brak kultury u2 pogromca

Regulamin forum
1. W tytule podajemy UNI i Nick osoby której dotyczy skarga, przykład: [U2] NazwaGracza.
2. Wklejamy DOWODY wykroczenia w postaci screenów, linków do raportów.
3. Przeliczenie i podanie strat pomoże w szybszym werdykcie i ustaleniu wymiaru kary.
4. Osoba oskarżona ma 24 godziny od publikacji skargi na nawiązanie kontaktu z osobą pokrzywdzoną, jeśli się dogadacie proszę o post z informacją że zgłoszenie nieaktualne.

brak kultury u2 pogromca

Postautor: narutoo » 28 wrz 2013, 12:12

witam pisze kolejny topic na temat braku kultury gracza pogromcamitow, mianowicie "[19:25:38] pogromcamitow : naruto lepiej ci w mordejebany ujeba,,,,mi przez ciebie za nic poziomy kondoniejebany" jest to kopia prosto z chatu z gry.
z tego co znam regulamin jest to naruszenie §3 pkt 1
jak widac niektorzy nie potrafaia czytac ze zrozumieniem regulaminu pomijajac juz podstawowe umiejetnosci matematyczne ktore byly jasno wykazane w skardze wczesniej...
prosze o jakies rozsadne roztrzygniecie tej kwestii gdyz obarczanie mnie wina za wlasne wykroczenia jest raczej glupota, nastepnym razem pewnie bedzie to wina admina bo zle napisal regulamin - wprost smieszne podejscie jest tego gracza.
pozdrawiam
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49

Re: brak kultury u2 pogromca

Postautor: Kasjan » 01 paź 2013, 11:12

dokładnie,
jest to naruszenie regulaminu,
na tę chwilę powiedzmy ostrzeżenie,
proszę o zachowanie kultury, grają tu również niepełnoletni gracze!
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: brak kultury u2 pogromca

Postautor: kris25 » 22 paź 2013, 14:00

teraz sie zasłaniasz regulaminem a co kiedyś pisałeś do mnie jak ci flotkę zjechałem?????????? jeżeli są tu jakieś osoby bez kultury to jesteś wśród nich
kris25
 
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2013, 20:17

Re: brak kultury u2 pogromca

Postautor: narutoo » 28 paź 2013, 22:29

zostalem ukarany? zostalem ;) wiec niechaj regulamin obejmuje kazdego :) mowisz o rozbiciu mojej floty - fakt lecz co sie stalo nie caly tydzien pozniej ? :P twoj nieudolny atak rozbil sie o moja flote ? + znikneles z gry na ponad miesiac ? :) nie plakaj juz malutki :)
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49

Re: brak kultury u2 pogromca

Postautor: kris25 » 30 paź 2013, 10:15

ehh... te dzieci
kris25
 
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2013, 20:17

Re: brak kultury u2 pogromca

Postautor: narutoo » 01 lis 2013, 23:15

chcialbym abys kiedys mial okazje mi to powiedziec w twarz a nie przez neta gdzie mylnie oceniasz moj wiek :)
narutoo
 
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2013, 9:49


Wróć do SKARGI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron