2004 pisze:PS. Na priv wysyłam Administratorowi małą ciekawostkę, wartą sprawdzenia!

ok :)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: Chat

Postautor: silver2004 » 23 sie 2016, 23:42

O, to jak będę stronę potrzebował stawiać to wiem już gdzie się zgłosić, dowód mam w postaci gry że hosting ok,
mam nadzieję polityka bezpieczeństwa wyższa o wiele niż w 2be.pl gdzie nawet teraz jest 504 Gateway Time-out :P

Kilka osób widziałem grę rozpoczynało właśnie od zapytania na czacie - sprawdzenie "czy serwer żywy".

Na pewno parę osób wkurzało atakujące, dojeżdżające TOP, które mając po 500M metalu i Avatary latali po dosłownie 2M metalu,
na graczy co Avatara może by za miesiąc mogli zbudować :)
Progi - tylko nie według pozycji bym dał - tylko procentowe, w sensie "ile procent lepszy/gorszy jest gracz".

Bo np. między 5 a 6 miejscem oraz między 10 a 11 miejscem jest różnica 1 pozycji, ale np. gracz z 5 może być o 20% mocniejszy od tego na 6 pozycji,
ale np. między graczami 10. a 11. może być różnica kilkukrotna.

Wtedy powstaje dość głupia sytuacja że gracz nie mógłby zaatakować tego bezpośrednio pod spodem,
ale może w takim razie (pod warunkiem że ten pod spodem nie jest idlerem, wiadomo!) - to byłaby jakaś gigantyczna kara
za obniżoną reputację.

Tylko widzisz, na reputację też sprytny TOP1 walkiria na przykład znalazł świetny sposób.
Był TOP2, ściągnął TOP1 graczowi kilka platform, nabił sobie w ten sposób MNÓSTWO punktów reputacji
i teraz może jeździć biednych małych bezbronnych bezkarnie i jeszcze do tego ma spory "zapas" reputacji
i jest wg rankingu najszlachetniejszym graczem uniwersum :D
silver2004
 
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2015, 15:36

Następna

Wróć do Błędy gry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron