"Biegające newsy"

"Biegające newsy"

Postautor: kufciak » 20 maja 2012, 18:59

Witam.

Na moje latające informacje z newsami nie są zbyt widoczne. Rozumiem że Admin chce aby było to widoczne ale w takiej formie nie jest zbyt przystępne. Myślę że lepiej rozesłać info do graczy i wpisać newsa większymi literami i to wystarczy. Kto chce ten będzie widział. To moja propozycja. Co wy na to?
kufciak
 
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2012, 15:41

Re: "Biegające newsy"

Postautor: fra » 20 maja 2012, 21:46

Jestem jak najbardziej za, ewentualnie, jeżeli już obowiązkowo news ma się ruszać, to lepiej w pionie niż poziomie
fra
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2012, 19:06

Re: "Biegające newsy"

Postautor: gladiator » 21 maja 2012, 9:24

Jeżeli mogę sie wypowiedzieć w tej kwesti to powiem że dla mnie te informacje są wystarczająco czytelne i czy one sie bedą poruszac w pionie czy poziomie to chyba nie ma większego znaczenia. Ważne że jednak są i ktoś ma nam coś do przekazania. Jak to się mówi ''DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO'' więc jak chce ktoś przeczytać to info to nie ma z tym problemu.
gladiator
 
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2012, 20:49

Re: "Biegające newsy"

Postautor: Kasjan » 21 maja 2012, 14:59

powiem szczerze że mi też było ciężko z początku się rozczytać :)

jestem obecnie za przerobieniem tego, fakt jak napisał gladiator, jak ktoś chce to przeczyta, ale jest to chyba trochę czasochłonne i trzeba chwile poczekać aż się tekst przesunie na tyle żeby go w ogóle zrozumieć
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54

Re: "Biegające newsy"

Postautor: Kasjan » 01 cze 2012, 12:09

newsy już nie biegają ;-)
Awatar użytkownika
Kasjan
Administrator
 
Posty: 585
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:54


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron