Boty w Grze

Boty w Grze

Postautor: drebot » 21 kwie 2014, 12:54

Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja. Mało graczy, próg ptk nie pozwala na atak. Dobrze byłoby wprowadzić w takim razie boty, które imitowały by graczy. Różne boty, które budowałyby, farmiły, latały na espedycje. Dosłownie robiłyby to co zwykły gracz.
Można byłoby ustalić ich czas aktywności na dobę powiedzmy od godziny do godzin 14tu ;) W tym czasie bot robiłby to co normalny gracz. Czas jego działania to powiedzmy jak u nas doświadczenie.

A jak wiadomo botów w netach do Ogame jest pełno. Wystarczyłoby może przerobić takiego na pogrzeby GW i problem z głowy.

PS mamy pełno idlerków. Może ich tak zbotować ;)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Boty w Grze

Postautor: Bzyk » 21 kwie 2014, 19:41

Pomysł ciekawy, tylko nie wiem czy możliwy do wprowadzenia :). Można by pokusić się o jego wprowadzenie, bo jak narazie tylko jeden gracz jest w moim zasięgu :(, oprócz idlerów.
Awatar użytkownika
Bzyk
 
Posty: 159
Rejestracja: 20 sie 2012, 8:18

Re: Boty w Grze

Postautor: drebot » 21 kwie 2014, 19:53

Bzyk pisze:Pomysł ciekawy, tylko nie wiem czy możliwy do wprowadzenia :). Można by pokusić się o jego wprowadzenie, bo jak narazie tylko jeden gracz jest w moim zasięgu :(, oprócz idlerów.



Oczywiście, że się da. Wystarczy założyć nowego gracza, włączyć dla niego bota, ustawić wszystkie parametry. Czy ma to być nupek a może kozak. I puścić takiego w kosmos.

PS lepiej już przejąć obecne nieaktywne konta i przypisać im bota :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Boty w Grze

Postautor: Alhana » 22 kwie 2014, 23:14

Trzeba przyznać, że ciekawa propozycja :)
Rozpatrzymy wszystkie w najbliższym czasie.
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Boty w Grze

Postautor: drebot » 23 kwie 2014, 8:57

To oznacza, że będziecie chcieli ją wprowadzić ? To bardzo mnie cieszy. I zapewne nie tylko mnie, ale wszystkich graczy, którzy narzekają na zbyt mała liczbę aktywnych.


Tylko wtedy można byłoby ( a nawet trzeba ) zdjąć to ograniczenie atakowania. Ustawić noobprotection na poziomie powiedzmy 500k punktów. Każdy każdego mógłby farmić z ograniczeniem ataków na dzień na planetę, moona. Byłoby tyle celów że lepiej jak nie byłoby punktowego ogranicznika. ( pozostawałby tylko ten z noobprotection ) :)
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Boty w Grze

Postautor: Alhana » 23 kwie 2014, 11:13

Kwestia wprowadzenia botów nie jest prosta.
Musimy wszystko dokładnie sprawdzić (przede wszystkim na co pozwoli nam system).

Mogę powiedzieć, że na podstawie Twojego pomysłu - Kasjan pomyślał o wprowadzeniu farm dla Was :)
Jednak na chwilę obecną musimy zrealizować inne nasze plany.
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Boty w Grze

Postautor: drebot » 23 kwie 2014, 11:23

Farmy to nie to samo co boty. Jeżeli chcecie to mogę Wam przesłać gotowego bota. Wystarczy go przerobić to Waszych potrzeb.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Boty w Grze

Postautor: Alhana » 23 kwie 2014, 11:57

Serio to nie to samo? No popatrz, skąd ja biedna miałam wiedzieć ;P
Rozumie, że byłam kiedyś blondynką ale proszę bez przesady hehehe

Farmy = dodatkowe urozmaicenie

Jeżeli chcesz - możesz przesłać - proszę na support
Lady Alhana

ZAKAZ STĘKANIA!!
Awatar użytkownika
Alhana
Administrator
 
Posty: 113
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

Re: Boty w Grze

Postautor: drebot » 23 kwie 2014, 12:06

Alhana pisze:Serio to nie to samo? No popatrz, skąd ja biedna miałam wiedzieć ;P
Rozumie, że byłam kiedyś blondynką ale proszę bez przesady hehehe

Farmy = dodatkowe urozmaicenie

Jeżeli chcesz - możesz przesłać - proszę na support




Te boty miałyby na zadaniu atakowanie innych botów oraz graczy. Trudno powiedzieć by to były farmy. A jeżeli podkręci się takiego bota do 16 godzin działania na dobę.... heheheh ok wysyłam link na support.
drebot
 
Posty: 345
Rejestracja: 19 cze 2012, 20:36

Re: Boty w Grze

Postautor: kiniu » 24 kwie 2014, 12:34

A moze by wprowadzic w statystykach kto jest online a kto off tez by bylo ciekawie :lol:
kiniu
 
Posty: 123
Rejestracja: 06 lut 2013, 21:31

Następna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron